Termín svadby 28.9 2013

Profilova fotka
Ahoj ženy :) je tu niektorá ešte okrem mňa čo sa bude vydávať 28.9 2013 za svojho vyvoleného ?? ja neviem kde začať ....je to ešte také črstvé ....je možné vobec všetko stihnuť do 5 mesiacov ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my mame svadbu 14.9 a uz mam vsetko zariadene.da sa to vsetko v pohode stihnut.hlavne bez stresu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@siuzn18 ste šikovný :) dá sa to vážne aj bez stresu ?
Odpovedať
Ahoj, aj my mame svadbu 28.9.2013 a uz mame vsetko (teda, skoro vsetko) uz len par veci ,ktore sa daju vybavit tesne pred svadbou...a moj nazor je, ze svadba sa da urobit a prichystat za par mesiacov, takze nemusis mat strach, ze to nestihnes...:) prijemne svadobne pripravy
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne da sa to uplne bez stresu.moje pripravy su sama radost ziadny stres ani nahanacky vsetko sa da :)
Odpovedať
ahoj, my mame svadbu 1.6. rozhodli sme sa 4.4. a uz mame vsetko. da sa to :)
Odpovedať
Profilova fotka
a to som si zariadovala vatsinu veci sama kedze snubenec pracuje v BA a my sme s oravy.vsetko som s nim diskutovala len cez tel.a zvladla som to v pohode tak sa nemusis bat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja budem mat svadbu 28.9 a s pripravy pokracuju. nieco ide lahsie nieco tazsie. Urcite viem ako ty ze si berem toho najuzasnejsiieho muža takže je vsetko tak ako ma byt. ked budes potrebovat pomoct poradit urcite sme tu pre teba :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, u nas je to tiez este take cerstve a este ani termin nemame, ale vieme, ze niekedy na jesen (zasadne odmietam jarne alebo letne mesiace) a ja len velmi dufam, ze to vsetko zorganizujeme. Ale na druhej strane, na nete sa da kopec veci najst, kopec rad a clovek si urobi rychlo prehlad a zisti, co chce a co nie ))
Odpovedať
:-D my sme všeeeeetko stihli za mesiac 8-) 8-) 8-) , aj náuky v kostole, aj všetko okolo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme termín svadby 24.8.2013. Základné "veci" máme vybavené, ale nevesta nemá nič :) , tj. šaty, vizážistku, kaderníčku.... ale ešte je čas :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, tie ktoré ste z TN a okolie..... môžem Vám poradiť kaderníčku robí lacno a skvelé účesy, tiež pani ktorú mám osvedčenú na nechty. Som vizážistka, líčim s kozmetikou mary kay....u mňa môžte vyskúšať líčenie, prípadne Vám poradím,ak máte problémy s pleťou.Bližšie info aj foto,kde si môžete pozrieť účesy Vám pošlem v správe. Prajem Vám kľudné prípravy na váš deň D.
Odpovedať
Profilova fotka
@miskachrumka dakujeme :) jasne ze sa to vsetko da zariadit na cas a bez stresov :) nemusis sa bat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@barbora1987 waw vážne ???? super ;-) ;-) a čo už všetko máte vybavené ???
Odpovedať
Profilova fotka
@miskachrumka mno mame salu hadam aj obrad potom hudbu kolace ubytovanie saty mam objednane oznamenia urobene aj cast vyzdoby este obrucky a zenichov oblek a potom uz len drobnosti.a ty si ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora1987 no ja som na tom teda dosť na prd kedže mám len vybavené oznámenia a my sme od cestovaný v zahraničí tak že ja to všetko budem riešiť o 3 tyždne ked dojeme domov ....ale bola som v kontakte s farárom a s reštikou kde to chceme mať a že budu ochotný sa podriadiť tak uvidíme :)))) bude to des ešte obručky a hudbu máme zajednanu ....vyzdoby nie ale to všetko hádam v juli stihnem za 2 tyždne :) potom zas ideme naspať sem do Dk a potom ideme zas domov na prvý ročik mojho mladšieho synčeka x-) x-) x-) x-) x-) t.j 15 august tak dolediť detaily za 10dní a potom už len okolo 15 septembra dojdeme 2 tyždne pred svadbou a dnom D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miskachrumka ahoj tak ako si pokrocila? uz ste nieco vybavili ked si uz asi na sr? my postupujeme maximalne pomaly aach a to ani nie som odcestovana.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... :) vy ste šikovné.. ja sa tiež vydávam 28:9 ale zatial ešte nič nevybavujem mame len termín u farára a reštiku :)
Odpovedať
@midzitka Tak my už máme toho trošku viac, ale aj tak je ešte veľa vecí, ktoré chýbajú...a žiaľ - teraz nejak stagnujeme s vybavovaním :-( Ale tak snáď sa opäť naštartujeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ale veď času je ešte kopec.... :) ja som moc na takéto situácie neni nech už je po tom.... :D
Odpovedať
@midzitka Tak my už máme toho trošku viac, ale aj tak je ešte veľa vecí, ktoré chýbajú...a žiaľ - teraz nejak stagnujeme s vybavovaním :-( Ale tak snáď sa opäť naštartujeme :-N
Odpovedať
my máme tiež termín 28.9., ženích nemá ešte vôbec nič, oznamko nemáme, ja topánky a kopec doladovačiek....
Odpovedať
:) my tiez do toho vhupneme 28.9 ..od maja mame obaja saty,ja aj topanky,mlademu este treba dokupit..treba nam dopozyvat kamaratov..kostol a cirk.zapisnicu mame spisanu, koncom augusta,resp.zac.septembra nam treba v restike upresnit pocet ludi...kolace a zakusky mi staci nahlasit tak tyzden-dva pred svadbou (mat v rodine cukrara je uplne ze fasa :-D ) ..myslim,ze najvacsi chaos zacne tak druhy septembrovy tyzden :-p
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?