Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 S tím jídlem máš pravdu, já jsem normálně doslova nenažraná, když mám nervy, tak právě hrozně jím. Na svatbě jsem nervy neměla, ale ani jsem vůbec neměla chuť k jídlu. Nechápu, jak je to možné, ale prostě to bylo tak. A to jsem se tak těšila na ty všechny dobrůtky. Já třeba víno nerada a hlavně jsem to nechtěla ani trochu kombinovat s panáky. No a zase na toho panáka jsem s mými blízkými jít chtěla. Takže jsem si vybrala, že budu pít Berentzena a maximálně jsem občas zaměnila švestkového za jablečného. Rozhodně bych se vyhnula čemukoliv tvrdému. A třeba rovnou od začátku malé panáky (pokud teda nezůstaneš jen u vína). Nám nalévali právě opravdu velké, tak pak jsem si asi 2x řekla o malého. Ale hlídala jsem, že kdybych to na sobě nějak víc cítila, tak bych nepila, já jsem zase taková, že když nechci, tak pít nebudu.
Odpovedať
@mimina, ja budem mať s jedlom asi skôr opačný problém a to tam bude toľko úžastného jedla :-( @pet 23, úplne presne a to my ešte ideme mať svadbu na východe slovenska , si vieš predstaviť aké "maxi panáky" sa nalievajú tam :-D :-D :-D preto radšej zvolím víno, i keď keby bolo po mojom tak asi dám prednosť fernetu..
Odpovedať
Profilova fotka
No, já jsem zvyklá pít docela dost (ne často, ale jakože abych byla v náladě, tak musím vypít tak 3 piva nebo 3 dvojdecky vína), ale zas dokážu odhadnout svoji míru a když cítím, že začínám být opilá, tak začnu pít vodu, vypiju klidně 2 litry a potom jsem zas v pohodě :-D Na svatbě neplánuju kdovíjak pít, ale panákům se určitě nevyhnu, každopádně se večer dost najím a v kombinaci s tancem a tou vodou to snad bude ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 jakože nebudeš moct jíst? to já taky ne :-(
Odpovedať
@minina, veru nebudem môcť, ale nie preto že by som nechcela alebo aby mi nepraskli šaty ( no i keď, ktovie podľa toho jak napevno ma zošnurujú ;-)) ale asi budem taká zostresovaná že sa mi tie dobrotky zastavia v krku :-( sa poznám..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 tak to máme úplně stejný problém :-D Pokud se hodně nadlábnu, tak šaty taky prasknou :-D
Odpovedať
@minima, keď mi bude chutiť nič sa nedeje, šaty sa dajú povoliť, horšie bude keď s nenajem a na to si budem musieť so všetkými pripíjať a .... to len bude zle a v prvom rade mne :-p
Odpovedať
my naštěstí budeme mít malinkou svatbu, tak se panákům snad vyhnu. Budu pít max víno nebo ferneta se spritem. ;-)
Odpovedať
@mata1 podľa toho čo myslíš "malinkou" svadbou, my máme cca 40-45 ludí a tiež to na východe kvalifikujú ako "malinkú" svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no já povolit nemůžu, nemám šněrování :-)
Odpovedať
@minina neboj všetučko čo spapáš okamžite vytancuješ, inak najlepšie svadby čo som bola boli tie, kde sa nevesta a ženích perfektne bavili a prakticky sa nehli z parketu...uvidíš, pred polnocou budú šaty z teba letieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no tancovat budu určitě jak čert, to miluju :-) A budu objednávat popůlnočky, takže až bude nejhůř, převleču se a nadlábnu:))
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zabka88 12 dospělích + 2 děti a ty pít alkohol nebudou :-D
Odpovedať
@mata1 no to je dosť malá svadba, ale i tak..kebyže si máš s každým pripiť po pol deci tvrdého, i to môže byť veľa :-D ale ako píšeš, vínko alebo fernet so spritom (správny pomer) to vyrieši.. snaď to ustojíme , obe :-D
Odpovedať
@minima,objednávaš si polnočné šatičky? môžem sa spýtať kde? ja tiež čosi hľadám, ale nedarí sami...
