Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bihan, tíško závidím, mne ostáva ešte 157 dní:-) Tiež by som si svadobný deň s radosťou zopakovala:-)
Odpovedať
dobre ranko kočky :-) jaaj tak vy uz pocitate dni... tesim sa s vami a aj vam trosku zavidim, no co uz ved na kazdeho dojde, no nie :-D
Odpovedať
Ahojte kočky :-) no Marcelinka aj my môžme počítať dni už len jeden a zajtra máme výročie dva mesiace :-) x-) Akosi to tu pomaly ochládza alebo, že by dovolenkové obdobie :-)
Odpovedať
vážne x-) aspoň niečo :-D ja uz to vobec neratam, pockam si na jeden rok a potom to oslavime... no ja nestiham pisat kvoli praci, kazde leto mame nenormalny natresk. vsade oddychuju, cerpaju dovolenky a my ako u blbych... :-( parime sa tu
Odpovedať
Ja už sa trošku teším, že s tadilto vypadnem a nečerpam energiu :-) Včera sme sa rozhodli, že by to mohla byť Kréta už aby som tam bola x-)
Odpovedať
už ani písať nedokážem :-)
Odpovedať
a kedy sa chystate? joooj dala by som si povedat keby som mala viac dovolenky, ale uz mam len 5 dni :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte už som z dovolenky späť. akoby som ani nebola. no za 4 týždne príde ďalšia, tak uvidíme. hotel nám pripravil celkom milé prekvapčo - keďže sme tam boli na svadobnej ceste. len škoda že klasika po 3. dni mi bolo špatne. ale ináč na pláži nás bolo dokopy 10 z toho 2/3 vekový priemer 65 a vyššie. manžel by všetkým nad ... určitý vek zakázal chodiť hore bez, takže sa celkom mal ku mne. nabudúce ideme so švagrom a s mojím otcom, takže sa budeme neustále na pláži fotiť - už sme ich totiž prekukli že vždy je poblíž aj nejaká tá slečna s väčším poprsím (aj ja aj sestra toho moc nemáme :-D ) takže akože sa fotíme aaaaaaa.... boli ste od Vašej svadby už na nejakej inej?
Odpovedať
Profilova fotka
silvy, gratulujem k babetku - uz som pocula skor ;-) aj ja chceeeeeeeeem ist na dovolenku....., ale bohuzial si musim pockat do septembra, takze ja ratam dni do dovolenky :-D :-D :-D kristin - nie, este sme neboli na inej svadbe... teraz momentalne sa v nasom okoli nikto nechysta ;-)
Odpovedať
ahojte kristin, vitaj doma... babky vcera som skoncila na pohotovosti, zapal hltana :-( cela vrchna cast tela ma boli, ani prehltat, ani jest riadne, ani hlavu otocit :-( otras. zaujimalo ma z coho to moze byt, pani doktorka nebola vobec zhovorciva, ledva ze som sa dozvedela co mi je... opytam sa svojej ked pojdem na kontrolu. :-D
Odpovedať
haloooooooooooooooooooooo ked ste????????
Odpovedať
Ahojte, no marcellinka to nie je bohviečo, nemôžeš to mať s klímy? studený vzduch, možno si prechladla. No my sme na inej svadbe od našej ešte neboli. My sme si to vyskúšali dva týždne pred :-) na kamaratkynej a oni potom trsali na našej :-) My ideme na buduci tyždeň na východ k svokrovcov (aj mi je divnô, ale teším sa na nich od svadby sme ich nevideli a svokruša bola aj na operácii). Aspoň trochu si oddýchneme od Nitry :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
marcellinka - tak pozor aby sa to nerozšírilo aj na iné. určite zisťuj z čoho to je, i keď tieto zápaly býavjú zo zmien teplé/studené. nemusíš ani nič jesť, stačí ak budeš dýcahť alebo prehĺtať rozdielne teploty - napr. pomaranč v príliš prehriatom prostredí. len pozor na pľúca či priedušky !!!! ináč sa mi zdalo že som sem už dnes písala - ale asi som niečo zlé klikla v tom rozčúlení nad rokom 2010 !
