Termín svadby august 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte budúce nevestičky máte niektorá svadbu v auguste 2012? Už niečo vybavujete? :-)
Odpovedať
ahojte, pripajam sa - k 25.8. 2012 :)))
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, tak teraz som sa trosku vyplasila, lebo svadbu mame 25.8., aspon si to myslime, este sme neboli na matrike(ideme v pondelok) a len chodime obzerat saly...fuu, teda a to som si myslela, ze mozno aj zbytocne skoro sme zacali :-)
Odpovedať
a ste tu niektora aj z Kosic? ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_lekna ahoj ... vitaj :)
Odpovedať
pripajam sa dievcence 25.8. a ako tak citam tak nas tu je dost...my mame zatial len datum, doteraz sme nevybavovali este nic a ako tak pozeram mali by sme sa poponahlat aby nebolo neskoro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tiež sme vybrali s drahým 25.08. :) Keďže je však ešte radostný čas skúšok tak na plánovanie ešte nebola veľmi príležitosť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... aj my mame vybrany termin 25.08 .... ja som si tiez myslela ,ze zacinam skoro vybavovat ..dnes sa mi to potvrdilo ze treba aj rok dopredu :) ..
Odpovedať
a nejaka kocka z Trnavy sa tu nenajde? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mame sobas a salu a predstavu o vyzdobe a vobec o zvysku svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ella2012 My máme tiež 18.8.2012 a zatiaľ máme len predstavu ako by sme to chceli. Dúfam, že aj k realizácii sa čoskoro dostaneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 ja bývam 17 km od Trnavy a 5 rokov som tam študovala na vysokej škole
Odpovedať
@kristinoocka jee,konecne nejaka Trnavacka,co ma svadbu v auguste! :-) Ako idu pripravy? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@murinko60 no trnavcanka nie som, len z okolia, ale TT poznam :) My budeme mat malu svadbu, takže aj pripravy su zatial v rovine planov ... ale uz by sme mohli začat aj vybavovať :) Kamaratka mala šaty z toho salonu, kde si ty skušala, aj si si vybrala?
Odpovedať
@kristinoocka ani nie. Rozhodla som sa,ze si saty kupim. Risknem to! :-) Kedy mas svadbu? A kde? :-D
Odpovedať
Ahojte, my mame 4.8.2012, kostol a sala zajednana fotograf tiez :D, pomaly pozerame po obruckach.... ale menu atd este je cas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja sa pripájam, svadba 11.08.2012... Reštaurácia zajednaná, papiere na úrad sú už doma, fotografa kameramana mám, dnes som zajednávala starejšieho... Menu už máme vybraté. Šaty si pozerám už 2 mesiace, ale ešte som nič také, čo by ma očarilo, nenašla... Z niektorých vecí už začínam chytať paniku, keď si predstavím, koľko toho ešte treba povybavovať, ale začnem asi tak marec, apríl...
Odpovedať
Ahoj, pripájam sa. Svadba 11.08.2012.
Odpovedať
Profilova fotka
@murinko60 Aj ja by som chcela radšej kúpiť ako požičať. Ale ešte neviem kde. Ty kde kupuješ? Svadbu by sme chceli 18.8. v Modre. A vy? Žeby v jednom z 13-tich kostolov v TT? 8-)
Odpovedať
@kristinoocka Ja budem kupovat cez jasminebridalshop.com. Su aj na facebooku. ;-) My mame sobas na matrike, neverime v Boha,tak by sme sa cudno citili v kostole. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A je tá stránka overená? Šaty sú tam krásne. A už si si aj vybrala, či ešte vyberáš? Ja nepoznám baby, čo si šaty kupovali, všetky si požičali, preto ani neviem, na ktorých stránkach hľadať. Aj preto som tu :-) zbieram informácie :-) Jasne, tak to by asi nemalo zmysel v kostole :)
Odpovedať
@kristinoocka viem,ze jedna kocka si odtial objednala a bola spokojna. Maju fotky uz usitych siat na facebooku pre konkretnych ludi a saty vyzeraju super. Uz som si s nimi aj pisala a boli velmi mili a odpisovali hned. Predtym, nez poslu saty ti ukazu fotky, ci chces nieco zmenit a ci si spokojna. Dufam,ze to bude v pohode! :-) Inak kocky tu si objednavaju od zima a je tu o tom aj tema,ak by sa ti chcelo citat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tiež sa pripájam mame svadbu 18.8 :-) a máme sálu, kostol aj s farárom, hudbu, kameramana aj fotografa, a nejaké tie vecičky na výzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, vy ste aké šikovné :)
Odpovedať
Profilova fotka
babenusky starejsi zilina a okolie poznate niekoho
Odpovedať
ahojte, tak uz sme sa rozhybali a mame skoro vsetko. Teda topanky nemam a saty na prezlecenie a drahy oblek. Mam ale otazku, vraj musia byt krstne listy stare max 3 mesiace?aby som to neriesila skorej, kedze mame svadbu az 25.8. 2012 :-) dik
Odpovedať
Profilova fotka
@nena127 ahoj a kde budete mat vy svadbu? mate uz miesto?
Odpovedať
Ahojte,my mame svadbu 25,8 a pred nami stoji velky problem. Nemozeme zohnat farara, ktory by nas zosobasil v Bojniciach. Kedze sme tzv. ,,cezpolne ovecky ,, a bojnicky fararkovia nas zosobasit nemozu, niektory nemozu a iny nie su ochotny,,,,tak stojime pred velkym problemom. Ak nahodou viete o nejakom fararkovi, ktory by bol ochotny nas zosobasit (samozrejme sa odvdacime) budeme vam velmi povdacny.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lucique28 Ahoj, malo by to byť v Park Restaurant v Prievidzi, len to musím ešte potvrdiť. A vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?