Termín svadby 17.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ktoré sa nimi stanú 17. sept. 2011... podelme sa spolu o nápady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to tu http://www.imeteo.sk/september2011.html ale to este nic neznamenaaaaaa
Odpovedať
@palculienka2011 :-D ja uz sa na tom iba smejem. mne to zacina byt nejak vsetko jedno, neviem preco :( najviac ma stve, ze si nemozem zobrat volno z prace, aby som si uzila pripravy. namiesto toho iba nervacim :( ale neboj, pocasie nam vyjde, to je este daleko na predpoved. my len potrebuejeme, aby neprsalo na foteni a pri presune na hostinu, potom to je uz jedno... bude to ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato my tak isto, hlavne na to fotenie, aj ked som videla absolutne prenadherne fotky v dazdi. teraz kliknem na pocasie znova a tam 26 a polooblacno :-D :-D :-D :-D tak moja predpoved: bude premenlivo, jasno az poloblacno, miestami slnecno, miestami oblacno, semtam prehanky, ale len na orave, liptove a spisi :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@palculienka2011 ano ano, a vo vyske 1500 metrov bude 10 stupnov, na ostatnom uzemi do 25 :-D inak aj tvojmu chlapovi je vsetko jedno a nic neriesi? ja sa idem zblaznit od nervov... uz ani spavat nemozem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach nevesticky, my mame tiez svadbu 17.9. a najvacsi strach mam z pocasia,,, tak dufam, ze bude tak ako pisete,,, drzme si vsetky palce ;-)
Odpovedať
osobne mi je už jedno, aké bude počasie...pokial nepríde tornádo, tak je to ok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnesna aktualizacia, polooblacno, 21stupnov, to vyzera velice naaadejne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato moj to ma na haku od zaciatku, uz toooolko hadok bolo, ze jemu je vsetko jedno, on sa o nic nestara, na nic nema nazor, co vcul s nim. Uz som to vzdala a polemizujem a diskutujem sama so sebou :-D :-D :-D :-D dneska vyvstala otazka, kde v BA kupim fialovy a ruzovy tyl s trblietkami. Trblietkave maju snad vsetky mozne farby ale nie zrovna tie, co potrebujem ]-( ]-( ]-( taaaakze otazka do plena. Kde v BA je dobry metrovy textil? Bola som v Kolorii na dunajskej a v Anjelovi na Miczkiewiczke
Odpovedať
Profilova fotka
a do tretice, v sobotu mam rozluuuucku so slobodooooooou. Jediny svetly bod v ciernociernej tme :-D :-D :-D :-D :-D baby chystaju prekvapko, takze neviem nic okrem toho, ze daco bude, juch!
Odpovedať
@palculienka2011 no, k tej galanterii.. perfektna, ale naozaj skvela a obrovska galanteria je v ruzinove v kocke. pockaj, mrknem adresu. je to na ostredkovej, vola sa to texgal s.r.o. hod to do google maps a najde ti to. pozna to tam kazdy, je to trosku zasite, ale ta galanteria je superna...
Odpovedať
@palculienka2011 ja asi nebudem mat rozlucku, nemam to kedy stihnut... a od dneska mam stav zufalstva a celkovo kriza, naco je vobec cela svadba doba a podobne... dnes sme boli dohodnut este nejake veci v restike a musela som sa drza na uzde, aby som tam nerobila sceny.... ufff, snad to prejde...
