Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marefa hele, já jsem co se týká svatby fakt v klidu - dyť je času hromada:-))) jen říkám, moje podvědomí si to asi nemyslí :-D
Odpovedať
@cacenka_d Předtucha to byla. :( Svatba se nekoná. Odkládáme na neurčito, čekají nás šťastnější události. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Tak to je taky pekne :)
Odpovedať
@hellesvan jako že miminko????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, že už máme několik dnů oficiálně zamluvené datum a místo hostiny :-D Času dost, takže jsem zatím v pohodě, nic jiného zařízené není...A nemám pocit, že bych nestíhala :-) Co vy, někdo něco nového?
Odpovedať
Ahoj holky, tak já mám od středy zamluvené šatky :-) Celkem mě zaskočilo, kolik už měli zapsaných nevěst na tento termín v salonu :-) No jo...populární termín :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenhal Jo, tak šaty jsou asi jediná věc, u které se trochu obávám, že bude malý problém..Já totiž chci ještě trochu zhubnout, takže šaty chci řešit až tak v červnu, teda tím způsobem, že zajdu do jedné veeliké půjčovny v Olomouci a uvidíme..Jestli neseženu tak mám ale vyhlídlé krejčovství, že šaty ušijí max. do měsíce a za super cenu, takže to mám pojištěné takto..Ale upřednostňovala bych tu půjčovnu, protože je jednodušší na zařizování a na čas.. Jinak teď začínám shánět kapelu, mám vybrané dvě a obě mají v diáři volné místo, tak uvidíme, se kterou se domluvím.. Nastávající má za úkol oslovit fotografa (kamaráda, který s tím už trochu počítá), takže tím budeme mít pro duben splněno.. :-D No a v květnu se vrhneme do dalšího zařizování...
Odpovedať
@slalucka jj, bude. :) V listopadu.
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Gratuluji a přeju klidné a pohodové těhotenství, ať maličké dobře prospívá a vše je v pořádku ;-)
Odpovedať
@hellesvan tak to je úžasný!!! držím palce, ať všechno vyjde :-)
Odpovedať
@slalucka moc děkuju. Je to sice neplánované, ale jsme moc rádi a těšíme se. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hellesvan taky se přidávám s gratulací a ať vše klape, jak má ;-) a svatba s bříškem nebude? Třeba i v dřívější datum?
Odpovedať
@hellesvan neplánované věci jsou často nejlepší :-))
Odpovedať
@marefa Děkuju moc. Ne, nechceme to hrotit, teď mi neni moc dobře, v létě bude moc horko a pak už budu jako vzducholoď, ono to počká. :) Ještě jednou díky. :-) :-)
Odpovedať
@slalucka děkuju. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan to chápu... tak hlavně, ať je ti líp a užiješ si těhu v pohodě. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan To jsme rikali taky, kdyz to ted u nas taky tak vypadalo, ale nakonec nic. Trpim na vedra, takze jsem taky rikala, ze bych to pripadne spis odlozila.
Odpovedať
@marefa opravdu moc děkuju. :)
Odpovedať
@cacenka_d Přesně tak. My jsme navíc svatbu nijak moc neřešili, měl to být spíš větší mejdan s obřadem na místo kouzelnického výstupu jako překvapení, to se dá udělat kdykoliv a ani jsme to zatím nikomu neříkali, takže jsme se jenom omluvili fotografovi, který to vzal úplně v pohodě a hned měl za nás někoho jiného a panu oddávajícímu, se kterým jsme se měli sejít v květnu. Jsem ráda, že nemusím nic víc rušit ani zařizovat, fakt je, že člověk má najednou úplně jiné starosti i priority. Jediné čeho trochu lituju, je ten krásný datum, ale těch ještě bude. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Tak to u nas uz to vi kazdy, ale kazdy by to pochopil :) Uvidime co cas prinese, ale kdzy to prijde za treba 2 mesice tak uz to nejak zvladneme i se svatbou :) Jen ted bych to asi nedala, to mas rozumny duvod i ty a ja ho naprosto chapu
Odpovedať
Ahoj holky, přidávám se k prvoříjnovým nevěstám. Nechápu jak to děláte, my vše (hudbu, fotograf, kamerean, doprava atd.) ěli zařízené nejpozději do února a i tak to byl problém, protože půlka lidí už měla termín obsazen :-)
Odpovedať
prosím vás do jaké barvy budete ladit kytku? na mě každý hledí jak na blázna, když nechci tu podziní červenooranžovou kombinaci
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Ahojky, my máme taky to důležité, zbytek budeme ladit teď... já kytku zatím moc neřeším, kombinace barev je jasná - tm. fialová s přírodní bílou, krémovou - a zbytek domluvím až s floristkou, uvidím, co v té době bude možné sehnat... a to stačí tak 14 dnů, tři týdny před... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Ahoj, vítej :-) Koukám že by stejně stará nevěsta jako já? Super :-) No, jak jsem psala, my jsme si všechno hlavní (termín v kostele, místo hostiny, kapelu a fotografa) zajednali až teď, během dubna a úplně v pohodě :-D Já bydlím na malém městě, takže tam se to dá..Teď v květnu si chci zajednat kadeřnici, dort a domluvit přípravu u pana faráře. A pak průběžně budu řešit všechno ostatní. Šaty až v červnu :-D Radši si to řeším takhle průběžně, já kdybych pak třeba 3 měsíce neměla co dělat, tak by mě to nebavilo :-D Navíc kromě těch šatů už zbytek věcí nepodléhá tomu, že by bylo "obsazeno", takže se nebojíím..A jinak kytku v podobných barvách jak marefa, ale fialová spíš světle + krémová/bílá.. A jakou chceš ty? ;-)
Odpovedať
no já bych to chtěla sladit do růžovobílé (kaly a orchidej), tak sem měla představu, že kaly budou spíš trochu do vínova a k tou orchidej do růžova. Právěže se setkávám s názory, že k podzimu patří sytě oranžová, žlutá a červená, tak sem ráda, že to taky nebudete slaďovat s podzimem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Hezká kombinace ;-) Tak sice červeno-oranžová kombinace je fakt taková podzimní, ale myslím, že každá z nevěst se řídí tím, jaké kombinace se líbí jí a ne, že zvolí barvy podle ročního období.. I když je fakt, že někteří lidé to nejsou schopní pochopit :-D Kde se budeš vdávat?
Odpovedať
na zámku ve Velkém Meziříčí a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 v Budu se vdávat v městě, ze kterého pocházím, tedy v Nové Pace, v klášteře ;-)
Odpovedať
jéé, to bude pěkný. Já právě v místě bydliště moc na výběr nemám kro městského úřadu (to je moc obyčejné) a nebo kostela. Kostel se i líbí, ale nějak mi nepadl do oka náš farář, tak sme se rozhodli pro zámek 20 km od našeho bydliště
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?