Menu Forum

Svatba 1.10.2011

(sk & cz)
26. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jún 2011 o 14:39 • antony55
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
Registrovala sa 14. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 435 príspevkov. Má 20 priateľov. Mělník, Kadlín, okres Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
Registrovala sa 14. februára 2011 na beremese.cz. Pridala 435 príspevkov. Má 20 priateľov. Mělník, Kadlín, okres Mělník.
 tak mam pocit, ze tenhle termin je nachylny na tehotenstvi emoticon
27. jún 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
Registrovala sa 8. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 30 priateľov. Jičín, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
Registrovala sa 8. novembra 2009 na beremese.cz. Pridala 211 príspevkov. Má 30 priateľov. Jičín, Česká republika.
 @cacenka_d Ale ale, copak? emoticon Taky tě to "potkalo"? emoticon
27. jún 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
 @terunka88 to vis stesti mi preje emoticon
27. jún 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 @cacenka_d Jéé, tak to moc gratuluju!!!! emoticon Hlavně ať jste zdraví a všechno probíhá bez komplikací..Kdy máte termín? A svatbu neodkládáte, doufám? emoticon
27. jún 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
 @terunka88 Svatbu neodkladame, to zmaknu emoticon Termin az v breznu, takze pohoda emoticon
27. jún 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 Wow, takže je to úplně čerstvý emoticon Moc držím palce a jsem si jistá, že svatbu zmákneš levou zadní emoticon
27. jún 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
Registrovala sa 27. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 252 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Vyškov.
fotoportrét
fotoportrét
marefa
Registrovala sa 27. októbra 2010 na beremese.cz. Pridala 252 príspevkov a 1 album. Má 9 priateľov. Okres Vyškov.
 @cacenka_d Tak to moc gratuluji a ať vše klape tak, jak má... emoticon emoticon
27. jún 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
Registrovala sa 5. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 309 príspevkov. Má 7 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
Registrovala sa 5. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 309 príspevkov. Má 7 priateľov.
 @cacenka_d jéé, taky moc gratuluju emoticon
27. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bomeka
Registrovala sa 27. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bomeka
Registrovala sa 27. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 10 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Brno.
 Ahoj,taky máme stejné datum. Budeme to mít v kostele,tak snad počasí vyjde a my vevnitř ani venku pak neumrzneme! :c)
27. jún 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
fotoportrét
fotoportrét
cacenka_d
 @marefa @evisek88 @terunka88
Moc dekujeme emoticon Jo to zmakneme v pohode, mozna o to radostneji
28. jún 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
puntav
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
puntav
Registrovala sa 1. apríla 2011 na beremese.cz. Pridala 32 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prostějov.
 ahoj holky kdyby jste některá měly zájem po svatbě budu prodávat své svatební šaty, a troje šaty na družičky cca 4-8 let a jedny na dvouletou slečnu a oblek pro dvouletého prcka - můžu zaslat fotky....
28. jún 2011 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 Haloo, nějak to tady umřelo emoticon Jak jdou přípravy? emoticon
20. júl 2011 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 Ahoj Tery, nějak nám sem nikdo nechodí. Jak pokračujete v přípravách? My máme dekorace na stůl, oznámení a prstýnky.
21. júl 2011 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 @evisek88 Pěkný emoticon No, my máme už skoro komplet ženichovo oblečení, teď momentálně sháním pro sebe boty. Oznámení snad bude na začátku sprna, prstýnky budeme objednávat v první půlce srpna..Tak za týden snad objednám dorty. Taky už dávám články na svatební web, který spustíme v půlce srpna, spolu s odesíláním oznamení. Většina hostů s datem už počítá, takže to nebude žádná novinka emoticon No a taky pomalu začnu vyrábět jmenovky na svatební stůl..
