Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa ono pak nejsou tak vysoké, tím jak mají tu platformu, na tom obrázku to taky nevypadá nějak šíleně, ale šaty jsou holt krátné no:) abych nakonec nešla v balerínkách :-D spoléhám na podzimní kolekce a snad něco ulovím :-) Jinak jsem koukala, že jste už dost připravení :-) My oznámka teď řešíme, prstýnky jsou taky zatím jen ve výrobě a vůbec nevím, jakou kytku :-(
Odpovedať
Dámy, tak se Vám musím pochlubit, jak jsem byla úspěšná - během jednoho týdne v místě svatby (normálně totiž bydlíme 140 km daleko) jsme: koupili oblek vč. kravaty a košile ženichovi, nechali ušít šaty pro nevěstu, zajistili kadeřnici, květináře a zařídili potřebné na matrice - hurrá! Jen začínám být zoufalá z těch malých organizčních věcí :-( Vybouchlo nám jedno ubytování, tak teď potřebuju rychle udělat oznámení, aby si hosti mohli rychle zamluvit ten zbytek :-((
Odpovedať
Profilova fotka
@minina jo, taky ještě uvidím, co se objeví za botičky v září... ;-) A ono to sice vypadá, že jsme připravení, ale jak už jsem psala, tak se zase tak nedaří :-N hlavně oznámko šlo už podruhé na reklamaci, protože nám ho přepálili... @slalucka teda, to je super... a foto šatiček máš? (zvědavá, zvědaváááá :-D ) jinak přeju, ať se podaří vyřešit i ubytko a oznámko...
Odpovedať
ahoj, můžu se k vám přidat? Taky máme termín 1.10.
Odpovedať
@marefa foto je v albu, ale opatrně:-D :-D hele, Ty to máš taky veselé s tím oznamkem - máš nějaký vlastní návrh? jdu ho v pondělí posílat do jedné brněnské tiskárny, tak doufám, že to klapne! jinak - další problém na světě - dneska jsme vzali do ruky seznam písní, které nám zahrají naživo na svatební obřad - je to od Lucky Vondráčkové, přes Jakuba Smolíka po Jitku Zelenkovou. tak buď to překlepe nebo to budeme muset nějak vyřešit my - jen nevím jak :-D
Odpovedať
@mata1 ahojky :-) tak gratuluju - jak jste daleko s přípravami?
Odpovedať
@slalucka rozhodli jsme se před 3 týdny a už je skoro vše zařízené :)
Odpovedať
@mata1 WAU!! Máš můj hluboký obdiv! A jaká bude svatba?
Odpovedať
@slalucka jenom malinká o 12 lidech + 2 děti ;-)
Odpovedať
@mata1 Co je malé, to je hezké:-) Určitě je tohle výborná varianta - všichni mají možnost si promluvit s ostatními, všichni k sobě mají blíž :-) Tak ať všechno vyjde!
Odpovedať
jj, přesně tak a hlavně už máme malou dcerku a jsme spolu hooodně dlouho, tak to je jen takové vyvrcholení. A co ty, jak velká svatba bude ta vaše?
Odpovedať
@mata1 no, my máme svatbu dva měsíce před 11ti letým výročím, takže si dokážu představit, co je to hooodně dlouho:-) my plánujeme něco normálního 30 - 40 hostů, chceme si to užít nejen s rodinou ale i s přáteli... a trochu ve stylu, ať je na co vzpomínat. ale bylo to dlouhé rozhodování :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to my jsme spolu o 2 roky déle než vy, jj. Tak to máte takovou klasickou svatbu. Ani málo ani hodně. Taková optimální :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka Gratuluju, to je super :-) Třešť nezklamala, že? :-D Ty jo, tak to má ta kapela zajímavej repertoár :-D My budeme mít trio, hrajou hrozně moc písniček, českých i zahraničních.My budeme chtít ze začátku hlavně klasiku - polku, valčík,aby si užila ta starší generace a potom později to už budou hlavně ty české diskotékové hity :-) A po půlnoci hodinové karaoke. Už se hrozně moc těším, bude sranda :-D @mata1 Vítej mezi námi :-) Ty jsi z Jičína? Já z N.Paky :-) Akorát budeme mít úplný opak - velkou svatbu..No, jsem už dost zvědavá a končeně se začínám těšit..
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka Mimochodem s tou Luckou Vondráčkovou jsi mi připomněla, že chci zkusit příteli navrhnout jako první svatební tanec Lásku na 100 let...strašně se mi ta písnička líbí :-)
Odpovedať
@terunka88 já jí slyšela poprvý v životě!!! :-) tak uvidíme, jak to dopadne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka Šatky jsou elegantní a sluší ti, sice na fotkách je máš delší, tak to zkresluje, ale šité na míru budou sedět určitě super! Navíc v Madoře mají i fajn materiály, takže je v šatech příjemně. Naše oznámko - nechala jsem výběr čistě na příteli, co by chtěl a podle vzoru co vybral jsme si ho vytvořili... Máme to s fotkou, tisk na fotopapír, ale už dvakrát to prostě blbě vytiskli - přepálili, foto bylo jiné, než první ukázkový vzor... Tak jsem zvědavá, jestli se někdy dočkáme té prvotní verze... :-N @mata1 Ahoj, teda, taková svatba by se mi taky líbila! :-) Ale my budeme mít taky takový ten početnější střed, cca 60. @minina soucítím s tebou :-D taky vůbec nevím, jakou kytku a kytky vůbec celkově... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa ahoj:) no s kytkou to bude peklo. v květinářství mi vůbec nedovedli poradit:( ani nevěděli co bude a že nejlepší bude, aby si donesla fotku, jak bych to chtěla. takže mě čeká brouzdání po internetu asi:( chtěla bych orchideje a ty ani nevědí, jestli vůbec v říjnu budou... oznánmko teď taky řešíme, jak ho vytiskneme, máme tam taky fotky, ale asi to nechceme jako fotku, mám strach, aby se to neohýbalo, jako klasický fotky... dělá to to vaše?
