Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa To muze byt taky pekne, byli jsme ted na podobne svatbe a bylo to prima mezi hostinou a oslavou se projit pokecat a tak
Odpovedať
Profilova fotka
My na restauraci (hotel) vidíme z našeho baráku, je to asi 200 metrů :-D A taky to je v přírodě, kolem lesy, louky, pole... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 tak počkají, s časem na focení se přece počítá na každé svatbě, ne? ;-) My jen máme všechno při ruce - tak cca do 2 minut autem, takže přejezdy nebudou na dlouhé lokty a bude víc času na jiné radosti... :-) ale kam se půjdeme fotit nebo tak, to jsem ještě neřešila, ZOO byla momentální nápad :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Nahodou treba v lemurum se normalne volne dostanete to by byli pekne fotky a pritom jsou hned na kraji :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 tak já vůbec neplánuju nějakou kolonu nebo tak, aspoň tuhle část dne chci něchat volnější. ale pokud to máte tak zorganizované, snad je to u dědy jen momentální nápad a rozmyslí si to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cibetka_veronika evisek88 vy jste příbuzné? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Ty znáš zlínskou ZOO? x-) Lemuři teďko mají mimina, jsou naprosto boží! :-) ale já se obávám těch davů tam... každý víkend v sezónu narváno, navíc na zámku taky bývají svatby... ale nechávám to zatím tak, svatbu tam nemám a kde se budeme fotit, to teprve řešit budu :-)
Odpovedať
@marefa jasně počkají, ale když si vypsala jaké máte možnosti...tam bych se dokázala fotit hodiny 8-)
Odpovedať
@terunka88 jj, jse sestřenky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 :-) ;-) tak to já taky, ale obávám se, že by to neprošlo :-N :-D tak vy přeci máte taky supr místo - zámek, zámecký park a určitě i v okolí se toho spousta najde... ;-)
Odpovedať
to doufám, sem tam koukám na nějakou inspiracii ohledně fotek...aby vypadaly krásně :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Ne me nejak nedochazi, ze i jine zoo nez prazska maji vedle sebe zamek :) ale tak proc ne, urcite i ve zline bude spousta peknych mistecek na foceni, v rijnu uz tolik lidi nebude
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ano, jsme sestřenice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d :-) ;-) zámek Lešná je přímo v areálu ZOO @evisek88 určitě krásné budou ;-)
Odpovedať
@lenhal ahoj, zajimalo by ma ako to vyzera s tou vasou svadbou na Novom Svetlove v Bojkovicich. Planujeme svadbu ale az pristi rok, bola som rada kdyz som zistila ze zamek sa rekonstruuje a bude tam moznost zase poradat svadby :-) je to pohadkove misto :-) a jak to resite s cateringom?
Odpovedať
Ahoj holky tak jak pokračujete s přípravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 To vis malo casu tak v celku blede, ale snad se to pohne uz brzy zase nekam
Odpovedať
a co všechno máte zařízené já jsem se nějak zasekla a na vše mi příjde dost času
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Jo, to tak mně taky.. ;-) Máme zařízené místo obřadu, místo hostiny, kapelu, fotografa, kadeřnici, dort, domluvenou přípravu na manželství a to je asi zatím celé :-D Já to mám tak rozplánované do všech měsíců, abych neudělala všechno najednou a pak čtvrt roku neměla co na práci..
Odpovedať
my máme místo obřadu a hostiny, hudbu,fotografa, kameramana, dort a aktuálně v restauraci dořešujem menu a výzdobu. Příjde mi, že pak nebudu stíhat, zatím sem to nerozplánovala
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Tak my od vcera uz i hostinu a raut juchu
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d To je super. Budete to mít v nějaké restauraci?
Odpovedať
my už čekáme na kalkulaci hostiny, máme 2 jídla a raut, tak sem zvědavá, na kolik to výjde :-/
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Ty jo, tak to bude asi docela pálka..I když záleží na restauraci ;) A vy stejně nějak extra moc hostů nemáte, ne?
Odpovedať
No oproti vám ne, jinak je to takový ten střední počet 70 lidí :-) Právě už každým dnem čekám na mail, kde to vše bude, pak mě buď klepne nebo si oddychnu.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Jo jo, tak to je fajn :-) A to budete mít na celý den, že? A máš nějaký osobní odhad, kolik to bude stát? A ty dvě jídla máte oběd a večeři? Podle mě bohatě stačí oběd a raut..stejně budou všichni napráskaní i tak ;-)
Odpovedať
no my to máme takto zažité z jiných svateb, o půl 2 bude oběd, pak v půl6 lehčí večeře a pak od půl 9 raut...jak se tancuje tak vyhládne :-) No odhad mám na 45000 pro 70 lidí.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Hmm, to by ses podle mě mohla trefit ;-) My teda počítáme tak 55 000, s tím, že na oběd bude 60 lidí a na raut 110, tak doufám, že to bude nějak tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 Jj, na sale a dole je restaurace, zahradka s grilem a bowlingem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Krasnéé :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?