Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Ahoj:) U nás taky úžasně, povedlo se úplně všechno jak mělo, až jsem z toho překvapená a vznáším se na obláčku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina U nas zrovna tak, jen par zakopnuti spise lidske ale tim poctem lidi jsme byli silene rozlitani
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Kolik jste měli lidí? My měli jedinej zádrhel - málem jsem nedojela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Fíha, koukám, že už máš fotky... To je fofr, já nemám jedinou :-( Každopádně ti to moc slušelo, opět se potvrzuje, že v jednoduchosti je krása....
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No to ja potrebovala taky :) No na hostinu s detma asi 60 vecer tak 80-100 prave
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No i od fotografa, od rodiny se to postupne schazi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d No to je hodně, my měli na večer asi 55... Já nemám právě od nikoho, od fotografa to bude pár dní trvat, chjo:(
Odpovedať
Profilova fotka
@minina to neres, svara zase nezapl mikrofon na kamere pri obradu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak svatba se moooc vydařila, obřad v kostele nádherný, hostina též, měli jsme na oběd asi 55 lidí a na večer 130, takže hafo hostů, ale snad s každým jsem promluvila :-D Super zábavu dělala skvělá kapela, takže to byl výborný tah..Jinak teď razíme na svatebku do Tuniska, tak se mějte.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nás svatba taky super. Lidí 48 i s dětma a večer nepřibývalo. Pár detailů bych sice změnila nebo vypustila, ale jinak celkový dojem úžasný..Moc se těším na fotečky a video. Jinak gratuluji všem novomanželkám :-)
Odpovedať
caute mladomanželky tak ako si zvykáte na nový osobný status prípadne novépriezviská? u nás dopadlo všetko super, no dobre pár zadrhelov bolo ale to asi patrí ku každej svadbe.. hlavné veci vyšli fantasticky, ľudia sa bavili a na moje počudovanie aj my s manželom sme sa vybláznili.. ešte dnes ma bolí cele telo takže tak skoro na svadbu určite nezabudnem Dnes o 09:03 • Svadba bola v októbri
Odpovedať
Profilova fotka
Čau ženy! :-D Gratuluji všem a přeji krásné a spokojené manželství! Počasí nám vyšlo až moc skvěle a jak to tu čtu, tak jste si to všechny užily - paráda! ;-) My si to taky maximálně užili, byl to opravdu luxusní den! x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
taky gratuluju všem novomanželkám, u nás svatba byla naprosto senzační a překrásná, užili sme si jí. ještě si ale nemůžu zvyknout na nový příjmení a na nový stav :D
Odpovedať
Profilova fotka
No já už jsem si na nové příjmení zvykla, ale představuju se stejně strým, abych nemátla klienty, že se dovolali někam jinam :-) Jinak se pořád vznáším na takovém šťastném obláčku, snad to dlouho vydrží. A závidím všem, co už mají nějaké fotky. Já našeho fotografa nechci honit, byl úžasnej a zůstal s námi déle než bylo domluveno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte an naša dopadla super presne ako píše zabka88 ma ešte dnes bolí celé telo najmä nohy foto nemáme snáď ževraj za 2 týždne. Inak bolo super. Vždy sa však niečo nájde ale boli to malichernosti. Praje všetkým veľa šťastia nech nám to dlho vydrží ;-)
Odpovedať
@minina ahoj, tiež sa neviem dočkať fotiek.. mám zatial také od sestry, ale profi je profi.. @kiwinetta však aspoň vieme že bola svadba, nie? keby som práve nemala okolo seba spústu koláčov, alkoholu čo pozvyšovalo a kvetov, tak sa mi stačí pohnúť a hneď viem že bola svadba :-D
Odpovedať
baby, nejako to tu spí.. spamätávate sa zo svadby? my konečne finišujeme s roznášaním koláčikov a včera sme sa konečne dostali aj k otváraniu pozdravov.. včera som bola vrátiť šatičky tak ťažko som sa s nimi lúčila, nádherné boli ... a príšerne som unavená, akoby sa celá tá únava a stres nakopili...