Odpovedať
ha ha ha aj ty si si vsimla, 2010 dobry trapas :-D a ja hrdinka som sa dnes dotrepala do prace, ale uz ledva sedim na stolicke. volala som manzelovi nech pride po mna skor lebo do 4 nevydrzim, chcem postielku 8-( a na svadbe sme tiez neboli, a ani nehrozi v najblizsej dobe...
Odpovedať
Profilova fotka
Ty počúvaj ale to by si z práce mala zmiznúť čo najrýchlejšie ... ja som bola na svadbe pred 3 týždňami a o 3 idem, zas. je to také iné ako na vlastnej. vlastná je vlastná. niekedy škoda že už nebude. ale všimla som si tu jednu holku, kt. po myslím roku mala druhú v kostole. šaty, oblek, obrad no proste ešte raz. žeby som to navrhla manželíkovi??? asi by ma poslal kadeľahšie. no čo už - v rodine tiež už nemáme nikoho na vydaj - resp. ešte sa to ani len neschyľuje k tomu. musíme začať s tými deťmi nech je na čo sa tešíť ...
Odpovedať
no repete nehrozi v ziadnom pripade. nasa svadba sa mi pacila, uzila som si ju ale raz uplne stacilo dakujem :-D tie deticky su lepsi napad, a nechceli ste nahodou zacat uz na dovolenke :-x ja uz som chcela ist domov o 12 ale drahy nemohol tak skoro, vies nenahraditelny ;-) ale o pol hodku by mohol byt tu
Odpovedať
dobre ranko :-D ako ste vikendovali. ja som bola v postielke cely cas, ale aj tak stale citim pri prehltani :-p krasny dnik vam prajem
Odpovedať
ahoj marcellinka, my sme boli na grill party - koncili niektori kamarati vysoke skoly. A vcera som sa cely den trapila s vytvaranim koláže z fotiek ktoré máme, chcela som si to vyskúšať ako sa robi v coreli a asi to nechám na manžela, lebo mne to trvalo strašne dlho a mam len dve fotky :-)
Odpovedať
ja som tiez kompletizovala nase svadobne CD, aby sme konecne mohli dat aj hostom fotky. na nieco je aj dobre to liecenie sa :-D som rada lebo dva mesiace sme sa nevedeli k tomu dokopat, ale uz je skoro hotove... no ale taka gril party, hmmm hned by som si dala povedat
Odpovedať
dzupinka aj ty si si doplnila fotky. to si sa musela natrapit s tou kolazou. nevies ako postupuje zuzka s tou nasou aprilovou?
Odpovedať
baby :-( to uz si pisem sama so sebou :-N
Odpovedať
ahojte babule, konečne som sa sem dostala, vidím, že ste už toho dosť popísali,musím si to poprečitovať :-D chcela som vas všetky pozdravit aprilové manželky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - marcellinka - nebooooj občas sem niekto zavíta. ináč s tou fotkou - minule sem mzuzka niečo napísala ale celkovo mám z toho nejaký zlý pocit, neviem ako keby sa niečo stalo - dúfam len že sa mýlim. ináč nič nového - myslím že tento víkend bude najviac svadieb za posledné roky - dúfam že im vyjde počasie ako nám. no nezávidím im. ved len nedávno sme riešili počasie a či všetko zvládneme my. tršoku mi síce svadby 7.7.07 prídu také masové (mäsové) ale keď to chceli. ja viem dátum je dátum. aj moja ségra mala svadbu 9.9.1999 a dieťa naplánovala na 4.4.2004 (sekli sa o 4 dni :-D ) tak nech tie 7 sú šťastné. čo máš nové?
