Termín svadby v máji 2014

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Nájdu sa žienky s približne rovnakým termínom svadby? Ostáva trištvrte roka, už niečo riešite či je ešte čas? :-)
Odpovedať
1
2
pripajam sa k majovym.... 10.5. mame len cas sobasa, predbezne salu, kadernicku, DJ... ostatne stale v stave riesenia
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata a ja uz mam dokonca aj saty na ceste ku mne :) sobas je 24.05.2014 o 14:00, sala uz od novembra rezervovana, fotograf takisto, rozpis hosti taktiez, oznamenia omaly dokoncene v septembri ideme na fotenie na oznamko, v podstate... sakriš ochvilu nemam co robit :)
Odpovedať
ty si nejaka rychla :D
Odpovedať
Profilova fotka
@dada2014 aj my sme 10.5. :-) @jetotu fuuu, to je už dosť, do konca roka budete mať asi aj všetko, čo? Pri takomto tempe. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabrielaslivkova no najradsej by som vyzdobu, stojany na menovky a hlavne krabicky na oznamka uz mala hotove. len vies ja som taky vymyselnik ze furt daco nove ma napadne zacnem robit, z kazdeho mam polovicu a potom uz nestiham :) chcela by som mat vsetko do Vianoc ready ;) uvidime :)
Odpovedať
@gabrielaslivkova jej, tak tu mam niekoho, s kym budeme odratavat naraz :-) @jetotu no my chceme aspon zakladne veci mat vybavene, nech nestresujem, ze nie je sala alebo fotograf a DJ a podobne... ale ostatne este asi nehrozi
Odpovedať
@dada2014 @gabrielaslivkova @jetotu majovky :) tak my mame salu, dja+starejsi, foto+kamera, vizazistku...postupne teraz riesime obrucky, kedze chceme kazdy mesiac nieco kupit, aby sme nemali potom velke vydavky...a rozmyslame ze pojdeme uz aj kostol zajednat :)
Odpovedať
my mame uz kostol zajednany, lebo som sa bala, aby nebol cas, ktory chceme, obsadeny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jetotu výzdobu si už aj ja pomaly riešim, lebo si chcem veľa vecí robiť sama, ale niektoré veci ma zdržujú, napr. Termín svadby ešte nemáme, lebo farár ešte memal kalendár na rok 2014, tak si nás nemohol zapísať a zatiaľ mi oznámka stoja... Ale tiež chcem toho veľa stihnúť do Vianoc. :-) @dada2014 inak, som si všimla, že náš termín zatiaľ nie je veľmi silný...
Odpovedať
Profilova fotka
ma mame 3.5.2014, a sala nam vybuchla takze nemame nic, okrem kadernicky ktora je moja kamoska takze ta sa prisposobi a vcera sme kukali po obruckach len neviem zda sa mi ze to co sa mi pacilo vcera a na ktorych sme sa po asi hodine dohdli sa mi dnes uz az tak nepacia tak uvidim co mi povie drahy ked mu dnes oznamim ze ci by si nechcel este niake kuknut hadam to predycha :-) ale obrucky si chceme dat vyrobit aby boli presne take ako chceme ale ako tak citam co vsetko uz mate chyta ma panika :-N
Odpovedať
@gabrielaslivkova no tiez som postrehla... ale nevadi;) my sme chceli povodne 31.5., ale predsa len sme to zmenili :) joj, ale sa mi zda, ze niektore baby uz maju kopu veci :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@dada2014 my sme chceli pôvodne 12.7., ale všetci nás odhovárali, že bude teplo, tak sme to posunuli na máj a na tom 10. sme sa nejako zhodli, ani neviem ako. Len sa nám ten dátum páčil. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my máme 31.5.2014 :)
Odpovedať
Caute baby, my sa berieme 31.mája 2014 a máme už skoro vsetko aspon co sa týka rezervovaciek typu - sála, kostol, hudba, fotografku, dnes som zarezervovala kozmeticku/kadernicku, kedže som ich stala zakaznicka :))) ostal nam vysiet kameraman, a teraz pozeram po nejakej speci dobrej cukrarke aby nam upiekla torticku co mam v albume... :)))
Odpovedať
my máme termín 3.5. a všetci mi hovoria, že som šialená, že už mám sálu, fotografa i kapelu.. že tak skoro také veci riešime... :D ale ako pozerám... to už kvalitne zaostávam za niektorými z vás... :D tak snád to stihnem, kedže si tiež scem všetko robiť sama... :D
Odpovedať
mne kaplán v kostole povedal, že je času dosť a máme prísť až v januári keď máme sobáš v máji
Odpovedať
ahoj nevesticky:-) tak my mame svadbu 24. maja, mame rezervovanu salu, dj, cukrarku, fotografa, sofera. Taktiez mame hodinu potvrdenu predbezne na matrike, kedze matrikarka este nemala kalendar na buduci rok:-) mame prist v januari, zatial si nas poznacila na papierik :-D no a idem vyberat saty o dva tyzdne. oznamka a vyzdobu budem riesit v decembri.
Odpovedať
Profilova fotka
Mile buduce nevesticky,ktora by este potrebovala-kapela Fantom k Vasim sluzbam 8-)
Odpovedať
ahojte kočky, ja sa neviem rozhodnut kde v Senci mam mat svadbu, prosím poradte niektora :)
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky, ponúkam moje fotografické služby. Som vyštudovaná fotografka z Bratislavy, prídem kamkoľvek. Ak si ma zarezervujete v ešte v tomto roku máte u mňa 20% zľavu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
***DUO AXIS - party music ***DUO :-) :-) - kompromis medzi veľkou kapelou a DJ-om pre Vás Ponúkame hudobnú produkciu pre rok 2014 *** klasické bežné svadby vrámci celej SR *** medzi regionálne svadby (ak Váš snúbenec/snúbenica pochádza z inej oblasti SK ako Vy... prípadne budete mať na svadbe maďarsky, česky hovoriacich hostí...alebo zahraničia) ***bohatý REPERTOÁR : domáci, zahraničný, český, maďarský(len v prípade potreby ) od oldies cez rôzne štýly až po hity 2013 ***ľudovky z celej SK, Repete ***VYKRÚCANKA alebo REDOVY alebo MENYASSZONYTÁNC***(aj kombinovane ) ***krátke pauzy, dlhé kolá ***ZMLUVA ***príjemné ceny aj pri väčších vzdialenostiach SKÚSENOSTI Z CELEJ SR !!! viac info na našom profile Želáme pekný deň /// duo AXIS
Odpovedať
Ahojte ja by som sa chcela opýtať či niekto nepočul aká je svadba vo fenixe v Ludrovej.Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Maj za dverami a nevesticky tu ziadne ... co to??? :)
Odpovedať
Ahojte, veru uz sa to blizi, my mame 24.5. a este nam chyba zopar drobnosti ako obliect zenicha a najmensiu druzicku :) doladujem vyzdobu a nemam este ani kyticu,a tiez ubytko pre moju rodinu :)))
Odpovedať
my mame 17teho.....a uz mame vsetko, doladujem len detialy vyzdoby a take veci :) uz sa velmo tesim
Odpovedať
Profilova fotka
my mame datum 9.5....Dufam, ze uz mam vacsinu veci :)) Momentalne sa u nas prebera rozlucka so slobodou :D
Odpovedať
my máme 24.5, a nemáme toho ešte pomerne dosť,keďže domov dôjdem až 3 týždne pre svadbou..ach jaaaj....ani obrúčky ešte nemáme...to je veru stres..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?