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ja sa zatiaľ so šatičkami nemusím lúčiť stále ich mám zavesené na dverách a obdivujem ich. mala som ich ušité na mieru. Boli nádherné nevšedné tak sa môžem ešte potešiť. :-) Ja už mám po kríkze. Prišla na mňa v pondelok. V útorok som šla pre istotu do práce - radšej :-) :-D
Odpovedať
@kiwinetta uff, tak to si dobrá že len v pondelok, ja mám pocit že od piatka do pondelka sme boli v jednom kole, nezastavili sme sa, ešte včera sme do noci roznášali koláčiky, dnes ešte pár vecí ale už viacmenej spomalujeme.. ale u mna bude kríza vec týždna ak nie viacerých :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 No já se s nima loučila neskutečně ráda, protože se mi je povedlo roztrhnout a bála jsem se, že je budu platit. Takže sjem s nima upalovala ještě v neděli :-D
Odpovedať
@minina aj tebe sa to podarilo? :-o teda ja som natrhla krajku resp. niekto mi ju natrhol, ale riadny kus, bolo to zpredu takže sama som si to zjavne nespravila.. aj som čosi platila ale nie vela, ale i tak mi bolo clivo ked som ich "vyprevádzala" .. nádherné boli aj ked brutálne nepraktické ale kto rieši v deň svadby praktickosť, že? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Jaké jsi měla vlastně šaty? Já v nich běhala i v ostružiní a nic a pak jsem se "chytila" o dřevo na parketu. Přišlo mi to celkem dost, asi 5 cm díra 2 cm od okraje šatů, al epaní v salonu v klidu, že to nic není a že se s tím počítá:) Ale docela ve mě hrklo, když se to stalo teda:)
Odpovedať
@minina http://www.salonel.sk/el/index.php/sv... - úplne dole "chardonay" , ale ja som ich mala v ivory ... ja som si to všimla až po svadbe, celé fotenie som si na nich dávala strašný pozor ale na oslave, už sme sa bavili, tak ani neviem kedy sa to stalo, cítila som že mi stúpli na sponnicu ale že si to odniesli aj šatičky.. tak to si dobre dopadla, u mojich bolo treba doobjednať čipku z VB, preto som si to zaplatila, ale bála som sa že viac budem..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Ty jsou pěkné, chtěla jsem taky s touhle velkou sukní, ale mě to vůbec neselo. Al etak pokud jsi nedoplácela moc, tak se to dá:) Mě na ně stouplo několik lidí a nic a pak o parket:) Jsem měla nahnáno, že je budu plati celé a nakonec dobré:) Hoď pak nějakou fotečku, já budu mít až za měsíc:( A zítra snad od kamaráda :-)
Odpovedať
@minina no vidíš, a ja som práve takéto vôbec nechcela ;-) zdali sa mi strašne "čačkavé" a priveľmi princeznovské, chcela som skôr jednoduchšie typu "A" , ale kamošky ma prehovorili nech si ich skúsim a potom som už vedela že to sú tie pravé :-D skvelo mi padli na postavu, velmi peknunké a cítila som sa v nich neskutočne :-) keď mi hodíš do IP svoj mail, pošlem ti aj dnes (sorry ešte stále som sa neskamáratila s touto stránkou natolko aby som si založila fotoalbum), i keď zatím len také neprofesionalne.. aj popolnočky inak mali obrovský úspech, vobec nelutujem, skvelý typ si mi dala..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 No ono pak člověku často sluší něco, co by vůbec netipl:) Já měla půpůlnočitky nakonec trochu jiné, ale taky z těch stránek a taky super:)
Odpovedať
@minina ja som ich na poslednú chvílu chcela zmeniť za také belasé (so dostala od sestričky), ale drahý ma prehovoril že tieto sú viac slávnostné a myslím že dobre poradil, tie belasé budú mať premieru na kamaratovej svadbe.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si pomalu taky zvykam, prehlasuju vsude vsechno tak to bude rychly :)
Odpovedať
@cacenka_d uff, ideš na to zhurta, a to už máte sobášny list? alebo na základe čoho sa prehlasuješ? ja si dávam načas, i keď je tam vraj 30 dnová zákonná lehota..
Odpovedať
Profilova fotka
Chjo holky, já ještě nemám ani fotky :-) Oni chtějí úplně zpříma a to fakt nemám, jdu na to zítra:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?