Odpovedať
ja som mala rozlúčku, netradične, včera a baby ma zobrali na bowling, čo som hrala prvý krát v živote a bolo supeeeeeeeeeeeeeeer, Kamošky sa tešia na svadbu hádam viac ako ja :-D Normálne si to všetko začínam po tolkých stresoch užívať. ved už asi aj bolo na čase... :-D Včera som bola na skúške šiat, dnes ma čaká skúška spoločenských šiat, konečne po dlhej dobe aj kaderníčka a kozmetička. A nech je len pekne krásne spomínaných 21 stupnov, lebo včera bolo v salone snád 35 stupnov, pokazila sa im klíma a vypotila som aj 10 litrov potu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak dnes sme mali stretko s kockou, co nas bude fotit. Vyzera, ze sme naladene na jednej vlnovej dlzke, tak sa velmi tesim.Dohodli sme sa, ze pojdeme fotit do stareho mesta a na hrad. Na hrade sa da aj v pripade, ze by nahodou prsalo. Aspon o jednu starost menej, o fotky sa bat nemusim. Teraz uz mam (okrem milion inych drobnosti) starost o kadernicku, kedze sa prvykrat uvidime az strnasteho... Ale kaslem na to, ked sa mi to nebude pacit, tak si spravim vlasy sama :-D A co vy, kocky? Ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes som bola zakusky doriesit,440evri aj s tortou,este teraz mam infarkt :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato dikes za tip, pisala som im, aby som sa netrepala zbytocne, tak uvidime. Uplne prinajhorsom kupim netrblietkavy a poprasim trblietkami sama. :-D :-D :-D dnes same dobre spravy, obaja sme dostali volno na piatok a mlademu sa podarilo nacasovat pesnicku na nastup v kostole, takze piatok pred svadbou si to ideme odkrokovat :-D takze uz len menovky, zoznam pesniciek pre DJa, ktore NECHCEME, stretko s fotografom, nafarbit obocko, mani pedi a ide sa :-D a este aktualizujem pocasie, polojasno 21stupnov, hola hej ahaaa, a este, objednala som bielice pruzky na zuby a tyzden pred svadbou zaciname s bielenim-budeme mat asi odpalenu sklovinu, ale ziarivy usmev :-D :-D a dosli cyklamenove a fialove spendliky na pierka a na viac si uz nepamatam :-D
Odpovedať
@dannii Jo, nase zakusky s tortou stali tiez dokopy presne tolko. :-D Hajlzi, cukrari :-D Tusim v tom zacnem aj ja podnikat :-D
Odpovedať
@palculienka2011 Vies co, ak ti neodpisu, tak im skus zavolat. Tam robia take starsie tety a neviem, ci maju pristup k mailu :-D A nic v zlom, ale s nejakymi trblietkami si nerob starosti, taketo detaily si podla mna nikto vsimat nebude :) Super, ze sa ti dnes tak darilo.. Ja by som sa uz tiez mohla pustit do menoviek. Teda uz len ich vypisat, kedze sa nam pokazila tlaciaren :-D Ale radsej ich napisem aj tak rucne, lebo ich mame presny pocet a kebyze to s tlacenim nevyjde, tak by to bol pruser :-D Predpoved znie slubne, snad to tak aj naozaj bude. Okolo tych 20 stupnov by bolo super... s bielenim zubov drzim palce, ale myslim si, ze skor to nevybieli vobec ako velmi :-D aspon tie co sme mali my kedysi nam vobec nezabrali. Nam ich asi vybieli retus na fotkach :-D Tak drzme si palce, ja som na chvilu prestala stresovat, snad mi to vydrzi...
Odpovedať
ja sa nestresujem uz vobec. vystresovala som sa predtym, teraz mam svaty pokoj :-D mozem povedat, ze si pripravy uzivam....ale to iba od tohto tyzdna , minuly tyzden som este nervacila :-D a prosim o dalsie aktualizacie pocasia :-D :-D menovky uz mame, zasadaci som robila tento tyzden. chvalapanubohu za to, za mame v rodine cukrarky, takze o zakusky a torty sa nemusim starat. buduci tyzden ideme este nealko kupit. idem na manikuru, pre saty a tramtatatata...svadba je tu. a uz len dufat, ze sa nic nepo...re, a snad aj peknu svadbu budeme mat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes sme boli dat zalohu za jedlo,mame uzasneho majitela a jeho krasnu priatelku :-) :-) :-) .Vyborny pocit,zo vsetkeho,vobec nie osm nervozna,zacinam sa aj tesit,vsetko poriesene,len etikety na vinko a menovky na stol a hotovka a jaaaaaaaaaaaj piatok den pred svadbou idem na manikuru :-) :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
No, momentalne to na imeteo.sk vyzera na dazd a 20 stupnov, ale to im samozrejme nevyjde, tak sa nemusime bat. Inak ja uz asi tiez nestresujem, ale keby ste videli moje ruky :-D Teda keby ich videla nejaka manikerka, tak ma posle do r..i... :-D stale si rypem do nich, takze asi v tom budu predsalen nejake nervy :-D Inak baby, uvedomujete si, ze o par dni budeme vydate? Uz nebudeme slobodne.. To je zvlastny pocit :) Ale velmi sa na to tesim...
