Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Je to znameho, takze je i jistota, ze nas neobere, nic nezrusi apod. tak jsem rada.
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Tak to je ještě lepší ;-) Co budete mít za menu?
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 predkrm: Sunkova rolka polevka: kureci vyvar s nudlickama hlavni: svickova/cuketa s bramborem pro svetkyni vegetarianku dezert: dortik klasicky
Odpovedať
tak jsme si včera s přítelem udělali výlet a začali nakupovat dekorace ve velkém :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 vylety na nakupy, ja chci taky, my jezdime na vylety na praci na baracek :)
Odpovedať
Ale zas děláte na svým, až budete mít hotovo, my budem teprve začínat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a my budem po svatbě bydlet rok nebo dva v podnájmu a až pak koupíme byt :-D A vlastní domeček? To je hudba daleké budoucnosti :-D
Odpovedať
my to teď vidíme taky na byt, ale chtěli bychom do budoucna domeček, oba sme z domu, tak se nám nechce zůstat na bytě. Ale to se uvidí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Tomu bych neverila :) Rekonstruujeme starou zemedelskou usedlost :)
Odpovedať
To dá pěkně práce, ale postupně to půjde a pak to bude super. Tak sem dnes dostala kalkulaci jídla...mile překvapena a taky sem byla na matrice a zámku...obřady podražily :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Obrad mame taky drahy, jidlo celkem prima cenu :)
Odpovedať
a na kolik vás to výjde? Nás obřad stojí 6 000 a hostina (2 jídla a raut) za 43 000 ... je to pro 70 lidí.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@evisek88 Tak vidíš, to je ještě míň, než sis myslela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nás obřady nepodražili, nás příjde na cca 4200 i s povolením k vjezdu...... jinak celkový náklady počítáme kolem 40 000 při 25-27 lidech
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Tak to je v pohode to je to za 5000 levny :) hostina cca 200-210 na hlavu jidlo plus piti takze pocitam 15-20 tisic, vecer raut tak ten vidim zhruba 10 navic, jak ja to nerada pocitam :)
Odpovedať
Ahoj, tak se musím pochlubit, už sme koupili po dlouhém maratonu oblek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Hehe, tak to je vtipný, před chvílí jsem si říkala, že sem napíšu a pochlubím se, že máme oblek :-D My jsme ho koupili v sobotu, byli jsme jen ve třetí prodejně, takže pohoda..Sako + kalhoty za 5500 Kč - krása :-) No a zítra jdu poprvé do salónu omrknout šaty..jsem už dost zvědavá :-D
Odpovedať
@terunka88 : Jé to postupujem s nákupy stejně :-) A jakou máte barvu obleku? A jakou máš představu šatů? Já už se rozhoduju mezi dvěma modely, ale nevím no.
Odpovedať
Výborně - takže jsem poslední nevěsta tohoto termínu, která nemá ani šaty a jejíž nastávající nemá oblek? :-(
Odpovedať
@slalucka však to nevadí, my začali shánět dřív, znám se, když něco nechám na poslední chvíli tak to většinou dopadne špatně. A už jsi byla šaty zkoušet?
Odpovedať
@evisek88 ale prosím Tě, vyprdla jsem se zatím na všechno:-)) mám pořád pocit, že mám dost času a pořád doufám, že si nechám ušít šaty v Madoře :-)) Ty už se rozhoduješ mezi posledníma dvěma? Setkala si se s tím, že bylo na tenhle termín hodně šatů zamluvených?
Odpovedať
@slalucka nene, je čas a pokud si chceš šaty nechat šíít, tak je to úplně v pohodě. No rozhoduju mezi posledníma dvěma, ale nevím no.
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka To si nemyslím ;-) Pokud si budeš nechávat šít šaty v Madoře, tak je hafo času, myslím, že to klidně počká třeba do srpna..Jinak jsem se koukala, že svatbu budete mít v Třešti :-) Můj nastávající bydlí asi 5 km od Třeště, takže tam čas od času jsme a pokud byste chtěli tip na obleky, tak doporučuju přímo v Třešti podnikovou prodejnu Vývoj..Je to tam vyhlášené, mají velký výběr, paní prodavačka to má v oku a ceny pěkné, oblek se tam dá sehnat kolem 5-7 tisíc.. Já se na ty šaty radši chystám ty 4 měsíce před, chci si je půjčit, tak myslím, že to je taková ideální doba..Kdybych měla svatbu v létě, tak bych šla radši ještě dřív..
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Barva je černá, s droboulinkými proužky (z dálky nejsou vidět), látka je trochu lesklá.. Co vy? :-) No, představu zatím moc nemám, i když vím, že nechci korzet a k šatům chci určitě ramínka, abych si mohla vzít podprsenku + budu mít bolerko..
Odpovedať
@terunka88 určitě počítáme s Vývoje v Třešti! Přítel je sice z Ostravy, ale Třešť, kam se z Prahy odtěhovali moji rodiče (otec se tam narodil), je pro oba z nás srdcová záležitost:-) Malé město má pro oba z nás velké výhody - nic se tu nemusí honit, na nic spěchat, nikde se nemačkáme, každý je tu nějaký ochotnější, prostě bááájo:-) jen je trochu nepříjemná jejich otevírací doba - ale chápu - kdo by v Třešti kupoval oblek v sobotu:-D a že 5 - 7 tisíc, to si mě ohromně příjemně šokovala:-)
Odpovedať
@terunka88 Bolerko taky plánuju - za prvý mám ruce jak konve a za druhý mám zjištěno, že průměrná teplota v našem slavném dni je historicky něco od 5 do 18ti stupňů - takže žádný vedro! A @terunka88 - myslíš, že budeš potřebovat podprsenku? Řekla bych, že dost šatů už podprsenku nepotřebuje, ne? Tedy taková je moje představa:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka Jo, no, v sobotu tam je zavřeno :-D Jako za těch 5-7 tisíc se dá oblek pořídit v pohodě, my máme za 5500, kdybyste chtěli luxusnější, tak jako nad 10 tisíc tam mají obleky taky...ale to pro nás už byla zbytečná částka :-) Jinak já bych se bez podprsenky necítila, mám hodně velká prsa (košíček H) a celý den bych byla na nervy,že mi ty prsa padají a pořád bych měla tendence se upravovat :-D Jinak šaty jsem si včera zamluvila v salonu (viz můj fotoblog) a co jsem se koukala na cedulky, tak u žádných z mých vybraných šatů nebylo, že je už má někdo na 1.10. zarezervované..takže můžeš být v pohodě ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky, teda, vy už máte obleky? Tak to my zatím neé, prej až v červenci, nebo co... :-D My zatím máme v řešení oznámení a prstýnky už se taky vyrábějí.... a je to fofr - budou už 17. června! @terunka88 šatky ti moc sluší, vůbec nevypadá, že bys měla velká prsa a ta výšivka je supr... @slalucka v Madoře jsou opravdu super, byla jsem tam nedávno, sice mám šatky zamluvené, ale pořád koukám, kde co lítá :-N :-D
Odpovedať
@marefa no vidíš a my půjdem prstýnky a oznámení řešit až 16.června ;-) Ono je ještě na vše čas, ale je lepší si ty výdaje rozložit
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Díky, to je taky jeden z důvodů, proč jsem ty šaty vzala, páč mi ty prsa zmenšuji, super :-D No, to zas my ještě nemáme oznámení (bude někdy během července) a prstýnky budem řešit až taky o prázdninách :-D Takže prostě každá má něco, není důvod panikařit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?