Ty jo, teď se mi druhou noc po sobě zdálo o svatbě, jestli to bude takhle pokračovat dál, tak mi asi hrábne emoticon
21. júl 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 ty jo a byly to aspoň pozitivní sny? No my máme oblečení komplet(už mám kupodivu i bižu) ale nemůžem sehnat ani jeden boty, potřebujem oba bílé emoticon Dort nám bude péct mamka, tak to neřešíme, známe její dorty, tak to necháme asi na ní, jen řeknem barvu a tvar. Já se taky pořád snažím donutit vyrobit jmenovky a vývazky, ale příjde mi, že je pořád čas, tak se nemůžu donutit. a oznámení budete rozesílat poštou nebo osobně?
21. júl 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
fotoportrét
fotoportrét
terunka88
 @evisek88 Právěže ani ne emoticon V obou jsem v průběhu svatby zjišťovala, že nemám spoustu věcí, například svatební kytici emoticon emoticon No a v tom včerejším táta dostal infarkt z dojetí emoticon Ale jsem ráda, že už se mi nezdají sny, které se mi zdály asi před měsícem ve stylu, že jsem se ráno probudila a uvědomila si, že vdávám a že si vlastně svého nastávajícího vůbec vzít nechci atd..Psycho prostě emoticon
Já boty potřebuju šampaň, aby se hodily k šatům, ale ještě to nějak nehrotím, spíš zatím jen okukuju tady na bazaru nebo v obchodech..No já právě mám času dost, protože jsem nezaměstnaná, tak si říkám, že bych to mohla nějak využít a trochu si toho času do budoucna ušetřit emoticon
Oznámení budeme dávat osobně, posílat poštou a mailem emoticon Osobně příbuzným, poštou většině pozvaných hostů na večerní raut a zbytku a ostatním známým, které nebudeme zvát mailem..Zatím se počet hostů ustálil na oběd asi 55-60 hostů a večerní raut asi 110. Ale uvidíme, spíš si myslím, že to číslo ještě trochu klesne.
21. júl 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 @terunka88 ty jo, tak jsou fakt drsný sny. Mě se zatím jen jednou zdálo, že je ráno 1.října a já sem si zapoměla vyzvednout šaty, tak mi pro ně táta jede a doveze je celé špinavé.
21. júl 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bomeka
fotoportrét
fotoportrét
bomeka
 ahoj ano i já vlastně my emoticon máme termín našeho svatebního dne jasnej 1.10.2011 ... když se na to datum člověk podívá pozpátku bez teček zjistí že je to to samé emoticon
22. júl 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bomeka
fotoportrét
fotoportrét
bomeka
 Prstýnky se dělají, svatební oznámení se tiskne... emoticon
22. júl 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
fotoportrét
fotoportrét
evisek88
 @bomeka jj, taky se mi to líbí, že je tam i zpět stejné emoticon
22. júl 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
fotoportrét
fotoportrét
marefa
 Čau holky, my nějak stagnujeme... pořád si říkám, že je čááás emoticon když to důležité už máme... No, v kostele postavili lešení - oprava fresek, prstýnky jsou hotové, jen přítel ho má větší, tak asi budem zmenšovat, oznámení je hotové, jen reklamujeme tisk... jestli to takhle půjde dál, tak nevím, nevím... emoticon emoticon
Jinak občas se bavím výrobou výzdoby, dárečků, atd., až to nějak postupně dám do kupy, hodím fotky do albíčka... A mám zajištěné auto, které jsme si přáli, tak z toho mám fakt radost!
22. júl 2011 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
Registrovala sa 28. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1513 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Praha.
fotoportrét
fotoportrét
minina
Registrovala sa 28. februára 2007 na beremese.cz. Pridala 1513 príspevkov. Má 32 priateľov. Okres Praha.
