Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 záleží, jak kde... někde stačí cca 3 týdny,14 dní před svatbou... ale setkala jsem se i s tím, že berou rezervace dopředu a na jeden den max. 5 svateb, takže když přijdeš 14 dní dopředu a mají už 5 , tak smůla. Ale opravdu záleží na daném květinářství... nejlepší je, zajít se tam, kde budeš nechat vázat kytky, zeptat, jak to mají zrovna oni.
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Asi jo no...zajdu tam ke konci srpna, snad to bude v pohodě. Jsme malé město a víc jak jedna svatba za den tam nehrozí :-D
Odpovedať
@minina ahojky holky, naše svatba je teda také 1.10.2011, bude v Jižních Čechách, barvičky fialová, bílá a stříbrná :) a skoro všechno už je připravené, teď jen doladit samotný svatební den, nakoupit dekorace a vyzkoušet vlasy a líčení, to už nějak zvládneme :)
Odpovedať
@terunka88 mě květinářka řekla, že stačí 3 týdny před. Já bych chtěla gerbery, tak snad se zadaří
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka My máme taky fialové ladění :-)
Odpovedať
@minina no paráda :) tak to sme na tom stejně :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak si myslím, že fialová tady převládá :-D jsem zvědavá, jak to bude ve výsledku vypadat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka Jo jo, my máme taky fialovou, v kombinaci se smetanovou :-) Jsi dobrá, nám toho ještě chybí dost.. Vybrat prstýnky, pak čekáme na oznámení od grafika, které potom musíme rozeslat, taky ještě nemám hotové svatební stránky..Ještě si musím koupit nebo zamluvit boty, bolerko, ženichovi kravatu, objednat dorty a zákusky, koláčky, kytky, koupit dekoraci na auto, spodní prádlo, vyrobit jmenovky ke stolu, vývazky, svatební knihu, sehnat vína s naší etiketou, objednat se na kosmetiku a nehty, podrobně se domluvit s družbou a jinak všechno ostatní snad máme :-D Hehe, ale na druhou stranu se utěšuju, že je ještě přes 2 měsíce čas :-)
Odpovedať
@terunka88 tak mě toho chybí v podstatě dost podobně to, co tobě, ale snad se to stihne, celé září sem zaneprázdněná, takže to musím stihnout teď přes léto bohužel. Na kupování spodního prádla se těším :) Jo ještě zhubnout musím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 @domis_ka No boty jsou můj velkej problém :-D, bolerko mi naštěstí ušijí ve svatbením salonu, kravatu taky nemáme dort ani vymyšlenej, kytky taky ne, ani dekoraci na auta, ale to jde spolu, spodní prádlo - asi si koupím bílá tanga :-D, jmenovky taky nemáme, ani zasedací pořáadek, vývažky taky ne, nenáme ani menu a ni vybrené co chceme na raut :-) ale už finišujeme s novinama :-D Když se to takhle sepíše, vypadá to fakt hrozně :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka Já ani ne, protože moje velikost podprsenky není k dostání v kamenných obchodech, takže musím objednávat přes internet a tam je to vždycky trochu risk :-D Jo, já bych většinu taky chtěla stihnou do konce srpna a pak v září se už moc nenervovat, akorát dolaďovat detaily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina To teda vypadá, přitom mi přijde, že už toho máme celkem dost. Ale ono to jsou povětšinou takový ty drobnosti, hlavně, že to hlavní už máme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@minina souhlasím, ten soupis co ještě nemáme je otřesnej :)
Odpovedať
@terunka88 tak tak souhlasím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 @domis_ka přesně, taky jsem od chvíle, co máme foto, kameramana, místo svatby a místo obřadu, dost v klidu a říkám si, že už se to nějak doladí :-D A pak mě překvapí, jakej problém je "blbá" kytka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina a boty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
...jinak u nás jde zatím ženich nahý, protože pro něj nemáme nic - tedy kromě prstýnku, který mu sem tam sklouzává z prstu :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa no boty jsou problém č. 1, ale pač ještě nevím jak vysoký, tak se utěšuju, že to teď nemůžu řešit:) a pláču nad kytkou:)
Odpovedať
@minina tak snad to nějak zmákneme ne? sme holky šikovný :-) ;-)
Odpovedať
@marefa ženich u nás doteď taky nic neměl, ale zvládli jsme to během půl hodinky minulý týden :) a bude mu to moc slušet, koupím teď už jen košili a kravatu, asi i manžetový knoflíčky. sou nutný?
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka doufám, že to zvládneme stejně rychle, jako vy ;-) manžetový knoflíčky jsou hezký, pokud bude mít ženich košili s dlouhým rukávem... nutné není nic, záleží na tom, co se vám líbí :-)
Odpovedať
@minina no botky sem si vybrala hned se šatama, mam jen nízké, já na těch vysokých nevydržím dýl než pět minut :) a co ty máš za problém s botkama?
Odpovedať
@marefa no říkám si, že u toho mého drahého to nutné není, řekla bych, že manžetový knoflíčky v životě neviděl :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka No boty nemám zatím žádné:) chci fialové a všechny, na které jsem narazila mají tak 10 cm a víc, což by mi ani nevadilo, ale ty šaty nejsou tak dlouhé, zkoušela jsem je asi se 7 cm podpatkama a myslím, že víc mít nemůžu. Ale jdu je tento týden zkusit znovu, abych to poměřila a chci ještě zkusit závoj, že bych ho použila na focení.
Odpovedať
@minina no je to komplikovaný koukam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka no jo no:) ale já jsem nechtěla bílý, už bych je nikam moc nevzala a měla je hned okopaný a ty svatební boty, co mají v půjčovných na prodej mi řpišly dost hrozný na to, abych za ně dala 2000:)
Odpovedať
@minina já na to přistoupila, bylo to nejjednodušší řešení pro mě, boty sem rovnou sladila se šatama, a musim říct, že ty botky i když bílý, vypadaly úžasně i k džínám :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka když já džíny nenosím :-D resp. nosím jen o víkendu s teniskama :-) Ale fialový s podpatkama bych do práce unosila :-D
Odpovedať
@minina to je pravda, to budou jistě krásný botky
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka no pokud budou vůbec nějaký, začínám propadat mírné skepsi:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?