Hľadám starejšieho na svadbu na rok 2015

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Hladám starejšieho, poradte mi nevestičky, prosím také čo mate už s tým -akým aj skusenosť. Nehladam ziadneho "šaša" ziadne parochne, nezmyselné rekvizity...Skor nejakého pána v kroji ktorý má skusenosti s ľudovými tradíciami....nejakého dobrého organizátora.... na rok 2015 :) Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@miriculik neviem kto tu robi reklamu že ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@megyyyy ahoj ako si bola spokojna s panom Ondruskom nevies mi na neho odporucit nejake videa
Odpovedať
Profilova fotka
viete mi povedat co stal starejsi Mokran? a co stoji jeho catering?
Odpovedať
@8mimi8 catering závisí od teba dá sa s ním dohodnúť kolko chcete aby stalo menu na osobu a podla toho nieco vymyslite alebo vam poradi ale kolko stoji ako starejsi neviem .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@megyyyy ahoj,prosim ta aj ste mali teda pana Ondrušku ako starejšieho?boli ste spokojní?co všetko robil?
Odpovedať
Profilova fotka
@motylik1987 bola som velmi velmi spokojna. Mam zazitych vela starejsich ale pre mna to bola trefa do cierneho.kedzde sme nehladali klauna ale organizatora a trochu z lud. tradicii aby sa dodrzalo. Robil odobierku a privitanie v sale. To bolo aj cele co sme od neho chceli. Na zacepcenie sme mali suubor. Je to velmi mily a slusny pan...sami sa dohodnete alebo ti om navrhne co moze ci nemusi robit.
Odpovedať
Profilova fotka
@megyyyy dakujem.velmi pekne za rychlu odpoved :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@megyyyy Ahoj :-) chcela by som sa spytať, ten pan Ondruška robi stafejšiho aj v okoli Topoľčian :-) ? A ak ano, mohla by som poprosit o mejl alebo kontakt ;-) x-) ďakujem. Pekny deň ;-) :-p
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@tinkybinky môžem poprosiť recenziu na p. Hantáka? hrá na nejaký hudobný nástroj?
Odpovedať
@bl11 ahoj no uz si nespominam. . Ale zavolala by som si ho znova..vyborny recnik a zabavac a velmi mily clovek.
Odpovedať
Profilova fotka
@megyyyy Ahoj...Mohla by si mi prosim ta preposlat kontakt na pana Ondrusku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nelinka1988 N a internete ako Ivan Ondruska..na fb....ma fotku s manzelkou...nemam cislo bo mi ukradli mobil..a nemala som vsetky kontakty zalohovane :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@motylik1987 Prisim vas mate nejake videjko a kontakt na p. Ondruska?
Odpovedať
@megyyyy Hra pan Ondruska na hudobnom nastroji medzi ludmi? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@eriqus25 on je starejsi nehra na nastroje.aspon o tom neviem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?