Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 ono da sa svadba zariadit aj za tyzden ale treba na to jedinu vec - vela penazi :-D my s nasimi robotnickymi platmi budeme radi ked na vsetko za rok nasporime stym ze nam pomahaju rodicia s hostinou =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th tak to mas pravdu. aj my si poctivo setrime... inak to nejde. jedine ze by som vyhrala nejake lotto alebo co :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 dnes padla prva cena - vyse milion a pol eur ale nas tiket to nebol :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak dnes som si uz kupila organzu na auto, take dekoracne vecicky, biele stuhy...Moj prvy nakup , co sa svadby tyka... ;-) ;-) Ked som zacala hladat fotografa a kameramana, skoro som odpadla ake sumy si pytaju, zda sa mi to strasne vysoka suma 600 euro za kameru plus fotenie..Vy ste ako na tom???
Odpovedať
@lenushka_th my sme na tom úplne rovnako ako vy.máme veľkú rodinu takže budeme mať čo robiť
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th saaaaaaakris akurat dnes som nepodala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka26 my mame foto zajednane u pana Velickeho - ma reklamu aj tu na stranke...mily mlady chalan s priatelkou,buduci rok sa idu tiez brat :) maaj stranku na nete , ked si das do googlu peter velicky isto ti to vyhodi...foto sa mi paci,cena 250e a naozaj prijemny ludia ...
Odpovedať
Profilova fotka
@petuska86 my si obcas podavame ale zatial najviac tisic sk sme vyhrali :-D
Odpovedať
a ináč práve mi dnes napadlo že 12.5.2012 ako plánujeme svadbu vychádza - Pankráca - a to ako sa vraví je jeden z troch zamrznutých...a ako tak vonku pozeram je riadna zima...tak neviem neviem či ten termín neprehodím.. ach jaj ale už asi riešim somariny čo?...
Odpovedať
@kandrea aaaale no:)...dnes ani Pankrac nieje a zima ako v novembri:)...ja som sa rozhodla ze o rok 12: maja bude krasne slnecno...s miernym vankom a bude 26 stupnov... to je take akurat:)
Odpovedať
@dankastanko tak to si sa rozhodla perfektne :). prave som sa rozpravala s mamou o svadbe a stresovala som s pocasim. to by bola vazne skoda, keby nam to pokazi pocasie.
Odpovedať
@vacica ahoj aj ja uz mam naplanovanu na 26. maja
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dankastanko presne tak som sa aj ja rozhodla ze buduci rok v maji bude pekne a akurat teplo na nasu svadbicku, uz sa tesiiiiiiim
Odpovedať
@lenushka_th mas pravdu, aj my si uz teraz sporime, ale samozrejme rodicia pomozu (ved aj bratovi platili svadbu, tak preco nie aj mne :))) ale nie nasi to radi pre mna urobia, ale tiez musia odlozit kazdu korunku na moj velky den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, kedy si budete vyberat saty cca? Ja uz mam aj 2 rocnu dceru, tak aj pre nu budem potrebovat, bude krasna druzicka :-) :-) ..Dnes som videla straaasne krasne pre nu,keby ze je svadba tento rok tak ani nerozmyslam,ale buduci, kto vie ako vyrastie,vsak este nieco isto najdem... Zatial sme nepokrocili dalej, mame len zaplatenu zalohu za salu,,,stale hladam skupinu,fotografa,video..to sa mi zda ako najhlavnejsie a co najskor to treba asi vybavit...Co mate vy??
Odpovedať
Ahojte, viem vam poradit dj-a, kameramana, vyzdobu sal ak ste z okolia TT, GA, HC, BA , SI, PN, ludia, ktory hrali mne na svadbe. Ak mate zaujem kontaktujte ma. Ten den D stoji za to. Drzim Vam palce. ;-)
Odpovedať
Ahojte májovky mojee :-) Ako pokračujete s prípravami? :-) My sme sa konečne rozhýbali :-D :-D :-N :-) :-) :-) A mám taký nápadíček....babuľky nezaložíme si súkromnú skupinku? :-N =-) Lebo zase večný problém..chodia ma sem "skvelí" známi čítať 8-( 8-( 8-( čo poviete? :-N Tam môžme klábosiť nie len o svadbičke,ale pekne sa vyrozvprávame,povzbudíme-od toho je táto stránka no nie? ;-) :-N @dankastanko Vitaj! :-)
Odpovedať
@taninka7 vitaaaam:)
Odpovedať
@dankastanko :-) Baby môžem teda založiť tú súkromnú témičku? :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak po dllllllllllllllhom case sa opat ozyvam. Bola som na dovolenka doma na SVK tak som si naplno uzivala polovicku a zvysok rodiny tak som tu ani nezasla. Tak sme boli vyplatit zalohu za salu :-D a popytat rozne detaily. Uz mi dosla domov aj ozdoba na auto. Kupila som cast vyzdoby v bielej farbe :-D No radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@euforia ty si ale sikovna , ked uz tak nakupujes :) a kde pracujes ? ste s polovickou takto vzdialeny od seba ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 Som v Irsku a moja polovicka v Prahe :-( ale tak to vyzera ze vydrzat do oktobra a budeme konecne spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia my to mame tiez podobne , ja 2 tyzdne v Rakusku a 2 tyzdne doma
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 tak mi sa vidime teraz tak kazde 3 mesiace na 10-14dni :-( ale pred tym ked som bola doma kazdy mesiac. Tak uz sa neviem dockat kedy odtial vypadnem a budem s polovickou =-)
Odpovedať
no tak presne takéto počasie ako bolo dnes si prajem na druhý rok :D...presne o rok svadba...a ešte nič nemáme okrem sály...ako tu čítam väčšina je oveľa "ďalej ako my" :)....no zatiaľ nestresujeme myslím si že času dosť..
Odpovedať
@zuzanna1512 spravne, myslim ze ste dobre zacali, aj my mame uz salu, a mame svadbu 26. maja. Podla mna je sala taky zaklad, ved vacsina svadby sa tam odohra.
Odpovedať
@taninka7 no jasne mozme, len neviem ci si oslovovali vsetky majove nevesticky roku 2012 ??? ak ano, tak ja suhlasim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra33 Jej i ja mám svadbu 26. mája 2012. :) Skvelý pocit. :-)
Odpovedať
aký skvelý deň sa mi začína, kostol sála a farár vybavený v priebehu jedného telefonátu.a to mi sám farár volá a vybavuje moju svadbu.Mne sa ale zije.Baby verili by ste že rok pred svadbou môže byť problem vybaviť sálu na dedine???Ale podarilo sa.už je len naša a máme ju k dispozícii už od stredy pred svadbou.Radosť sa vydávat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?