Odpovedať
@zuzkaamato je to zvláštny pocit, ale taký super pocit :-) každým dňom sa teším viac a viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
taaaakze zuzkaamato dakujem moc moc moc za tip na galanterku v kocke, bola som a lutujem, ze som ju nenasla skor, tooooolko serepeticiek, by som sa vysantila este viac nez teraz ale co je hlavne, mam fialovy aj cyklamenovy tyl s trblietkami a mali ho za lacnejsie nez klasicky tyl inde :-D :-D :-D no a kym je moj skoromuz na rozlucke so slobodou, mna caka balenie 71darcekov pre hostiii, tak snad stihnem, kym sa vrati :-D chudak, tak sa bal, lebo jeho kamosi su sialeni a nevie, co ma cakat. :-D no ja som zvedava na moju zaaaajtraaaaa dostala som volno na piatok a stvrtocnajsie skolenie mi sama sefka vyhovorila, ze dva dni pred predsa nemooooozem ist do presova, tak sa mozem od stredy poobedia zacat nervit :-D :-D :-D pocasie aktualne 21stupnov, dazd, ale nebudeeeeeeeeeeeeeeeeeee pekny vikend baby
Odpovedať
@palculienka2011 jeee, tak som rada, ze si sa tam bola pozriet. ja som v tej galanterke bola asi 3 krat a vzdy tam najdem nieco nove.. je uplne paradna, najdes tam fakt vsetko.. super, ze ti to pomohlo :)
Odpovedať
pocasie nam vyjde, ja si verim :-D no a ja sa asi idem zajtra opit do trnavy na jarmok :-D nejako nemam chut na klasicku rozlucku, tak uvidim, mozno sa tam rozlucim :-D uvidime.. a vyzera to tak, ze moj chlap ide zajtra... tak akurat riesime kto kde kedy a tak :-D inak dnes sme dostali prve svadobne dary, neviem sice preco tyzden pred, ale nevadiiii :))))
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja mam vsetko z tej galanterky :-) :-) :-) :-) :-) :-) a baby,je to uz tak strasne blizunko,nervozita dnes dako zacala utocit,ked moje mile kamosky jedna po druhej davali otazku typu,ci uz som nervozna :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@dannii No, kamosky vedia, ako potesit :-D Aaaale, to bude dobre.. Nenervac.. Aj tak nam to nepomoze :-D
Odpovedať
Inac mne dnes moj brat oznamil, ze na svadbu nepojde, lebo bude mimo SR... Takze tak... Ale co uz..
Odpovedať
Profilova fotka
:-(to mi je luto,ale asi sa vzdy na kazdej svadbe nieco taketo udeje,mne dnes odvolala kamoska,ze nejdu,bez podstatneho vysvetlenia,kaslem na nu,ja som jej bola minuly rok a teda som predpokladala,ze pojde aj ona,a nemala ani tie gule mi to oznamit,sama som jej musela zavolat,preco sa neozyva,no kamoska :-x 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
@dannii tak to od kamaratky nie je pekne, ze sa takto zachovala. urcite to cloveka zamrzi. na druhej strane, mozno to bude zniest trocha kruto, ale vydas sa aj bez nej a aj bez nej budete mat krasnu a uzasnu svadbicku x-) @zuzkaamato a ked toto oznami brat, tak to zamrzi este viac. popravde, ani sama neviem, ako by som sa zachovala, keby mi brat alebo naj kamoska oznamia, ze neidu na svadbu... uz len tyzden .... :-D :-D :-D a bude veselo :-D
Odpovedať
z toho pocasia som jelen. asi to bude fakt v ten den moment prekvapenia, ake pocasie sa nakoniec vykluje. na stranke meteoinfo hlasia na 17.9.dazd a 23 stupnov, na SHMU hlasia...teda aspon pre Nitru...zamracene, asi 26 stupnov a bez dazda. ale predpokladam, ze este aj to sa zmeni
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?