Hľadám starejšieho na svadbu v Komárne 6.6.2015 s plynulou slovenčinou :)

Profilova fotka
Poraďte prosím slovensky hovoriaceho starejšieho na svadbu v Komárne, ďakujem :)
Odpovedať
posielam ti do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, aj mna by nejaký zaujímal. A ty budeš mať tiež 6.6. v Komárne? Možem vedieť kde? :)
Odpovedať
ahojte prosim poslite aj mne kontakt na starejsieho na 2.5.2015 v okrese NZ,SA, KN s plynulou slovencinou, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Spolupracujem so starejsiem. AK by SI mama zaujem tak sa ozvi. Poslem to ccez up kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky :),hladam starejsieho na slovensko-madarsku svadbu,viete mi poradit niekoho dobreho prosim? Svadbu budeme mat v Sturove 18.7.2015. Ja so uz kontaktovala dvoch,jeden bol z nych pan Kaiser,ale bohuzial on ma uz obsadeny cely jul :(. Poradte mi prosim.... Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @kiki28, my budeme mať svadbu v máji v kolárove a nemáme ešte starejšieho. Potrebujeme maďarsky hovoriaceho. Podarilo sa Vám niekoho nájsť? Nevieš prípadne odporučiť. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
zdravim. Potrebovali by sme pomoct so starejsim..okolo v kn.dakujem za pomoc :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, môžete mi odporučiť maďarsky hovoriaceho starejšieho? Svadbu plánujeme na 27. augusta 2016. ;-) Ďakujeem!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@diablica697 Ahoj diablica, podarilo sa ti niekoho najst? ja by som poltrebovala na 25..6.2016 madarsky hovoriaceho starejsieho....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lence5 Ahoj, mohla by som aj ja poprosiť kontakt, dakujem :)
Odpovedať
Ahoj posielam Ti do IP 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@diablica697. @nyufika. Co tak pan Kaiser? My ho budeme mat v maji a mame madarsko-slovensku svadbu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?