Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dupinka, co dobreho si piekla? No vidis, aspon sa mozes v klude pripravit na pojednavanie. Ja tiez budem tento tyzden po veceroch byvat sama. Kde teraz byvate?
Odpovedať
Ahojte baby, no ja nemám dnes dobrý deň. Nech už som doma, lebo tu v práci to je len horšie a horšie. :-o tiež pozriem očkom, či niekto nepísal :-), už sa to tu nedá vydržať :-( som z toho smutná. človek sa snaží a je to tu na dve veci..... už sa tešim domov ako si dám koláčik :-p , ja som tiež kuchtila a piekla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Dzupinka! Aku mas pracu? Ja som sa bola vcera ponuknut u rodicov - maminka piekla. My sme si este nekupili ruru.
Odpovedať
Jááj Mirka, štátna služba. Tak Ti poviem, že jediné čo ma tu drží je, že keď by som išla na MD tak sa mám kam vrátiť.
Odpovedať
ahojte baby:-) piekla som jablkový krehký zákusok... rada pečiem, ale pre dvoch sa to nie veľmi oplatí, tak robím skôr nepečené, ale keď máme návštevu, alebo je príležitosť, tak sa realizujem, chichi ;-) dzupinka: tiež som na tom rovnako, už tretí týždeň. :-| A ja som síce tiež v štátnej službe, ale momentálne to isté ešte nemám, pretože som v dočasnej a práve kvôli tomu odkladáme bábätko. V priebehu kalendárneho roka by sa to malo vyriešiť. PS: akú máš št. službu, nevravela si, že robíš s liečovami??
Odpovedať
dupinka, ja som už v stálej. To som stihla, ešte za dobrej ekonomky :-) a robim s liečivami v labaciku. Praca je dobra, len vzťahy sú tu horšie, už by som prijala zmenu :-) však uvidíme o dva týždne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, Dzupinka, aspon mas iste miesto... pozeram, ze teraz je vsade tazka praca :-|
Odpovedať
a to práca s liečivami je štátna služba? to pracuješ pre potreby štátu, v nejakej štátom zriadenej spoločnosti? Lebo ja som mala vždy za to, že štátna služba je verejná správa, a uniforma,..ako mám ja a manželík.
Odpovedať
My máme "tiež uniformy" - prezliekame sa do bieleho.
Odpovedať
Dupinka sme kombinovaní - štátna a verejná služba, pričom pracujeme pre štát :-) a kontroluje slovenský trh :-) čo je tu všetkého zaregistrované pre zvieratá.
Odpovedať
jááááj, tak potom fajn.. Boli sme v piatok vyberať obkladačky do kúpeľne, dnes idem obehať doplnky,.... Tak padám. Papa zajtra! :-)
Odpovedať
baby, a vy ostatné, čo vlastne robíte?? kde pracujete a tak..
Odpovedať
Článok sa načítava...
je tu ešte niekto okrem mňa?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj jááá Ahoj, Dupinka ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja som tu. Konečne po dlhej dobe mam aj internet. Minuly tyzden sme s kolegynami stravili v KE. v rámci atestacie :-( a pisali sme test (na stare kolená :-))
Odpovedať
dzupinka: aspon si precvicujes mozgove zavity, chichi :-D Sak nechces mat predsa v tridsiatke starecku demenciu?! ;-)
Odpovedať
ahojte babulky :-) ale som tu uz riadne dlho nebola. ako sa mate? ja som tiež v št. službe, nastastie uz v stalej
Odpovedať
marcelinka, to máš fajn... Ja som si práve prečítala návrh novely o štátnej službe colníkov, a o sľubovanom zrušení polročného kurzu, ktorý jenevyhnutný pre stálu št. službu, nie je ani slovíčko. To som sa teda "potešila". Tak je zase stála služba v nedohľadne a plánovať si rodinku, keď neviem, kedy na ten kurz pôjdem, nie je možné. Už ma to s....e Som z toho úplne mimo. Už sme sa s manželíkom tešili, že budúci rok budem v stálej službe a hor´sa na bábätko a takto? Kedy?! Máme síce po svadbe len 5 mesiacov, čo nie je veľa, ale aj rôčky pomaly ubiehajú... a túžba mať vlastné dieťa rastie. Manžel je trpezlivý, ale bojím sa, že do neho začne svokra rýpať, že čo má za karieristku, ... a on nemôže predsa stáť v strede. ;-(
Odpovedať
Ahojte baby, ja mam tiež stalu službu "na krku". Dupinka mysliš, že nemôžeš isť na matersku aj v dočasnej službe? však miesto by Ti mali podržať :-)
Odpovedať
ahoj dzupinka, myslim, ze miesto by sa podrzalo, ale neviem ako to bude s tym kurzom a ked budem mat male dieta, ja sama by som nedokazala od neho odist na pol roka prec,..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Dupinka! Tak vcera som sa 1. krat aj ja dockala otazky o dietatku - od svokry
Odpovedať
mirka tak to si ta stastnejsia :-) nas sa pytali uz pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, Marcelka, bola som rada, ze ma to zatial obchadza :-) mam pocit, ze som mladsia oproti vacsine z vas, tak mozno preto
Odpovedať
baby, ja uz otazky ohladne dietatka neriesim. my sme si to cez vikend s manzelikom vydebatovali (bolo tam totiz toho viac, ale uz poho..) a mame jasno v tom, kedy a preco. A ostatnych je do nasho zivota velky prd. dzupinka: vcera sme sa videli aj s manzelmi ;-) ako sa vam dari?
Odpovedať
ahoj dupinka :-), no to sme išli k lekárovi. Mino potreboval potvrdit papier, ze je sposobilý pracovať :-) Pekný deň baby, inak to tu utíchlo.
Odpovedať
ked baby presedlali na modreho konika.... :-(
Odpovedať
už aj bihan je mamina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoojte baby, ja som tu uz straaasne davno nebola, zanedbavala som internet, aj MS aj MK... mali sme v praci kopu veci na vybavovanie, ale akosi sa mi aj tak nechcelo na ten internet.. byvala som tu stale uz som bola od toho zavisla.... musela som si dat pauzu... dufam ze ste vsetky ok a ze sa vam dari... zatial sa majte, papa
Odpovedať
ahojte babule aj ja vas zdravim, ako sa mate a ako sa maju nastavajuce mamicky, tusim som postrehla, ze ich je viac ;-) , neviete co s tou spolocnou fotkou od zuzki? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
soni, ty na to este myslis? ja som to uz davno vymazala...neviem, zuzka tu hadam od svadby nmebola, takze si myslim, ze nas len tak vodila za nos... skoda, tesila som sa...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?