Menu Forum

Termín 9.7.2016

14. apr 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
Registrovala sa 8. septembra 2015 na beremese.cz. Pridala 18 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
 Ahojte Dievčence, otváram tému na náš dátum, ak teda niekde nieje emoticon. Ako ste na tom s prípravami, a kedy budete roznášať oznámenia a pozvánky? My máme SR-ČR svadbu, takže to riešim s predstihom. Čo zvyky? A ako sa vlastne tešíte na svoj deň? emoticon)
Veronika
1. dec 2015 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 107 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Námestovo.
fotoportrét
fotoportrét
haluta
3
Registrovala sa 17. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 107 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Námestovo.
 Ja mám 30.07 emoticon a osobne budeme dávať pozvánky aj do CZ pôjdeme emoticon Zvyky budú všetky emoticon Tešíííím :D
1. dec 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
efculka6
20
Registrovala sa 13. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov a 5 inzerátov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
efculka6
20
Registrovala sa 13. novembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov a 5 inzerátov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
 Ja mam 9.7. emoticon oznamenia som si urobila sama, ozdoby na auto kupene,tiez dekoraciu,obrusy a masle uz mam, ozdobne papiere na muffiny ako darceky a kreativne kutiky pripravene... emoticon vsetko objednane aj fotograf,sala, kameraman, DJ...uz len kadernicku,bus,popolnocne a pre zenicha oblek,k tomu drobnosti este a dovyrabat na stol a foto kutik len to budem robit mesiac pred... emoticon
5. mar o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
efculka6
20
fotoportrét
fotoportrét
efculka6
20
 Zvyky mame zacepcenie,klasika... prvy tanec,druhy-nacvicime tango a dame aj redovy tanec, ja moc zanho nie som ale snubenec chce... a vy ako s tradiciami? emoticon budete mat svadbu na SVK? emoticon
5. mar o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
d13
Registrovala sa 28. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojky, my máme tiež 9.7. emoticon naša svadba teda nebude moc veľká a ku podivu je tiež SR-ČR emoticon priznám sa že u nás to ide celkom pomaly pretože ešte píšem diplomku a čakajú ma štátnice. Čo vám ešte chýba?
5. apr o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
 @d13 Ahoj, tak nám toho ešte chýba. Prakticky sme sa nejako zasekli, a teraz vyberám šaty, riešime prstene a potom vlastne oslavu na sále. No uvidíme. Uteká to, našťastie teraz už máme hotové oznámenia, a pojdeme pozývať cez víkend, tak sa zas pohnemeemoticon
Nezávidím Ti štúdium, ale zas aspoň nemusíš riešiť hlúposti a trocha si vyvetráš hlavu, či?
Odkiaľ si? Akoto, že máte ČR-SR svadbu? Odkiaľ ste? Ja Kysuce, moj Milý Jabloneckoemoticon
6. apr o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
 Neboj, aj u nás toho ešte plno chba :D nemáme prstienky a ani oznámenia. šaty našťastie už mám a to celkom dlho a teraz pri tom všetkom sa snažím nepribrať aby som sa stále do nich vošla :D
Öbčas si možno trošku vyvetrám hlavu, ale často sa mi stáva že už proste nemám na nič n áladu...inak ja som z Rajca (takže nie až tak ďaleko od teba) a milý je z Vysočiny emoticon
7. apr o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simkka19
13
Registrovala sa 24. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 5 priateľov. Kežmarok, okres Kežmarok.
fotoportrét
fotoportrét
simkka19
13
Registrovala sa 24. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 5 priateľov. Kežmarok, okres Kežmarok.
 @korytnaccka
my máme tiež 9.7 emoticon a už sa neviem dočkať emoticon Niektoré oznámenia som rozdala minulý týždeň a ostatné pomaly poroznášam emoticon čo sa týka príprav tak snáď už máme všetko, po obrúčky idem práve zajtra emoticon tak sa tešííííííííííííííííííím emoticon
Menovky na stoly, krabice na koláče, výzdoba na auto (takmer celá), svadobné šaty, popolnočné šaty a rôzne dekorácie.... tak snáď všetko emoticon a ty si ako na toom ?
7. apr o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
 @simkka19
@d13
@haluta
@efculka6
Ahoj dievčatá, som rada, že sa nám to už blíži. Práve sme boli na Slovensku pozývať a som sa pobavila, pretože sa nás pýtrali , že či robíme veľkú svadbu, No a my, že nie, pozývame málo ľudí, ale bude nás 100 emoticon)
Vzužili sme český zvyk a chodili s koláčikmi, bolo to strašne milé a užili sme si to. Teraz ešte ČR strana a pozvánky budú hotové.

Inak sme doladili organizáciu, musím si objednať kaderníčku, make up, a teraz dolaďujem šaty. Riešim, či šampaň, či biele. emoticon

Ale to doriešim tento týždeň, je najvyšší čas. Rovnako ako prstienky. Tam sme mali zas dilema aké zlato, pretože Vám poviem, nikdy som si nemyslela, že je taký obrovský výber. emoticon) A už sme mali vybrané biele a nakoniec bude asi žlté zlato. Až to budeme mať hotové komplet, pripravím album.

Myslím, že sa teším aj trocha stresujem, ale je to nárazové. Simkka19 , si Borka, že máš takto všetko!
d13 to je super, si spoza kopca. emoticon A máte svadbu na SVK?
13. apr o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahoj, myslím, že ti to dobre ide emoticon My sme akorát včera tiež boli pozrieť prstienky, máme tipy, ale ešte uvidíme. Mne sa páčil jeden s takým malým srdiečkom :D
A teraz riešime pozvánky. Včera som bola aj natešená, z internetu som si objednala také malé srdiečka ako dekoráciu, tak mi už prišli emoticon cez víkend som už aj topánky v Žiline v auparku zohnala, no sú fakt parádne emoticon
Hej, svadbu máme na Slovensku, berieme sa v Rajci a oslavu máme v Raj. Tepliciach, to je len kúsoček. Inak, vy máte SR : ČR hostí 1:1 či je niektorých výrazne viac?
13. apr o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
fotoportrét
fotoportrét
korytnaccka
 @d13 No je to u nás cca 55:47, ale u tých mojich (55) je už aj kameraman, fotografovia, DJ a podobne. takže je to asi pol na pol. emoticon Ja mám so srdiečkom zásnubný a je krásny, topánky ešte nemám, lebo neviem aké šaty. Ale mám po sestre biele, čo by som mohla použiť, sú krásne a moja veľkosť. Akurát ak bude šampaň, budem pozerať iné. emoticon Ako ubytovávate ČR hosttí? A platíte im ubytovanie?
13. apr o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
d13
  • Nevie kedy bude svadba
 U nás bude asi trošičku viac mojich, ale tiež asi vďaka kameramanovi atd...takže sme na tom podobne, ale nás teda bude oveľa menej emoticon Hostí ubytujeme v izbách, ktoré patria tým istým majiteľom ako aj reštaurácia a je to len kúsom odtiaľ, takže to máme v poho...a zaplatíme im to emoticon
14. apr o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to