Poraďte starejšieho na svadbu do 150 € v Prievidzi

Ahojte, prosím Vás mám takú prozbičku s priateľom sa chceme v marci zobrať no máme problém zohnať starejšího, nie kôli termínu ale kôli cene. Máme obmedzený rozpočet a potrebovali by sme ho zohnať max do 150 eur. Ak by niektorá vedela pošlite mi prosím kontakt :) moc moc ďakujem
Odpovedať
Co ja som zistovala, tak 150 berie Jozko Pavlov, mlady chalan z detvy. ale pripadne neviem, ci by to trosku nenavysila preprava. skus sa spytat :) daj do googlu jozef pavlov starejsi a vybehne ti aj kontakt aj nejake info o nom. drzim palce. Inak som oslovovala vela starejsich zo stredoslovenskeho kraja, ale vacsina od 200 eur vyssie.
Odpovedať
@verobabi veľmi pekne ti dakujem určite to skúsim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Skus milos červeny ten berie tusim do 150+cesta asi
Odpovedať
Dakujem dievcata urcite to skusim
Odpovedať
@didika23 @verobabi @patkovamamina @smolinka89 dievcata mozem aj ja poprosit kontakt na starejsieho /trenciansky kraj/ , ktoreho honorar nezruinuje nas rozpocet ? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@verobabi ja ho neodporucujem bohuzial ;-(
Odpovedať
Ahoj a preco ho prosim ta neodporucujes? Ja som mu pisala a nebola som moc spokojna s jeho komunikaciou...Nakoniec sme si vybrali Igora Sucheho :-) a mozem povedat ze zatial mame s priatelom z neho super pocit.
Odpovedať
A kolko si pyta igor suchy?
Odpovedať
ja hladam tiez do 150 do bosian, ale zatial si kazdy pyta viac
Odpovedať
@didika23 baby naco vlastne je ten starejsi?u nas na vychode ho nemame na ziadnej svadbe
Odpovedať
Katka starejsi je u nas ako organizator svadby vie kedy sa ma co presne robit a stara sa aj o zabavu na svadbe proste ma na starosti vsetko od odobierky cez pripitky odcepcenie zabavu
Odpovedať
Článok sa načítava...
@2andesa To ma mrzi, ze mas zlu skusenost :( My uz mame po svadbe, takze mozem s kludom povedat, ze ja som zanho velmi rada. Obcas bol trosku hrrr, ale vo vela veciach nam velmi odlahcil, zorganizoval, a hlavne myslel dva kroky dopredu, aby sme si proste mohli uzivat. Samozrejme skusenost aj ocakavania sa mozu lisit.
Odpovedať
Profilova fotka
@didika23 @paprckaa my sme mali perfektného..je z okr. partizanske z Krásna....aj cena super(pozri albumy, slušný človek) ivan ondruška....nemohla som si lepsie vybrať ...žiadny šašo.... fakt spokojnosť 100%
Odpovedať
Profilova fotka
@didika23 zo zaciatku bol fajn,organizacne vedel co ma robit,ale ludi nudil svojimi vtipmi a zdal sa mi jeho humor prilis vtieravy.No a zabavu tiez nejak nerobil-skor bol stale niekde zamotany :-|
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@megyyyy vies mi dat kontakt na Ivan Ondruška?
Odpovedať
Profilova fotka
@zoliatinka ahoj,pod ty. menkm ho najdes na fb😉 cislo uz veru nemam
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?