Hľadám starejšieho na svadbu na rok 2015

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Hladám starejšieho, poradte mi nevestičky, prosím také čo mate už s tým -akým aj skusenosť. Nehladam ziadneho "šaša" ziadne parochne, nezmyselné rekvizity...Skor nejakého pána v kroji ktorý má skusenosti s ľudovými tradíciami....nejakého dobrého organizátora.... na rok 2015 :) Ďakujem
Odpovedať
u nas bol starejsi pan Mokran a boli sme spokojni zapadol super a kamoska si myslelala ze je z rodiny mojho manzela a chcela ho dohodnut na ich svadbu co bude v lete :) som sa zasmiala veru :) ale zapadol fakt super :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som taka happy obkecala som si vyprosikala az na koniec zabrali psie ocka a drahy povedal dobre a na svadbe budeme mat pana Mokrana z Josipu :) :-D :-D :-D :-D :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@lilinka5 budeš spokojna uvidis :) je to velmi mily pan :-) ;-)
Odpovedať
svadba je este daleko uz sa zacinam obzerat a zistivat ohladom staresich poradte nejakeho velmi na svadby nechodim nie je komu ale bola som na svadbe kde bol pan Mokran a na toho uz kontakt mam chcem to len porovnat s ktorym ste ktora bola ako spokojna. dakujem za tipy :-) :-)
Odpovedať
@lenka853 odporucam ti pana Mokrana :) mala som ho na svadbe a bola som spokojna vzdy bol mily aj ked sme spolu komunikovali a ja som panikarila par dni pred svadbou a on ma upokojil a doriesili sme vsetko co bolo treba :)
Odpovedať
@justinka_l a ty si mala pana Mokrana ako starsieho alebo vam robil aj catering???
Odpovedať
Dievcata, mozem sa spytat, ci mate kratke videa na starejsich co odporucate? My tiez hladame niekoho, no rada by som sa rozhodla, na zaklade kratkeho videa. Dakujem pekne za vase odpovede, odporucania a rady.
Odpovedať
@megyyyy - mozem sa spytat, ci nemas kratke video starejsieho k dispozicii?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojasvadba123 nemám ale ked mu osobne napises na fb ..ako som to urobila ja, tak tam mi ukázal pár ustrižkov z videí :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Možem Vám doporučiť Ivana Ondrušku, vystupuje aj v kroji,robí aj tradície,je seriozny prijemný,zábavný.V prípade záujmu kontakt v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
V BN je dost odporucany Robert Krchnik. Pozri na fb.
Odpovedať
Profilova fotka
@monka635 balážka je super
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a my máme pána Michala Herdu, bošany-topoľčany
Odpovedať
Michal Herda - vyborna volba. Mali sme ho na nasej svadbe a super. A opat sa stretneme na svadbe po dvoch rokoch, ale to sa uz budem iba bavit ... :-)
Odpovedať
@my_ska mozem poprosit kontakt na toho starejsieho mareka vajdu? dakujem
Odpovedať
@djandy mozem poprosit kontakt na tohto starejsieho? dakujem mishell
Odpovedať
Michal Herda
Odpovedať
Profilova fotka
@megyyyy mohla by som veeelmi pekne poprosit o kontakt na pana Ondrusku ak to nie je tajne? :-) tiez zhaname,ale az na september,takze ho nechcem nikomu "ukradnut" ;-) popripade ak mate link na nejake videjko,kde je jeho praca...dakujeeem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@5esicko Ivan ondruska najdete ho pod týmto menom na FB :)
Odpovedať
@salsape aaa nejaky kontakt na neho? dakujem
Odpovedať
@monka635 a mas na neho aj kontakt? ak ano mozes mi poslat? dakujem..
Odpovedať
@mishellpd na koho teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
@mishellpd a na koho si prosíš kontakt? na pána Herdu sem už niekto dal, je to vyššie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja odporucam starejsieho - Roberta Krchnika...je naozaj top... vobec mi neprislo, ze by bol stredobodom pozornosti...prave naopak, cokolvek robil,najskor prekonzultoval s nami ... je velmi prisposobivy - super spolupraca...a hostia boli z neho nadseni, ze naozaj super starejsi... svadby robi v romantickom duchu, cize mi dotvoril krasnu atmosferu v mojej princeznovskej svadbe :)
Odpovedať
@monka635 na p.Balazku
Odpovedať
na toho som nezháňala ... ale napíšem kamoške sms
Odpovedať
Profilova fotka
@djandy dobrý deň, môžete mi prosím poslať kontakt na p. Ivana Ondrušku?? Vdaka
Odpovedať
Balažka
Odpovedať
no škoda, p. Hodouš už má náš termín obsadeny, tak ďalšie nápady? :( a cca, koľko si pýtajú starejší?
Odpovedať
Profilova fotka
@veroniatko24 skus Mokraňa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?