Termín svadby 17.8.2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kočky :-) Koľko nás tu je na tento termín? Rada by som s niekým zdieľala prípravy, radosti :-) :-) :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
aj my máme 17. 8. 2013 :)
Odpovedať
Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) aj my mame termin 17/8/2013. Zatial mame restauraciu, DJa, fotografa a svadobne saty pre mna. Snad vsechno stihneme vcas, kedze aj my staviame domcek.
Odpovedať
@oesya držím palce :-) určite stihnete, my zase prerábame byt, ale už poamly finišujeme :-)
Odpovedať
@hello_kitty87 ahoooj :) vidíš to až teraz tu čítam o tej tvojej prerábke, ako pokračujete? :-) starosti hádam len opadávajú a opadávajú ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame sice 24.8. 2013 ale ak mozem, aj ja sa pridavam :)
Odpovedať
@veronika90 no pomaly ale isto áno, akurát vyberám klučky na dvere :-D snáď o mesiac by sme aj mohli sťahovať...potom pridám nejaké fotky na modrú strechu ;-) @christinka_kk jasné,že môžeš :-) vitaj augustová nevestička :-)
Odpovedať
@hello_kitty87 tak to som zvedavá :-) to je jediné čo mi trošku chýbalo keď sme sa sťahovali, že my sme mali byt komplet prerobený takže vyberanie kľučiek a podobne som nezažila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hello_kitty87: dakujeme pekne :) drzim palce, aby vsetko dopadlo podla predstav, nech sa cim skor mozete nastahovat.
Odpovedať
@veronika90 jooj moja, ja by som už najradšej bývala :-) už som unavená, ale zároveň mám aj radosť ako napredujeme :-) @oesya vďaka, podobne aj Vy :-) Pozerám, že si z Nesvád, tam staviate? To je kúsok od NZ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87: nie, len svadbu mame v Nesvadoch :) som z Kolarova, ale uz 5 rokov zijem v Brne a staviame kusok od Brna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@oesya vážne? a prečo Nesvady ste si vybrali, ak môžem vedieť? Inak do Brna chodím na služobky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ hello_kitty87 tam sme nasli naj miesto, penzion Eder :) Super :D stav sa niekedy na kavu ;)
Odpovedať
@oesya aha, tak ste to skombinovali :-) v Brne asi kvoli timu nie, že tu máte rodinu, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 nemame este ceske obcianstvo :( bolo by to velmi komplikovane...ano, moja rodina z Kolarova, jeho z Presova :)
Odpovedať
@oesya jeej, tak ste sa pekne našli :-) Ja som sa do NZ tiež presťahovala z Hlohovca k drahému :-) Aj to moja rodina sem tam frfle, že prečo máme svadbu tak ďaleko...ale tak ich pôjde z HC maximálne 10 a všetkých ostatných hostí máme odtiaľto, aj kolegov a kamarátov...ale tak čo už, nie každému vyhovieš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hello_kitty87 to teda ano :) nejak podobne je to aj u nas, ale skor moji hostia sa stazuju, ze preco nebude v Kolarove...ale 10 km snad nikoho nezabije ;)
Odpovedať
ja som mala mat svadbu 17.8.2013 ale nebola volna sala tak sme museli zmenit na 10.8.2013
Odpovedať
Profilova fotka
17.8.2013 ;-) .....ešte sme sa celkom nerozhýbali...máme hudbu, fotografa, ale miestnosť stále nie :D....tedaaa jedna je v procese vybavovania ale stále nie je istá...nuž neskoro sme sa zobudili....snažím sa držať v optimistickej nálade
Odpovedať
Profilova fotka
aj nás to čaká 17.8.2013 :-) už máme sálu, fotografa, DJ-a, šaty pre mňa a od minulého týždňa aj oblek pre ženícha :-) kedže sme v zahraničí musíme to riešiť na dialku alebo ked sme doma na dovolenke...takže najbližšie v apríli/máji nás toho tiež dosť čaká, hlavne pozývanie hostí :-)
Odpovedať
Aj my sme sa rozhodli pre 17.8.2013 :-) Uz mame vybavenu salu, kostol, DJ a aj obrucky su uz objednane. Saty zatial nemam, ale uz intenzivne obkukavam, ake by sa mi pacili :-) Mne sa stale zda, ze este mame kopu casu, ale ako tak pozeram a citam, tolko vela ho zas uz nie je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, ktore ste sa tiez rozhodli pre termin 17.8.2013! Svadbu sme zacali planovat naostro asi tak zaciatkom februara a momentalne musim povedat, ze mam dilemu, ci ju radsej nepresunut na iny termin... ide o to, ze ma pribuzni zacali strasit, ake budu horucavy a ze sa nam pokazia zakusky a bude ludom tazko, nebude im chutit jest, atd... Co si o tom myslite vy? Tiez budete mat take kvantum zakuskov a rozdavat vysluzky?
Odpovedať
Profilova fotka
@werci aspoň toho veľa nezjedia...aj my máme ten istý datum...môže byť i teplo, ale i letná búrka...matke prírode nerozkazes...
Odpovedať
Profilova fotka
@miskakamil no ved to pocasie moze prekvapit hocikedy :) moze byt horuco ale moze aj prsat :)) ale datum mame vyborny :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Tak aby som sa vratila k obavam z letneho pocasia... nastastie tie velke horucavy uz pominuli, bolo 28 stupnov, v noci okolo 12, na fotenie bolo fajn - som zimomriva najma na ramena, takze mi bolo dobre. Ani sme sa nespotili, ani nespalili, teplota bola akurat, len bola celkom jasna obloha, ani oblaciku, takze sme sa dost sknurili a vytvarali sa na fotkach nezelane tiene... Na hostine to uz bolo horsie, hoci mali klimu zapnutu, tak len na 26 stupnov a najma zo mna neskutocne tieklo, lebo som mala tazke a teple saty... tam sme to teplo teda citili akosi viac, hlavne pocas tancovania, asi bola este dost nahriata budova z tych predoslych horucav. Ale v noci sa vetralo a uz bolo fajn... so zakuskami nebol ziadny problem, ledaze len ten, ze sa ich zjedlo malo a tak sme hostom davali este vysluzky c. 2 :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?