Odpovedať
Profilova fotka
Mě by taky zajímaly kytky..Chtěla bych nějaký mix, v barvě smetanové a fialkové, jenomže vůbec nevím, co za kytky v tu dobu bude..I když asi objednat se dá všechno, akorát se to pak dost prodraží, no :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@minina už jsem taky byla sondovat, co bude za kytky, jenže... řeknou třeba, že ta a ta kytka půjde sehnat, sice dráž, přesto ji seženou, ale konkrétní odstín prostě nezaručí... :-| to je potom těžko. Já se třeba ptala na anemonky, tak mi řekli, že by neměl být problém, jen prostě můžou přijít bílé, místo fialových a budou drahé... No, to jsem taky řešila, že se to bude ohýbat... vzor nám vytiskli na fotopapír největší gramáže v matu - dělají se z toho plakáty, když je to pak nařezané, trošku se to ohýbá, ale není to žádná hrůza... zkoušela jsem tisk i v profi tiskárně, na různé struktury papírů, jo, je to sice o něco pevnější a levnější, ale nikdy to kvalitou nedosáhne fotky - té ostrosti. Stejně to každý založí, takže já to moc neřeším. Tím, že máme černobílé oznámko a černé je tam mnohem víc - celé pozadí, tak to vynikne právě na fotopapíru. Záleží, jak bude oznámko vypadat celkově a jestli vám vadí to ohýbání, nebo chcete kvalitnější vzhled fotky.
Odpovedať
ahoj, taky řeším kytku. Dnes jsem se byla ptát v květinářství a tam mi řekli, že si nevěsty nosí obrázky co se jim líbí. Tak půjdu brouzdat netem. Sice prý nějaké katalogy mají. Tak uvidím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa no my teď oznámkio dolaďujeme a příští týden půjdem zkusit nechat udělat nějaké vzorky a uvidíme, co bude jak vypadat. Jinak k těm kytkám - jsem asi naivní, ale čekala jsem, že mi něco nabídnou a něco jiného než jen růže, růže, růže:) hlavně se ty obrázky kytek tak špatně hledají, prolézám tu albíčka, ale třeba výzdobu aut fakt nevím, kde seženu na obrázku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina tak, tak, tisk chce vyzkoušet a uvidíte... Mi osobně třeba růže nevadí, ale mi nevadí žádná kytka, pokud není umělá :-x z čeho nakonec kytka bude a jaká, to se uvidí, nějaké tipy mám a něco holt vybrat budu muset - pak bude záležet na tom, jak to uchopí v květinářství a jestli všechno dostanou od dodavatelů. Taky záleží na přístupu květinářství, někde chtějí dokonce i foto šatů a další detaily, aby kytice ke všemu ladila a vše bylo ok... U aut mám asi jasno, květinářství obejdu, moc zdobit nechci a snad si jednoduchou představu zrealizujeme svépomocí...
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Mě taky růže nevadí, ale chci kytku do vlasů a ideální by byla fialová orchidej. Růži do vlasů nechci, to bych si připadala jako Carmen :-) Taky toho chci i na auta spíš míň než víc, ale myslela jsem, že dneska už je doba, že se dá sehnat cokoli a že nerazučí odstím orchideje, to mě fakt překvapilo. Ještě zkusím jiné květinářství, paní byla trochu bezradná, tak uvidíme jinde. Nejhorčí je, že asi budu mít z jiného květinářství kytku do vlasů a z jiného kytku a tipuju, že to už nesladím vůbec:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina :-D ano, taky si představuju kytku ve vlasech... jen já pro změnu nechci orchideje vůbec a růže mi do vlasů taky moc nejde, ač v kytici by mi nevadila. A ano, taky jsem si myslela, že jde sehnat kdykoliv všechno :-D Jak jsem psala, už jsem po květinářstvích sondovala, ale mám v plánu v pátek obejít ještě dvě, kde jsem nebyla, třeba pak bude jasněji... doufám...
Odpovedať
Taky se přidávám se stejným termínem, jsem tady nová a musím říct, že ste všechny moc fajn a inspirující ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka ahoj, dík a těšíme se na inspiraci z tvé strany ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já už jsem se víceméně rozhodla pro smetanové a fialkové růže + několik smetanových pivoněk. Sice se pivoňky v říjnu, resp. v září, blbě shánějí, ale snad to nějak půjde. Kdy si myslíte, že je vhodná doba si jít ty kytky zamlouvat? Budu chtít tu svatební, pak nějakou malinkou házecí :-D, pro maminky a pro ženicha korsáž..Myslíe, že stačí měsíc předem nebo radši dřív?
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka ahoj:) děkujeme:) a jak jdou přípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka Vítej :-) Řekni nám něco o vaší svatbě :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?