Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tak mam pocit, ze tenhle termin je nachylny na tehotenstvi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Ale ale, copak? :-) Taky tě to "potkalo"? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 to vis stesti mi preje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Jéé, tak to moc gratuluju!!!! :-) Hlavně ať jste zdraví a všechno probíhá bez komplikací..Kdy máte termín? A svatbu neodkládáte, doufám? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Svatbu neodkladame, to zmaknu :) Termin az v breznu, takze pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Wow, takže je to úplně čerstvý :-D Moc držím palce a jsem si jistá, že svatbu zmákneš levou zadní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Tak to moc gratuluji a ať vše klape tak, jak má... ;-) :-)
Odpovedať
@cacenka_d jéé, taky moc gratuluju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,taky máme stejné datum. Budeme to mít v kostele,tak snad počasí vyjde a my vevnitř ani venku pak neumrzneme! :c)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa @evisek88 @terunka88 Moc dekujeme :) Jo to zmakneme v pohode, mozna o to radostneji
Odpovedať
ahoj holky kdyby jste některá měly zájem po svatbě budu prodávat své svatební šaty, a troje šaty na družičky cca 4-8 let a jedny na dvouletou slečnu a oblek pro dvouletého prcka - můžu zaslat fotky....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Haloo, nějak to tady umřelo :-D Jak jdou přípravy? :-)
Odpovedať
Ahoj Tery, nějak nám sem nikdo nechodí. Jak pokračujete v přípravách? My máme dekorace na stůl, oznámení a prstýnky.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Pěkný :-) No, my máme už skoro komplet ženichovo oblečení, teď momentálně sháním pro sebe boty. Oznámení snad bude na začátku sprna, prstýnky budeme objednávat v první půlce srpna..Tak za týden snad objednám dorty. Taky už dávám články na svatební web, který spustíme v půlce srpna, spolu s odesíláním oznamení. Většina hostů s datem už počítá, takže to nebude žádná novinka :-D No a taky pomalu začnu vyrábět jmenovky na svatební stůl.. Ty jo, teď se mi druhou noc po sobě zdálo o svatbě, jestli to bude takhle pokračovat dál, tak mi asi hrábne :-D
Odpovedať
ty jo a byly to aspoň pozitivní sny? No my máme oblečení komplet(už mám kupodivu i bižu) ale nemůžem sehnat ani jeden boty, potřebujem oba bílé :-( Dort nám bude péct mamka, tak to neřešíme, známe její dorty, tak to necháme asi na ní, jen řeknem barvu a tvar. Já se taky pořád snažím donutit vyrobit jmenovky a vývazky, ale příjde mi, že je pořád čas, tak se nemůžu donutit. a oznámení budete rozesílat poštou nebo osobně?
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Právěže ani ne :-D V obou jsem v průběhu svatby zjišťovala, že nemám spoustu věcí, například svatební kytici =-) :-D No a v tom včerejším táta dostal infarkt z dojetí :-D Ale jsem ráda, že už se mi nezdají sny, které se mi zdály asi před měsícem ve stylu, že jsem se ráno probudila a uvědomila si, že vdávám a že si vlastně svého nastávajícího vůbec vzít nechci atd..Psycho prostě :-D Já boty potřebuju šampaň, aby se hodily k šatům, ale ještě to nějak nehrotím, spíš zatím jen okukuju tady na bazaru nebo v obchodech..No já právě mám času dost, protože jsem nezaměstnaná, tak si říkám, že bych to mohla nějak využít a trochu si toho času do budoucna ušetřit :-) Oznámení budeme dávat osobně, posílat poštou a mailem :-D Osobně příbuzným, poštou většině pozvaných hostů na večerní raut a zbytku a ostatním známým, které nebudeme zvát mailem..Zatím se počet hostů ustálil na oběd asi 55-60 hostů a večerní raut asi 110. Ale uvidíme, spíš si myslím, že to číslo ještě trochu klesne.
