Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 toto sme aj my riesili. Rodina. Dali sme si koniec aprila a bolo. ale ziadne zvyky ani reci nikomu nic nezarucia. Na to treba ine veci :) Cize hura do toho!
Odpovedať
Profilova fotka
baby už ste boli v kostole za farárom nahlásit termín? alebo kedy sa tam chystáte?
Odpovedať
.. ahojte májovky ;-) ... 5.5.2012 v PP ... sala-ok, kameraman a fotograf-ok, hudba v jednani :-) ... no šaty to bude problémik, nakoľko nechcem s požičovne .... viem, že je možnosť si dať ušiť v poľsku ... je tu niekto s takou skúsenosťou? ... každa rada dobra 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 mne to bežne moja svokra pripomina , ze svadby sa nerobia v maji , ale ja som jej povedala svoj nazor a viac neriesim , nech si vravi co chce
Odpovedať
Profilova fotka
to je uplne jedno kedy bude ten den D, ked aj v decembri. Nerozumiem tymto hlupym poveram, co môze na citoch dvoch ludi zmenit nejaky datum svadby?? A mimochodom tu mate vraj vhodne datumy svadby na rok 2012 a cuduj sa svete, je tam aj maj :) http://www.singaporegrooms.com/auspic...
Odpovedať
Profilova fotka
@milousova jej tak to som prekvapena , ze je tam aj nas datum 05.05.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj ako fajne. :))) Už mám aj kameramana, fotografa, sálu, kostol, šaty.. jednoducho základ. Môžem pokojne spávať. :) Vy ste ako na tom kočky?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis šikovna si , ked už aj šaty maš :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 som si jedny vysnívala, našla som ich na Slovensku (bohužiaľ iba v 1 salóne), tak som ich išla hneď rezervovať. :))) Ty si ako na tom? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis ja vysnivane este nemam , a ani salony este nemam pochodene , zrejme az na jesen sa do toho pustim
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 veď každopádne máš ešte čas. ;) Určite si vyberieš nádherné šatky! :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis a kde si si nakoniec objednala šaty ? kolko ta vyjde pozičovne ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivka219 v Nitre, pričom ja som zo SNV... A mala som ich v akcii za 200 e! :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež ešte nemám ani šaty ani kostol,chystám sa až v septembri alebo oktobri
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis mozem vediet kde v nitre? aj ja sa tam chystam pozriet nejake saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th Bellamente :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis to mas super akciu
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes prišli svadobne poháre,ale ešte ich nemam doma... tiež fasa cena - že 13e :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th tak to mas fajn , nase su doma kupené , len ich chceme dať vymaľovať
Odpovedať
Profilova fotka
@ivka219 a co z vsetko mate na svadbu zohnate ?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 Tinka my sme už za farárom boli, ale keď sme mu povedali, že svadba bude 5. mája, tak povedal, že máme ešte čas. Ešte nemá kalendár na budúci rok, tak pôjdeme za ním v novembri alebo decembri.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, lebo my sa tiež už chystáme, lebo ma jedna kamarátka vystrašila, že ked sa ona vydávala, že išli pol roka predtým a že už mali ten dátum obsadený.... tak sa pojdem tiež len tak informatívne opýtat....
Odpovedať
ahojte babuľky... pridávam sa k vám...máme svadbu 12. mája :D máme fotografa+kameramana, sálu, kapelu, kaderníčku, zháňam vizážistu... 8-)
Odpovedať
@lenushka_th v akom kostole máte svadbu?
Odpovedať
no majovky majove,,my pravdepodobne uz nebudeme mat v maji ako vy ale tento november :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katuska111 v TT v hrubom kostole - Bazilika sv. Mikuláša
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanka558 a čože sa deje???? krásny živý darček dostanete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 my sme sa farárom boli minulý týždeň síce povedal že je to dosť skoro, ale na druhej strane bol rád, že aspoň sa nemusíme nikam ponáhľať vo vabyvovaní, vypísali sme papiere, povedal nám v akých časových intervaloch máme potom prísť na dotiahnutie administratívnych vecí, takže už máme na pevno dohodnutý aj čas.
Odpovedať
Profilova fotka
@alysea tak to je fajn, aj ja by som už chcela mať kostol vybavený, no uvidím kedy sa tam vyberieme
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th ahoj leni.chcela by som sa ta spytat ci uz mate termin v kostole alebo sa stale vyhovaraju na kalendar? my sme dnes zajednali salu a dj, tak by som bola nerada keby sa nam neujde kostol :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?