Vydávame sa v roku 2020

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte žienky, vydávam sa 08/08/2020 :-) Pridajte sa tie, ktoré sa v roku 2020 vydávate tiež :-)
Odpovedať
My mame svadbu 13.06.2020 a dnes do rana som mala same blaznive sny ako nam v svadobny den nic nevychadza a vsetko sa kazi :-D V podstate mame vsetko dolezite, ani nejak extra nepocitujem stresy, ale obcas ma chytia taketo divne sny a potom ma chyti taky ten pocit ze co sme este mohli zabudnut :-S
Odpovedať
@effie_7 toto poznám.... Ja sa síce vydávam až v októbri ale tiež sa mi snívajú hlúposti.... Jeden sen bol že som sa vydávala v teplákoch druhý že som sa vydávala v rifliach lebo sme sa nestíhali prezliecť... To asi preto ze stále riešim šaty stále hľadám tie pravé
Odpovedať
@effie_7 :D tento problém mám aj ja... posledný sen bol taký, že sme sa fotili u nás na dvore, maľovala som sa sama a potom jak sme sa fotili ma napadlo, že som nebola chystať sálu a že tam nič nie je , ani stoly, ani kvety :D a ešte som mala aj otrasné vlasy. Celé ulepené od laku na vlasy :D
Odpovedať
Mne sa sniva ze mam uplne priesvitne saty, alebo ze mi kadernicka urobila len zapletany vrkoc s takou to detskou fialovou gumickou tak som si to cestou na obrad rychlo rozpletala, alebo ze som zistila ze fotograf neprisiel...Inak to s tymi satami baby, ja neviem ci som len ja divna, saty uz mam, kedze zijem mimo SVK tak som cez Vianoce obehla 3 salony no a v prvom som si zalubila jedny az tak ze som mala slzy na krajicku, ale potom ze teda este mam dva salony tak uvidim. No a v tretom som nasla saty kitore boli proste nadherne a sedeli mi ako sa hovori ako *"rit na serbel", krasny pas mi robia a vsetko. Tak sme ich zajednali. Ale od toho dna neviem prestat pozerat na nete ine saty. Ostatne fotky zo skusok som vymazala nech ma to nemetie a nechala som si fotky len tych mojich a tych prvych v prvom salone. A kazdy den ich musim pozerat. Ci su to ozaj tie prave, ci este nemam pozriet inde, potom sa pozriem na tie z prveho salonu a dumam ci som nemala zobrat tie, ale nakoniec si aj tak vzdy poviem ze proste tie co som si vybrala su predsa len lepsie, krajsie mi sedia...Ja uz chcem aby bola ta svadba nech sa takto netyram :D Mozno preto sa mi snivalo ze mam na sebe tie priesvitne saty....
Odpovedať
@effie_7 ja mám šaty rok :) kúpila som ich a ešte sme nemali ani termín a ani sme nevedeli či bude svadba v 2020 alebo 2021 alebo či vôbec bude :D ... ale páčili sa mi, zbláznila som sa. Nedávno som videla jedny krásne, vedela by som si v nich seba predstaviť, ale potom som si pozrela fotku tých mojich a povedala som si, že to bola láska na prvý pohľad a všetko osatné je už "druhý pohľad" . :D moje šaty sú ako môj chlap... je môj prvý a posledný a tým, že som žena páčia sa mi aj iní (herci a speváci :D ) ale stále ľúbim a chcem iba toho svojho a takto presne beriem aj šaty. Boli prvé, ktoré som skúsila a aj som sa pre ne rozhodla :) Už sa neviem dočkať, kedy ich na seba opäť navlečiem :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, máme tu nevesty, ktoré sa predsa len rozhodli pre svadbu v roku 2020, prípadne nejaké jesenné a zimné, ktoré svoj veľký deň nepresúvali? :-)
Odpovedať
@michaelarecht Ahoj, my sme nepresúvali a dúfam, že ani nebude treba. Svadbu máme 10.10.2020
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelavj Jej, tak to máte jeden z tých tohtoročných krásnych dátumov. To už by aj mohlo byť všetko naozaj po starom :-) Budeme si držať palce :-)
Odpovedať
@michaelarecht my mame koniec augusta a nepresuvali sme nic :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelarecht my mame 3.10 a Bože, prosím nech je všetko otvorené, žiadne druhé vlny nič. Plánujem 2 roky svadbu a ta hlúpa korona ma obrala o nadšenie...
Odpovedať
Profilova fotka
@hatsepset Len to nie :-) Určite všetko nakoniec dobre dopadne a druhá vlna nás nedostane, ak budeme ešte chvíľku zodpovední :-) Ale som si istá, že spoločne s tvojim budúcim manželom to všetko zvládnete, na vašej láske to predsa nič nemení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelarecht My sme tiež nepresúvali, 11.7. :) ešte sa modlím, aby sa to za mesiac nepokazilo, ale nás presúvať ani nenapadlo, popravde :D Boli to veľmi ťažké mesiace, boli aj slzy... ale už pomaly začínam veriť, že aj niečo bude z toho :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michaelarecht u nás to nič nemení ani na stave, keďže už sme manželia 😂😂😂. Práve preto som teraz posadnutá hostinou (i keď na obrad v kostole sa samozrejme teším) Ak by sa malo zase všetko zatvárať, tak u nás nie je o com, presunieme to na budúci rok.
Odpovedať
Profilova fotka
@hatsepset Súhlasím, ja osobne si neviem predstaviť mať poriadnu párty ako sa patrí bez rodiny a kamošov :-) Tak snáď sa čoskoro dočkáme aj krásnych fotiek z hostiny :-)
Odpovedať
Mi mame 10.10.2020 tak dufam ze vsetko bude OK
Odpovedať
my mame svadbu 15.08.2020 🙂 dala som si meninovy darcek, kedze sa volam Marcela 🙂 a uz sa velmi tesim a pevne verim, ze bude vsetko OK 🙂
Odpovedať
@marselka1985 my o tri dni po vás. Drahý má vtedy narodeniny. Svadbu sme museli kvôli korone preložiť z 6. júna 😔 Dúfam, že to už vyjde na 2 pokus
Odpovedať
Od minulorocnych zasnub sme uvazovali o datume 24.10. Svadbu sme vsak zacali realne planovat az pred mesiacom, s pomocou svadobnej agentury, ked sa korona situacia trochu ukludnila. Teraz sa to znova rozbieha, a mne trochu skace oko - zalohu za ubytovanie totiz uz mame vyplatenu - chceme mat malu ale krasnu svadbu v Tatrach, a ubytovanie je asi najvacsia polozka. Netrapilo by ma to, keby sme neboli uz takmer 6 rokov spolu a ja mam velmi nacase sa vydat a pracovat na detoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Náš plán je 12.12. 2020 tak dúfam, že bude všetko v poriadku. 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?