Odpovedať
@terunka88 ty jo, tak jsou fakt drsný sny. Mě se zatím jen jednou zdálo, že je ráno 1.října a já sem si zapoměla vyzvednout šaty, tak mi pro ně táta jede a doveze je celé špinavé.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ano i já vlastně my :) máme termín našeho svatebního dne jasnej 1.10.2011 ... když se na to datum člověk podívá pozpátku bez teček zjistí že je to to samé :)
Odpovedať
Profilova fotka
Prstýnky se dělají, svatební oznámení se tiskne... :)
Odpovedať
@bomeka jj, taky se mi to líbí, že je tam i zpět stejné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky, my nějak stagnujeme... pořád si říkám, že je čááás :-D když to důležité už máme... No, v kostele postavili lešení - oprava fresek, prstýnky jsou hotové, jen přítel ho má větší, tak asi budem zmenšovat, oznámení je hotové, jen reklamujeme tisk... jestli to takhle půjde dál, tak nevím, nevím... :-p :-D Jinak občas se bavím výrobou výzdoby, dárečků, atd., až to nějak postupně dám do kupy, hodím fotky do albíčka... A mám zajištěné auto, které jsme si přáli, tak z toho mám fakt radost!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, může se přidat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina jasně ;-) jak jsem mrkla k tobě do alba, tak šaty ti moc sluší, dlouhý jednoduchý závoj k nim klidně zkus, určitě to bude ok. A teda ten účes!! Chci mít hustý dlouhý vlasy, bééé... :-x ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Díky moc :-) Vlasy teď nechávám růst, ale stejně to vidím na nějakou vlasovou podložku :-) Dívala jsem se, že ladíte svatbu taky do fialova, my též:) Už máš ty botičky? Já z toho začínám mít noční můry, chci taky fialové a nikde jsem nenatrefila na žádné alespoň trochu použitelné v reálu... A taky mám 40-41 nohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No, já taky vlasy nechávám růst, jen to mám pořád jak můra, protože mám jemné vlasy a bojím se, co s tím vymyslíme... Mě na příčesy neužije, tak pořád doufám, že nějaký hezdý drdol kadeřnice vykouzlí... ;-) Boty mám, dokonce dvoje, jen nemají uzavřenou patu a špičku, což není moc na podzim a mají dost vysoké podpadky... to mi sice nevadí, jsem zvyklá, i když jsem sama o sobě dost vysoká, ale musím je zkusit k šatům... aby nebyly pak šaty krátké... Jedny jsou fialová alá ta, co chci a druhé jsou takové ostružinomalinové :-D ty jsem koupit prostě musela, protože mě stály 500,- a původní cena byla 4 tis.! Oboje unosím přes léto, takže když na svatbu objevím ještě něco jiného, vůbec mi to vadit nebude... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Kde jsi je koupila? Ja bych už pro fialový boty i vraždila :-D Mám teda jedny, ale jsou z lakované lesklé k§že a to se prostě nehodí :-( Navíc musím vyzkoušet, jak vysoký podpatek maximálně můžu mít k šatům, abych je pak neměla krátké :-) Jinak já taky nechci příčes, to je dost ohavný většinou a jde to poznat. Jámyslím takovou molitanovou podložku, co se dává do těchhle drdolů, aby to vypadalo větší :-) A váš pes je naprosto boží, s tím věnečkem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina díky, psici pochvalu vyřídím ;-) Jo, názor na vlasy sdílím... uvidím, co kadeřnice vykouzlí. Boty jsem koupila u Bati a v Salamandru... U Bati měli ty samé v modré a bílé, jsou jednoduché, žádný zázrak, ale ta fialová vypadá ve skutečnosti jinak, než na fotce a je to supr odstín... No a ty ze Salamandru mají vepředu platformu, takže i když mají podpatek, tak jsou krásně pohodlné a jsou zdobené skládaným květem... snad to časem vyfotím a šoupnu do alba... ;-) Jinak u šatů mi mají délku zabírat, když jsem zkoušela, tak úplně na špičkách byly akorát, takže snad těch cca 9-10 cm to snese... no uvidím, já jsem na boty maniak, takže tak :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa No já jsem na boty taky šílená, ale moc rychle je ničím :-) Teď jsem narauila na jedny dokonalé, přidala jsem je do alba, ale podpatek 12,5 cm, což bych i já dala, ale obávám se, že šaty ne:( Zkoušela jsem je asi se 7 cm a myslím, že o moc víc to nepůjde... a všechny ty co se mi líbí mají od 10 nahoru. Pech no :-) Škoda, že šaty j dou jen zktrátit, ale ne prodloužit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina ty mají taky platformu, takže proč ne, ale 12,5cm - no mazec! :-D A s ničením mám taky svoje zkušenosti ;-) :-D Jinak ještě jsem si psala o boty zn. Menbur, ale zatím mi nenapsali, zda něco v mé velikosti a ve fialové mají... Navíc jsme zkoušela vel. 41 od této značky v barvě ivory a byly mi dost těsné, takže asi stejně nic...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?