Termín svadby 1.6.213

baby, mate v tento den niektora svadbu :)? kolko nas tu je?
Odpovedať
Profilova fotka
@kythos21 ....1.6.2013 mám ešte voľný termín :)
Odpovedať
Profilova fotka
Já se ten den vdávám :-), tedy v roce 2013 :-). Ale na toto datum už tu fóra jsou, dokonce nám admini nedávno jedno zavřely, takže se obávám, že toto též dopadne stejně. Ale jinak je to krásné datum co jsme si vybraly že ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo těchto témat už je tu víc :) Vypadá to,že je toto datum opravdu žádané :)
Odpovedať
myslim, ze rok 213 bol uz veeeeeeeelmi davno :DDDDDDDDDDD ...ale je to mile :)
Odpovedať
@sviecka sekla som sa o jednu nulku : @keeshka aj my mame vtedy svadbu, je to krasny datum, na den deti sa rozlucime s detstvom :)) @kakamilca my sme nechceli tento datum schvalne, chceli sme 25.5 ale nevyslo, tak sme dali o tyzden. Neviete niekto ako je na tom numerologicky tento datum?
Odpovedať
Profilova fotka
@kythos21 Tak to opravdu netuším :) Nám se líbilo toto datum, chtěli jsme jaro až začátek léta. K tomu oba závodně sportujeme a v této době již máme po sezóně (nemůžu si jen tak změnit jméno v průběhu sezóny:) ), ale ještě před zahájením individuálních soutěží takže proto je to tohle datum :)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme tiež svadbu na deň detí :) nechci vedieť ako je tento dátum na tom numerologicky, lebo budeš sklamaná, ja som to už predýchala :) musí ti stačiť, že rok 2013 je rok stvorený na svadby :)
Odpovedať
@zipko9 xhxem to vediet, prosim napis, kludne mozes aj do IP ak chces:)
Odpovedať
ahoj, aj my máme tento dátum svadbu, ani som nevedela, že tento deň je tak veľmi žiadaný :o)
Odpovedať
@andrea123456 a mate uz rezervovany aj kostol?
Odpovedať
@kythos21 ahoj no kostol už máme zarezervovaný, a boli sme už aj za kňazom a pomaličky už začíname s náukami. A vy ako ste na tom s prípravami? :o)
Odpovedať
aj my mame svadbu na den detí :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, i já se přípoji..:) datum jsme vybrali jsme spíš náhodou, páč ten termín měla volno kapela kterou jsme chtěli..:) Jinak tento týden jsme si už objednali prstýnky, bylo to hodně nečekaný, ale prostě se nedalo odolat, tak prstýnky budou pod stromeček:D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?