Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
@petuska86 zatial nie cakame babatko a vyslo to na maj
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik pomaličky sa vyberajú šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@verca99 jeeeeeeeeej tak to je krasne, gratulujeeeeeeeem :) svadba vas pocka neboj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja sa k vam pridavam. predbezne mam zarezervovany kostol, hostinu a bola som teraz pozerat aj saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th mozem sa ta opytat kde v TT mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja tiež 19. mája :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veerraa v Relax restaurant,je to byvaly Brik,oproti polikliniky pod VUC..
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik asi aj celkom dobre, az na to, ze mam uz nocne mory! a to moja kamaratka ma chcela "upokojit", ze to bude do svadby uz len horsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marry2112 neboj urcite nie aj mne sa snivali blbosti musis sa zacat tesit a nebat sa ze sa nieco pokazi treba si uvedomit ze je to den vas dvoch a hlavne vy dvaja mate byt stastny.....
Odpovedať
Profilova fotka
@wewulik snazim sa to uvedomovat, ale neviem,... a tie sny? no hroza, sniva sa mi o byvalom, ze sa mu narodila druha dcera a vola sa Livia,... pootom o mojich tetach, ktore sa stretli konecne a povedali, ze radi pridu na svadbu, nakoniec v realite ale odmietli a nakoniec sa mi snivalo o zasadacom poriadku.... no si myslim, ze je to trosku silna kava... asi tie pripravy trosku obmedzim, lebo sa do svadby zblaznim,...
Odpovedať
Ahojte babenky,tak ako ste na tom s organizaciou ?uz sa krati cas,sice este 5 mesiacov,ale ja toho este moc nemam.Ale vyskytol sa problem,neviem co mam robit.svadba by teda mala byt v maji 2012,ale dozvedela som ze zenichova sestra bude mat termin porodu presne v ten den,strasne sme sa tesili,ked sme sa dozvedeli,ze cakaju.ale teraz to vidim ako problem,moj snubenec nema velku rodinu,a myslim si ked tam ani jeho sestra nebude (tym padom asi aj ich mama bude pri nej v porodnici ) teda ani mama,svagor,tak co uz to len bude za svadbu.Ja si strasne zakladam na tom aby bola svadba nasa tip top,takto mu ani s nicim nepomozu,a nebudu sa ani bavit.co m am robit ? Poradte mi prosim,pre lozit svadbu ale uz sme dali zalohu za salu. Poradte co robit v tejto situacii,vlastne za to nikto nemoze,ved sa tesime ze budu mat babo.
Odpovedať
Profilova fotka
Skus sa porozpravat s tymi, ktorym si za salu dala zalohu. Mozno budu ustretovi a prekvapia ta. Este je dost casu, mozno po tom uvolnenom termine niekto skoci a bude stastny. A ty si das iny termin a budes mat svoju tip-top svadbu naozaj tip-top aj so snubencovou sestrou. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No za opytanie to stoji, ak nemas uz nic ine zabezpecene a zaplatene zalohy, tak za skus spytat, mozno ti vyhoveju
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee no my budeme mat tiez v maji, konkretne 12-teho...a uz mame fotografa, kameramana, skupinu, salu, vyzdobu zarezervovanu, kozmenticku, kadernicku...ja si radsej uz vsetko vopred rezervujem, aby som potom nemala stres:-D...uz kukame aj obrucky, tento tyzden snad pojdeme vybrat....rozmyslam uz aj nad oznameniami, nakolko si ich budem robit sama:-D
Odpovedať
my budeme mat 12. maja.. mame zarezervovanu miestnost s vyzdobou, kameru, foto, kapelu, starejsieho. ja mam aj satky uz ( svadobne aj popolnocky). a pomaly pozerame po obruckach, topankach a vselijakych malickostiach bez ktorych sa to nezaobide :)
Odpovedať
