Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucindaa7 Ahoj Lucka, takže sa vydávame týždeň po sebe? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajednaná už je, ešte idem poslať zálohu. Je to tam krásne a sobáš budeme mať priamo tam na terase. Ja som pôvodne chcela mať svadbu vonku pod stanom, ale bolo by to náročné, tak sme zvolili toto... Už tam svadby robili, nevesty boli spokojné... A vy budete mať kde?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucindaa7 Zajednaná už je, ešte idem poslať zálohu. Je to tam krásne a sobáš budeme mať priamo tam na terase. Ja som pôvodne chcela mať svadbu vonku pod stanom, ale bolo by to náročné, tak sme zvolili toto... Už tam svadby robili, nevesty boli spokojné... A vy budete mať kde?
Odpovedať
Profilova fotka
4.8.2012 Turzovka :)
Odpovedať
Profilova fotka
18. augusta Oravska priehrada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mať v auguste, 11.8.2012 :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
necely pol rok do svadby babenky co vlastne taky cas uz treba mat poriesne???
Odpovedať
Profilova fotka
@karolanka no hlavne aby si mala vsetko zajednane to je podstatne :-) a to ostatne je malickost :-D
Odpovedať
@karolanka ja mam svadbu 25. 8. mame uz : obrucky, zajednanu salu, vybrate menu, zajednanu vyzdobu, kostol (len vo fararovom kalendari zatial), saty, hudbu, kameramana, fotografa, tortu, predbezne kolace, nejake drobnosti k foteniu, manzetove gombiky, album svadobny a kopec predstav, ako by to cele mohlo vyzerat :)
Odpovedať
@iwilion aj my máme 25.8. ak sa nič vážne nezmení. ale oproti tebe .... máme sálu, hudbu, kostol :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
@iwilion @zuzana0612 aj my mame 25.8. :-DDD
Odpovedať
@gemini255 populárny dátum :-) . a čo už máte?
Odpovedať
@zuzana0612 restauracia, menu, ubytovanie pre hosti, DJ, kameraman, fotograf, saty, oznameniia budu tento tyzden, ale to len rpeto, ze sme v PRahe a ked sme boli doma sme behali ako blesky na aute...z Prahy toho moc neosefujeme. v aprili ideme zas, musime na nauku, matriku, tam nam treba zaniest pravni zpusobilost, moj drahy je cech.
Odpovedať
@gemini255 no pekne to už máte. ja zatiaľ iba telefonicky všetko vybavujem.
Odpovedať
@zuzana0612 to sme medzi vianocami silvestrom, a teraz zas nic :-) a vy tiez na dialku riesite?
Odpovedať
@gemini255 nie, ja som v práci a telefonujem... :-D. uplne podrobnosti pôjdeme jasne dohodnúť osobne. ale tak zhruba máme telefonicky. lebo aj tak ma vždy napadne niečo doma tak to by sme sa nachodili... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@paula01 18.8 Klin ;)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka99 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka99 to by sme mohli podebatovat co a ako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Náš krásny dátum kedy si povieme svoje velké ANO je 18.8.2012.Je to den pred naším výročím. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
náš termín je 25.august,ja už mám všetko vybavene
Odpovedať
Profilova fotka
@rucinka aj my mame termin 18.8. :)) ja uz sa taaak tesiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
@paula01 no to by sme veru mohli ;) co uz mate vybavene? a kde to hlavne vsetko mate ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@ejka99 no este toho moc nemame, lebo sme v Irsku a domov prideme mesiac pred svadbou.... ale mame rezervovany hotel Goral , mame 130 ludi takze nebolo moc na vyber... saty som uz objednala, pridu z USA tak dufam ze budu ok :-| . Ako svadobne auto by som chcela zohnat nejakeho veterana, ale ako tak citam nebude to lahke :-) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana0612 To si z toho nist nerob,, my mame 18.8 zajednanu zatial len restiku, kostol a farara pracujem na fotografovi a kameramanovi aj to rozmyslam ze vylucim kameramana :( neviem radsej chcem investovat do dobreho fotografa. Potom podbradniky co som dostala,Predbezne aj zakusky viem kde dame robit...
Odpovedať
@lucique28 u nás zakusky davaju robit rodicia, ale tiez vieme kde. kameru a foto si zistujem, ceny a referencie. a uz ma baby navnadili aj na saty, takze buduci tyzden idem pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky ake kvety volite do svadobnej kytice?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?