Odpovedať
Ahojte! podľa mnohých čísla znamenajú veľa, ale v tomto prípade vraj ani numerológovia nepripisujú dátumu 07.07.2007 veľký význam.. A sobášiť sa len preto v ten deň, lebo je to coool, hm, to by sa mi nepáčilo. A navyše, je horúco a.. Mne sa apríl páči kvôli kvitnúcim stromom a príjemnému, nie priažaicemu, slniečku..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky moje, ako sa mate? ja sem tam nakuknem... uz tu byvame menej casto ako pred svadbou :-( k tomu datumu 7.7.07 - pocula som ze terminy hufne rusia, lebo nejaky ci numerolog, alebo neviem kto povedal, ze tieto manzelstva dlho nevydrzia.... no neviem, je to kazdeho osobna vec, comu veri... nas datum do svadby nic pre nas neznamenal, az po svadbe je to nas najkrajsi (zatial) datum :-) a takisto som sa chcela vydavat na jar - kvoli krasnej prirode - stromy, kvietky, vtaciky... 8-) prajem vam prijemny den, ozvem sa neskor, lebo dnes ideme na taku mini dovolenku do banskej stiavnice - do nedele... tak sa majte zatial pekne :-)
Odpovedať
no vitajte v "mojej" teme ;-) :-D :-D :-D pekne od vas ze ste ma prisli pozriet :-D :-D :-D mozte chodit aj castejsie :-D :-D :-D tiez som pocula ze ten datum nie je az taky stastny ako vyzera... pojdem v sobotu do mesta poobzerat nevesty, v presove sa to len tak hmyri nevestami kazdu sobotu tak tuto budu cakat asi v rade aby sa mohli fotit, len nech maju pekne pocasicko... janka uzite si to, oddychujte 8-) ja nema nic nove, hltan stale pobolieva. v piatok pride moja mamka na navstevu na vikend, tak trochu potrkoceme co nove, v sobotu ideme na domasu, nejaky fest tam je. drahy sa chce vyblaznit na polemic. len aby neprsalo, lebo budeme sediet doma...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež idem na chalupu na predlžený víkend - už sa teším. Kľud pohoda. Čo sa čísel týka našim šťastným párovým číslom je 9, čo tvorí súčet čísel našej svadby, dátumov narodenia môjho a aj manžela. Ale je mi jasné že čísla vzťah šťastným neurobia. Takže je to len na nás ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tusim vsetky niekam cestujeme na predlzeny vikend:-) Ja idem do Terchovej, ale som smutna z toho pocasia, ale ved nevadi, su aj horsie veci ako je dazd:-) My sme mali mat povodne svadbu 5.5., to chcel manzelik, aj ked to tiez pre nas nic neznamena, ale vraj jemu by sa to lepsie pamatalo. No proste chlap...este ze ma na obrucke vygravirovane moje mano a datum svadby. No ale v ten termin uz nebola volna restauracia, ktoru sme chceli a tak sme sa posunuli o 2 tyzdne skor, comu som aj rada. A 5.maja som si nakoniec odlezala aj tak v nemocnici, takze to bola asi nejaka predvidavost osudu:-) Tak Vam prajem krasne dni oddychu:-)
Odpovedať
Ako čítam, každá idete niekam na predĺžený víkend... Tak Vám prajem príjemné počasie. z toho daž´da nezúfajte, hlásili na stredu, príp. štvrtok ráno prehánky a potom opäť horúce leto ;-) My sme mali ísť do Patiniec, nakoniec sme to odložili na budúci víkend, lebo nás konečne po roku prídu do týchto končín (Nitra) pozrieť naši z východu (Prešov) a chcú ísť do Patiniec tiež. Tak kvôli nim sme oželeli tento víkend. Asi to strávime s manželíkom v posteli, dospíme spánkový deficit, a ..... :-D Prajem Vám príjemný dnik a pre tie, ktoré v piatok nepracujú aj krásny predĺžený víííííkkkeennnddd :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aky ste mali predlzeny vikend? dufam ze ste si pooddychovali a nacerpali sily... my sme sa mali fajn, aj pocasie bolo dobre...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?