 ahoj holky, může se přidat? emoticon
22. júl 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
fotoportrét
fotoportrét
marefa
 @minina jasně emoticon jak jsem mrkla k tobě do alba, tak šaty ti moc sluší, dlouhý jednoduchý závoj k nim klidně zkus, určitě to bude ok. A teda ten účes!! Chci mít hustý dlouhý vlasy, bééé... emoticon emoticon emoticon
22. júl 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @marefa Díky moc emoticon Vlasy teď nechávám růst, ale stejně to vidím na nějakou vlasovou podložku emoticon
Dívala jsem se, že ladíte svatbu taky do fialova, my téžemoticon Už máš ty botičky? Já z toho začínám mít noční můry, chci taky fialové a nikde jsem nenatrefila na žádné alespoň trochu použitelné v reálu... A taky mám 40-41 nohu emoticon
22. júl 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
fotoportrét
fotoportrét
marefa
 @minina No, já taky vlasy nechávám růst, jen to mám pořád jak můra, protože mám jemné vlasy a bojím se, co s tím vymyslíme... Mě na příčesy neužije, tak pořád doufám, že nějaký hezdý drdol kadeřnice vykouzlí... emoticon Boty mám, dokonce dvoje, jen nemají uzavřenou patu a špičku, což není moc na podzim a mají dost vysoké podpadky... to mi sice nevadí, jsem zvyklá, i když jsem sama o sobě dost vysoká, ale musím je zkusit k šatům... aby nebyly pak šaty krátké... Jedny jsou fialová alá ta, co chci a druhé jsou takové ostružinomalinové emoticon ty jsem koupit prostě musela, protože mě stály 500,- a původní cena byla 4 tis.! Oboje unosím přes léto, takže když na svatbu objevím ještě něco jiného, vůbec mi to vadit nebude... emoticon emoticon
22. júl 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @marefa Kde jsi je koupila? Ja bych už pro fialový boty i vraždila emoticon Mám teda jedny, ale jsou z lakované lesklé k§že a to se prostě nehodí emoticon Navíc musím vyzkoušet, jak vysoký podpatek maximálně můžu mít k šatům, abych je pak neměla krátké emoticon
Jinak já taky nechci příčes, to je dost ohavný většinou a jde to poznat. Jámyslím takovou molitanovou podložku, co se dává do těchhle drdolů, aby to vypadalo větší emoticon
A váš pes je naprosto boží, s tím věnečkem emoticon
22. júl 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
fotoportrét
fotoportrét
marefa
 @minina díky, psici pochvalu vyřídím emoticon Jo, názor na vlasy sdílím... uvidím, co kadeřnice vykouzlí. Boty jsem koupila u Bati a v Salamandru... U Bati měli ty samé v modré a bílé, jsou jednoduché, žádný zázrak, ale ta fialová vypadá ve skutečnosti jinak, než na fotce a je to supr odstín... No a ty ze Salamandru mají vepředu platformu, takže i když mají podpatek, tak jsou krásně pohodlné a jsou zdobené skládaným květem... snad to časem vyfotím a šoupnu do alba... emoticon Jinak u šatů mi mají délku zabírat, když jsem zkoušela, tak úplně na špičkách byly akorát, takže snad těch cca 9-10 cm to snese... no uvidím, já jsem na boty maniak, takže tak emoticon emoticon
22. júl 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minina
fotoportrét
fotoportrét
minina
 @marefa
No já jsem na boty taky šílená, ale moc rychle je ničím emoticon Teď jsem narauila na jedny dokonalé, přidala jsem je do alba, ale podpatek 12,5 cm, což bych i já dala, ale obávám se, že šaty ne:( Zkoušela jsem je asi se 7 cm a myslím, že o moc víc to nepůjde... a všechny ty co se mi líbí mají od 10 nahoru. Pech no emoticon Škoda, že šaty j dou jen zktrátit, ale ne prodloužit emoticon
22. júl 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marefa
fotoportrét
fotoportrét
marefa
 @minina ty mají taky platformu, takže proč ne, ale 12,5cm - no mazec! emoticon A s ničením mám taky svoje zkušenosti emoticon emoticon Jinak ještě jsem si psala o boty zn. Menbur, ale zatím mi nenapsali, zda něco v mé velikosti a ve fialové mají... Navíc jsme zkoušela vel. 41 od této značky v barvě ivory a byly mi dost těsné, takže asi stejně nic...
22. júl 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš