Starejší na september 2019 zo stredného Slovenska

Profilova fotka
Ahojte nevestičky. Doporučte mi prosím nejakého starejšieho zo stredného Slovenska a najlepšie hned aj s kontaktom. Už som zúfalá, všetci majú náš termín obsadený ;(
Odpovedať
Profilova fotka
a koho všetkého si oslovila? nech je lahsie radenie koho mas este skusit :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@heidinka3 skús Mokráňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja odporucam pana mokrana bola som na par svadieb kde robil starejsieho a aj catering a svadby boli super a jedlo chutne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Poradte mi starejsieho na september?
Odpovedať
Profilova fotka
@sendy478 este hladas starejsieho? skadial si?
Odpovedať
Profilova fotka
@sendy478 my budeme mat mokráňa z oslian :)
Odpovedať
@misfiska aj my ho budeme mat:) a kedy mate vy?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@misfiska @methexis babule este ze som sa mu ozvala hned ako som na neho narazila a stihla som presne ten termin v septembri ktory som planovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sendy478 aspon ze tak :-) mate starejsieho aj s harmonikarom?:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte nevestičky, nemáte ešte nejaký typ na starejšieho + kontakt na október 2015 ? mokráň má už plno :-(
Odpovedať
Skús ten môj tip, čo som už párkrát odporúčala: Igor Balogh.. Je z Liptova.
Odpovedať
ten vyzerá sympaticky, len sa neviem dopátrať k nejakému videu s ním, kde by sa dal pozrieť :( ty si ho mala aký bol?
Odpovedať
@pepindela Podľa mňa dobrý, tie zvyky zvládne v pohode a vie krásne spievať a hrať na harmoniku, čo je vhod, ak budete mať viac starších na svadbe... ale napr. DJ nerobí (niektoré baby hľadajú 2 v jednom...)
Odpovedať
Profilova fotka
@misfiska samozrejme ze aj s harmonikarom toho by som si nemohla odpustit ;) @pepindela tak to na mrzi, ze uz ma plno lebo on je fakt super, ale drzim palce aby ste si nasli tiez nejakeho dobreho a hlavne vtipneho :)
Odpovedať
Sendy478 dakujem za uprimnu sustrat ;-) budeme mat toho pana Balogha tak hned potom napisem recenciu,nech to maju buduce nevesticky jednoduchsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sendy478 to mas pravdu, harmonikar lepsi ako dj :P
Odpovedať
@pepindela Ahoj, gratulujem k sobášu :-) Ako sa Vám páčil Igor Balogh, boli ste spokojní? Cítim sa tak trochu zodpovedná, že som ho odporučila, tak dúfam, že všetko dobre dopadlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, je tu niekto kto mal pana Balogha? ako to prebiehalo a ci ste boli spokojni??? neviem nikde nájsť nejaké video zo svadby, aby mal človek predstavu.... dakujem za komenty
Odpovedať
Profilova fotka
@svadbadad a preco neskusite napriklad Mokrana? :-) s tym maju mnohe skusenosti, ja som najprv vahala ci vobec starejsieho mat, ale ked som videla video zo svadby kde bol tak ma to presvedcilo, on je skvely a hlavne vtipny a ustretovy :-) @misfiska ja nemozem dat na nich dopustit, obaja boli skveli :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Ahoj, ako starejšieho sme mali pána Igora Balogha a môžeme ho len odporučiť. Celá svadba prebiehala bez problémov a pán Balogh nás dosť odbremenil od organizácií počas prebiehajúcej hostiny a my sme sa mohli venovať hosťom a zabávať :) Priebeh svadby usmerňoval podľa toho, čo sme si dohodli. Mal veľmi profesionálny prístup.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@jowanna123 Ahoj, mohla by som ťa poprosiť o kontakt na neho, poprípade email by bol lepší. Ďakujem :-)
Odpovedať
Ahoj. Aj my sme mali na svadbe Igora Balogha. Vrelo odporúčam. Urobil skvelú zábavu. Presne vedel, kedy má čo robiť, nič nesilil. Aj hostia z neho boli uneseni. Zahral nám na fujaru aj harmoniku, zaspieval, rozprával vtipy. Vyplnil každú voľnú chvíľu. A čo sa týka odobierky, tak nakoniec plakala celá rodina
Odpovedať
Dievčatá neviete,či ten Igor Balogh cestuje aj na východné Slovensko?
Odpovedať
Profilova fotka
@simi_kk Ahoj, v prípade, že Ste ešte nezohnali starejšieho na Vašu svadbu, rád by som Vám ponúkol svoje služby (starejší/fujarista/harmonikár+spevák). S priateľským pozdravom Peter Ťažký
Odpovedať
Patrisia8888, mne povedal, že chodí v rámci celého Slovenska, len mu treba preplatiť cestu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?