Termín svadby 25.06.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty :). Verim, ze tento " vynimocny" den bude patrit aj inym parom. :) Tak sa podelme o cenne rady a dufam, ze sa nas nazbiera na tento datum kopec. ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčata, aj ja s mojim milačikom sa budeme brať v tento deň..... juj veľmy sa obaja naň tešime.....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Pridávam sa aj ja - 25.6.2011 :-) Sála, kameraman, fotografka, kostol, hudba objednane - ešte treba objednať počasie :-D a vybrať konečne kto nám bude zdobbiť sálu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá, aj ja sa pripájam.....v tento deň sa brali aj moji rodičia, tak to bude veeeeľmi zaujímavé a teším sa veľmi na to :-D a veru, ešte to počasie aby vyšlo....tak si držme palce 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jé koukám, že tu jsou dvě diskuze 25.6.2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ;-) aj my mame svadbu 25.6.je do svadby 101dni ale urcite sa to bude vliect ako slimak.vam sa to nezda ze sa to nejako vlecie,? :-) :-) :-) lebo mne ano a to sme sa rozhodli 2 tyzdne dozadu ze sa vezmeme :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncicatko19 to ste dobrí teda, keď len pred dvomi týždňami.... :-) čo už máte zariadené? koľko ľudí budete mať?
Odpovedať
Profilova fotka
@alja24 salu mame,kostol :-) kameramana,dj,saty,kozmeticku,kadernuicku.obrucky,skoro vsetko uz aj zalohy su popodavane a ludi cca 45 :-) :-) a vy??
Odpovedať
@moncicatko19 to sa tesim,si vela stihla za 2 tyzdne aj mi mame termin 25.6. a nevieme sa dockat
Odpovedať
Profilova fotka
@mido no to som aj ja prekvapena :-) ved uz som sa nato tesila od detstva :-) a sobas mate nakolku baby? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moncicatko19 fííííha, no tak to ste akí šikovní....my ešte nemáme obrúčky, ani oznamká, sú vo vývoji ;-) a ešte mi treba dohodnúť výzdobu a kytičku a ešte neviem čo všetko...také detaily, aby sme na nič nezabudli. ženích ešte nemá košeľu, kravatu, vestičku, manžetky....a to tak letí rýchlo...My máme 80ľudí. A sobáš máme o 16:30, takto to vyhovuje viacerím, aspoň sa nebudeme naháňať. Kým nám hostia z východu poprichádzajú, kým sa ubytujú a tak.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alja24 no aj nam sa oznamka robia uduci tyzden by sme ich mali mat uz doma :-) a do akej farby budete nladeny z vyzdobou?aj my este koselu a kravatu :-) a budete mat Dj?alebo zivu skupinu?ja neviem mame zajednaneho dj ale rozmyslam nad hudobnym duom SONET su aj na nete v googli a fakt naaadherne hraju.no neviem ved uvydime ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@moncicatko19 no my sme sa rozhodli pre DJa, tiež sme uvažovali, že by sme si zavolali na živo takých hudobníkov s husličkami a harmonikou, že by sa hostia nenudili cez prestávky a nakoniec ten DJ hrá aj na harmonike, tak sme to nechali tak.A počuli sme na neho len samé chvály, tak uvidíme. a budeme do zelena a kvetinová výzdoba bude zo slnečníc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alja24 aj my budeme do zelena a ja som stavyla na ruze :-)
Odpovedať
Ahojte, tak aj my budeme mat tento krasny datum svadbu... a uz sa velmi tesime... :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@marika256 @moncicatko19 @alja24 @mido http://www.beremese.cz/diskuse/tema/2...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,,, aj my mame tento datum :) aku farbu vyzdoby mate???? (kedze som necitala prispevky vyssie:) ) A mate aj starejsieho? a ked nie tak kto riesi veci za neho? lebo my nechceme mat, mame mensiu svadbu.... dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.....aj my mame svadbu v ten isty den......vsetko uz mame skoro hotove, este musim pozhanat par detailov na vyzdobu......inak uz mame vsetko vybavene.....nevieme sa dockat..... @broskilinka my sme si zvolili cokoladovo hnedu s cyklamenovou
Odpovedať
Ahojte dievčence, my budeme mať červeno bielu vyzdobu, aj ozdoba na autičko bude takej farby aj moja kytica bude rovnakej farby,už sa smojim milačikom tešime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby tak ako máme to za chvíľu, už sa teším :-) ešte detailiki a bude to tu :-D @hansolka @aamnicka @broskilinka a aj zvyšok :-)
Odpovedať
@katarinkam Ahoj, ano už sa nam to krati, ešte niejake maličkosti dokupiť a ideme na to..... :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hansolka veru ja mam v piatok skusku kozmeticky a potom kadernicku tak uvidime. A este musim objednat kvety a doriesit casový plan dna aj v restike a hudobnikov aby sme dohodli svadobný tanec a cepcenie. :-)
Odpovedať
Ahojky baby :))), dlho predlho som tu nebola, ale pracovne povinnosti a cestovanie mi v tom brani ... pomaly sa nam to krati a mne este zostava plno drobnosti vybavit ... ako ste na tom vy, ako vam to ide??? mne nejako pomaly hehe, ale verim, ze vsetko dobre dopadne. :) .... Tak smelo do ukoncovacich priprav :)
Odpovedať
Ahojte mile nevesty, už sa nam to krati,o mesiac už budeme mlade paniie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte......juchuuu....ja uz sa tesim :) bude to pre nas kraaasny den! verim ze si ho aj uzijeme pri tych pripravach a povinnostiach :) ja uz ani neviem co mame a co nie :), esteze mam debilnicek, cha.... ake mate tradicie???
Odpovedať
Profilova fotka
@broskilinka Ja budem mať odobierku a čepčenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som cepcenie nechcela.... jednak nebudem mat ani zavoj a mozno ani nic vo vlasoch..co mi odoberu?? :) a akym stylom to budes mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@broskilinka ja budem mať závoj len v kostole a potom si ho dam dole aby mi do polievky nepadol. a pred čepčením si ho dam na hlavu a švagrinká ho dá družičke ako symbol že do roka a do dna :-) a potom mi daju satku a zásterku som si kúpila takú peknu vyšívanú :-D a chvilku potancujeme vykrucanku a sup sa prezliect
Odpovedať
Ahojky nevesticky :). Tak sa nam to uz krati ... ja sa uz velmi tesim, len este par drobnosti doladit a mozme ist na to. :) Katarinkam: AJ ja budem mat cepcenie, na to sa velmi tesim a tiez budem mat zavoj v kostole a potom pred cepcenim :))). Neviete mi poradit nieco rychle a uzitocne na vyzdobu auta? Mala som jednu vyhliadnutu, ktoru mi mala pripravit jedna slecna, ale akosi sa neozyva :(((. Jooooj niektore veci strasne dlho trvaju aj napriek tomu, ze su jednoduche. Tak sa drzte nevesticky :))), budem na vas mysliet v den D.
Odpovedať
Prave ma odmietla kozmeticka (neviem kto ma nalici) :-|, takto som si to nepredstavovala .... precoooooooooo nam toto robia??? ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?