Menu Forum

Starejší na 30.8.2014 - nitriansky kraj

5. júl 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
siminz
6
Registrovala sa 16. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
siminz
6
Registrovala sa 16. apríla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 22 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Okres Nové Zámky.
 hľadám starejšieho na našu svadbu 30.8.2014 - nitriansky kraj.
27. jún 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň,
spolupracujem s jedným starejším nieje síce profesionál ale je fajn tý čoo ho mali boli s ním spokojný. ak by ste mali záujem viem Vám nanho dať kontakt, vwenujem sa aj výuzdobe sál na svadbu a aj pri roznych oslavach. ponúkam Vám svoje služby.
s pozdravom Mgr. Monika flasková
30. jún 2014 o 16:44  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
siminz
6
fotoportrét
fotoportrét
siminz
6
 aleasvadobnaagentura
nahodou na prenajom martiny vazy nemate?
2. júl 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucckka1901
Registrovala sa 25. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Okres Levice.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Bardoňovo, okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
lucckka1901
Registrovala sa 25. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 15 príspevkov. Okres Levice.
  • Svadba bola 30. augusta 2014
    Bardoňovo, okres Levice
 Hladam starejsieho zabavaca tiez na 30 augusta z okolia levic,nitra,nz poradte
3. júl 2014 o 18:28  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

2

(Pred 1 rokom)

@siminz máme
5. júl 2014 o 06:00  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
5. júl 2014 o 11:43 • jananovotna0909