Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
tak nás čeká poslední víkend za svobodna :-) Co máte v plánu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... Už jen 9 dní - 9 je mé oblíbené číslo :-) Příští týden mám dovču, takže to budou, doufám, pohodové poslední přípravy... jinak svobodu už jsme zapili, takže tento víkend bude relax - chystáme se na letecký den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My už máme taky po rozlučce, měli sme společnou a bylo to super, nemůžu si stěžovat :-) Kupodivu mi šéfka napsala na příští týden jedinou směnu,takže co jsem nestihla doteď, stihnu příští týden. Nervozita už mě taky chytla, ale zatím taková příjemná. Možná to bude tím, že sem dnes sehnala krásné botičky, jsem z nich nadšená. Jinak je snad vše zařízené (doufám ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
My máme dneska společnou rozlučku se svobodou a o víkendu každý jedeme ještě "domů"...Asi mi to ještě nějak nedochází, ale je to fakt chvilka těch 9 dní!! Nesmí mýt nervózní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda být :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, to to uteklo co?:) My včera udělali tombolu a teď se vrhnu na dozdobení mašlí na auta a jmenovek a mám pocit, že máme víceméně hotovo:) Pak mě teda čekají koláče:) a Rozlučka až příští týden před středečním svátkem, tak jsme zvědavá, co ne mě vymyseli, doufám, že nebudu běhat po barech se závojem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nevíte proč se mě všichni ptají jestli jsem nervózní??? Začínám byt spíš nervózní z těch otázek.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c No já teda nervózní jsem:) Hlavně z toho, aby všichni přišli tam kam mají a abysme něco někde nezapomněli, co chceme vzít:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak to já vůbec neřeším, nemíním to hrotit. Aneb jak řekla kamarádka, která měla svatbu nedávno: nic neřeš a prostě si to užij...To hlavní je zařízené a když nějaká drobnost vypadne,tak se svět nezboří... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c Ale chápeš tu tragédii, když zapomeneme polštářek pod prstýnky? :-D :-D Ne hlavní je, aby dorazili fotograf, kameraman a hudba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Nj,tak to mě nenapadlo.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c když já jsem hroznej detailista a když se něco pokazí, jsem schopná si tím nechat zkazit celej den:( Jinak teď řešíme jídlo - kameraman a fotograf se mnou budou od rána, takže ti dostanou normálně oběd. ten máme plánovaný na 15 hod. (onis e najedí asi později). Ale co s Djem? Produkci začně v 16 hod, ale od 14 si tam bude připravovat věci. Máme mu taky objednat jídlo? O ty peníze nejde, spíš jak se tohle řeší:)?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@minina No my to máme vyřešené jednoduše. Kameraman s fotografem budou taky se mnou od rána, ve dvě oběd. Po čtvrté dojede muzika a kolem páté, šesté bude další jídlo a na noc ještě raut..Takže tohle neřešíme. Pokud nemáte další jídlo, tak by asi bylo dobré mu odložit porci, aby si ji mohl o přestávce sníst.. přeci nebude hrát v kuse,ne? ;-) Jo a co pod šaty? Klasické silonky? Nebo samodržící punčochy? A jaká barva? Bílá nebo tělová???
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c No on pak zas už bude raut... V kuse krát určo nebude a asi mu necháme oběd připravit a uvidíme. Vykašlem se na polívku a předkrm a hlanví chod si může sníst kdykoli. Jinak já volím samodržky a rozhodně tělové. Ty bílé mi přijdou hnusné, evokuje mi to pocit takových těch princů a pážat z pohádek, co měli ty bílé punčochy a krátké kalhoty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No já uvidím, příští týden vyrazím na nákup. Bílé samodržky mám půjčené od svědkyně,ale moc se mi do nich nechce..tak uvidím,co seženu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c No já taky musím vyrazit. ještě chci gumovky na focení:) a nějakou noční košilku, i když svatební noc neplánujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No vidíš to noční košilka.. :-D spoustu drobností ještě musím poshánět..naštěstí příští týden bude čas,tak se toho nebojím. A v pondělí mám sraz s tou kamarádkou,co měla svatbu nedávno,takže čekám nějaké rady a tipy :-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak se nám to blíží.My v pondělí pečeme koláče a ještě musím pár drobností poshánět,ale jinak je vše zařízené.Nejhorší bude pro nás pátek.Budem si vařit sami,takže všechno jídlo musíme navézt do kuchyně a nazdobit sál,takže budu pořádně nervozní, ať to stihnem.Jinak se už strašně těším na ten náš svatební den.Užijte si to všechny,ať Vám to všechno vyjde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@karlitta Tak to držím pěsti, ať všechno zmáknete, máte toho teda docela dost. Nezávidím, já se o nic starat nebudu, teda kromě výzdoby stolů, tu si chci udělat podle sebe, ale jinak jsem pověřila známé a rodinu, abych měla klid :-) Takže přeju pevné nervy a ať všechno klapne podle představ ;-)
Odpovedať
@terezka_c Děkuji,snad nám výjde krásné počasí.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak damy, nas tata proveroval opet spolehlivy norsky server, ktery nam skoro na pul hoinu presne rika kdy sundat pradlo a.... ma bejt hezky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina A to by mela byt ne :-) Nahodou nemas o svatebni noci pocit? Kurna jak ja to ve 4. mesici udelam :-D
Odpovedať
@cacenka_d kiezby kiezby , drzme si palčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 bude hezky sice okolo 20 stupnu, ale ma byt bez mraku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d :-D :-D Já už to mu dneska nevěřím, tipuju, že padneme hotoví do postele a na žádný takový věci nebude ani pomyšlení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina To ja se budu snazit :) Chtela jsem ty dvojcatka, tak treba jsde prihodit :) Ne padnem urcite taky to je uz dopredu jasny, nastesti i do sve postylky
Odpovedať
@cacenka_d teplota nevadí, aj ked budeme pobehávat s holými pleciami a chrbátom ale i tak myslím že nám bude horúco až až.. hlavne nech je jasno a nepršíííí
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Prset nema a nebude a basta :) Zadne silene deste na ten den nikde nehlasi, to vyjde holky, musi ;-)
Odpovedať
@cacenka_d íha rovno dvojičky? no som zvedavá či na to u nás bude čas a chuť :-S po všetkých tých stresoch budem šťastná že je pri mne konečne niekto kto po mne nič nechce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Prijedou kamaradi mazdaci na kazdorocni minisrazik u nas (lepsi datum nemohli naplanovat) rozlucka s nima, mezitim na vernisaz s mamkou, vecer za kamaradkou.. no v nedeli do prace fuj to neresim. Muz je na vikend v lese strilet, nebejt mrnouska jela bych taky, ale strach o rozstrelenou pusu by me asi honit celou hru :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?