Odpovedať
@zabka88 jj, snad to ustojíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 jj, objednávám - je to adresa wewewe.edressit.com. Mám od nich už jedny šaty a je to naprosto luxusní za přijatelné ceny. Navíc všechny šaty ti ušijou i v jiných barvách podle vzorníku co mají. A do těch co mám v albumu jsem se zamilovala, jen budou asi fialové:)
Odpovedať
@minina, díky moc za typ, hneď sa tam idem pozrieť..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 tak pak dej vědět, jestli něco vybereš, já bych toho skoupila tak půlku co tam mají vystaveno:)
Odpovedať
@minina, tak tomu vravím nááááádhera, ja si namojdušu asi z nich aj vyberiem :-) dobre chápem že za zmenu farby doplácaš nejakých 28 eur + poštovné od 20-28 podľa rýchlosti? inak keď si to aj narátaš, výjde to veľmi dobre, chvalabohu že euro posilnilo :-D s doručovaním si nemala problémy? ja som si zatiaľ cez net objednávala len voňavky a knihy, cd.. proste veci na čom neni veľa čo pokaziť..
Odpovedať
@minina, to mi hovor, za tú chvílu som si už vybrala pätoro :-D skvelé je to, že si môžeš vybrať farbu.. ozaj baby, dolaďujete s niečím farbu popolnočných šatičiek? teda okrem košele či kravaty svojho nastávajúceho.. lebo mňa nejako popadla predstava, že musím ladiť s výzdobou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 neměla jsem s tím vůbec žádný problém, ale barvu jsem teda neměnila. Teď budu, chci popůlnoční šatičky v barvě svatby (fialová:) a přesně tak, doplácí se kolem 20 euro za barvu a mezi 20-30 za poštovné :-)
Odpovedať
@minina, super, tak to sme dve :-) ja zháňam kvôli tomu bordové.. a doteraz to bolo o tom že sa mi páčil buď strih alebo sedela farba, vďaka tebe to môžem spojiť :-D ozaj, ako to je s číslovaním týchto šiat? spomínajú medzinárodné štandardy, ale tie sú pomaly v každej krajine iné.. ktoré uznávajú oni? sorry keď je to blbá otázka, ale ešte som si oblečko nikdy cez net neobjednávala..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 no s tím ti neporadím, objednávala jsem si předtím z usa, takže jejich velikost 8, přeměřila jsem se a padly mi dokonae. Ale teď je nově nějak DPH a clo z uSA a už se to nevyplatí, tak je objendám asi z Německ a a tam to vypadá, že mají číslování evropské. A jinak jsem ráda, že se ti líbí a že jsem dobře poradila:)
Odpovedať
@minina , díky moc za radu, zbieram odvahu a idem na to! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Tak my máme ty nejdůležitější věci zařízené,matrika,místo kde bude obřad,restauraci,oznámení jsme zblbli,tedy já ne ale přítel neodkliknul souhlas s korekturou 8-) .Prstýnky,šaty,vestičku a košili pro ženicha,fotograf,kamera.Seznam hostů.Dnes mi přišli dekorace a zítra dorazí další.Ale jak pořád zařizuji tyhle věci,na sebe mám pouze šaty vybrané.Jsem dlouhá jak týden,sháním balerýny,bižu nebo nějakou soupravu-stříbrnou a hlavně kadeřnici.V okolí nemá žádná volný termín 8-( .Zítra jedem vybrat kytky a dorty.Ty drobnosti doladit je nejhorší.No já budu mít takový nervy že si ty dobroty snad ani nevychutnám,šaty jsou na zip,jestli nakynu tak mám po ptákách.Spíš než já se opije můj drahý :-))
Odpovedať
@sissi85, nič si z toho nerob, my oznámka tiež ešte nemáme,sme si vymysleli také s fotkou čo teraz akosi nevieme zrealizovať ;-) a tiež okrem svadboných nemám nič iné na seba, však času je ešte dosť :-p myslím že z tých stresov skôr pochudneš ako priberieš, takže o šaty sa určite neboj..
Odpovedať
Profilova fotka
@sissi85 U nas ty na zip umeji predelat na snury vzadu :) Jinak ano konecne muzu rict mam saty :-D
Odpovedať
@cacenka_d gratuluji k šatům ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?