Ahojte, aj my mame 12. maja. a este skoro nic nemame:/ akurat salu, kapelu, foto..zacinam mat stresy, dufam, ze vsetko stihneme :D..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my máme svadbu 26.mája a už sa to pomaličky,ale isto blíži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky, my sme chceli mat svatbu 5.5 ale niektore miesta co sme mali zaujam boli na tento termin obsadene takze momentalne som zvedava ci to vobec bude v Maji....nemame v podstate ani miesto a ani datum. A moj chlap hovori ze este mame dost casu, ja uz som ale nervozna lebo podla mna je casu malo. No snad nam to vyjde. Tlacim ho nech aspon datum a miesto vyberieme do konca roka, lebo bez toho nemozem organizovat a planovat nic dalsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@jenny_m no my sme chceli tiez najprv 5.5. ale v septembri uz boli niektore vecei rezervovane tak sme si dali na nas druhy termin v poradi 26.5. a uz mame skoro vsetko.aj chces mat aj kvalitne a nie len to co ostane tak uz fakt nemas moc casu do maja ;-)
Odpovedať
Ahojte májové nevestičky, ja mám svadbu 5.5. a skoro všetko vybavené ;) podľa mojich skúseností je naozaj nutné dopredu si všetko dôležité zjednať, aby to bolo podľa predstáv. Aj ja som skoro prišla o sálu, všetci mi hovorili, že je čas na všetko. Ale nakoniec som cez leto donútila ísť pozrieť okolité možnosti a nezáväzne zjednala jednu vysnívanú a o dva týždne sme to museli aj záväzne zjednať, lebo niekto chcel náš termín a sálu. Tak som bola rada, že sme to išli tak skoro popozerať ;) takže radím, čím skôr!
Odpovedať
..veru, podla chlapov je ešte dosť času, ale nie je..:-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, tak sme sa s polovickou konecne dohodli na mieste, tak dufam ze este bude volny datum. =-) Buduca svokra s tym miestom nesuhlasi tak som zvedava ako zacne vyvadzat ked zisti ze to chceme tam (ona chce mat svatbu jedine v hoteli alebo v nobl podniku, a ja radsej taku jednoduchsiu). Dufam ze do konca tyzdna to oficialne zajedname aby sme sa mohli posunut dalej s planovanim. Tak snad to vyjde a pripojim sa k vam v Maji tiez. Drzte palce! :-)
Odpovedať
ahojte mlade nevesty..nemate zaujem o kupu svadobnych siat?okolie.Po..He..Mi..ML..SO..SP......velmi dobre ceny...su uzasne..nove..niektore su dovoz z USA..kontakt..***...volajte cim skor...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, tak to vyzera ze konecne sa zajedna termin 5.5 uz ideme nacenit menu. Aj ked sme dufali ze bude dobra cena tak to vyzera ze bude nakoniec hostina celkom draha. Ale zasa budeme mat pekne miesto, uz len pocasie bay vyslo pekne. Inak nemame este nic - ani fotografa ani hudbu ani ine veci tak drzte palce a ak mate typy nejake (okolie Nove Mesto nad Vahom) tak kludne napiste :-)
Odpovedať
ahojte nevesty, riešite už obrúčky a oznámenia ? (dátum máme na 5.5.2012... )
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanas6 ahoj, no my máme obrúčky už pár mesiacov doma a na oznámení sme začali pracovať minulý týždeň - keďže si ho celé robíme my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanas6 aj my od minuleho tyzdna riesime oznamenie a obrucky sa chystame. boli sme uz jednom zlatnictve a teraz sa chystame este v meste take naj pobehat a porovnat ceny.a potom uz si dame urobit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som dnes objednala obrucky a minuly tyzden sme zacali kreslit navrh oznamenia
Odpovedať
aj my už máme obrúčky dávno doma ;) a na oznámeniach sa pracovalo od jesene, nakoľko sme chceli s našimi fotkami, tak nás kamarát pofotil na jeseň, a potom v zime začal pracovať na návrhu a už ho máme. akurát sa nevieme rozhodnúť pre text :( tak nám spravil dva návrhy. Teraz nám robí návrh pozvánky a potom sa už konečne musíme rozhodnúť a dať vytlačiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanas6 my už máme oznámenia vybrané a už aj obrúčky sa začínajú riešiť :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?