Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Ahoj kocky. Ja mam tiez svadbu v aprili 2007, konkretne 21. Nutne potrebujem radu skusenejsich, mam totiz len tri tyzdne na zohnanie siat. Moj priatel je zo Spanielska a momentalne sme obaja tam, ale saty su tu velmi drahe, az sa mi zakrutila hlava pri tych cenach. Tak by som rada vyuzila prazdniny doma teraz v decembri na ich zohnanie. Rada by som vedela orientacne ceny za kupenie, ci pozicanie a usitie a tiez ako dlho trva to sitie a tak vseobecne. Najradsej nieco v okoli Martina alebo Ziliny.Pacia sa mi jednoduchsie saty s korzetom a mozno trochu dlhsia sukna. Prosim pomozte mi kto moze. Vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem vám baulky, ja som mala fakt vážne úmysly, že ich predám ahotovo. Ale keď ja som tak veľmi chcela presne takýto typ šiat.ale asi máte pravdu, keď to bude ako celok v deň D, tak sa mu hádam budem páčiť. zatiaľ sa úplne každému páčili aj môj brácho a kmotor(posudok chlapov) vraveli že sú krásne. Tak hádam.... susana ušitie ani neskúšaj, pretože tu nezoženieš látku v dobrej kvalite na sv.šaty (samozrejme ak nechceš niečo len tak jednoduchšie zo saténu). Ale krajku kúpiš snáď len v ZA a BA a to okolo 1500,00 bm šírka 40cm! takže ťa vyjdu dosť draho a satén pevný na šaty na objednávku tak za 1mesiac. Kúpiť môžeš niektoré staršie modely vo svadobkách v Blave, ceny od 6 000 do 12 000,00 a tak sa pohybuje i požičovné šiat. Ja som si kúpila šaty cez net a veľa báb na tejto stránke. Len pre teba je horšie , že ťa tlačí čas.Veľa šťastia.
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka saty su nadherne a myslim si, to co aj ostatne kocky. Ked ta v nich uvidi, urcite aspon na chvilu zabudne dychat ;-) inak ja som sa rozhodla, ze si dam saty zrejme usit a do celeho procesu vyberu tych naj som zainteresovala aj draheho. Ale sam mi povedal, ze mna v tych satach chce vidiet az v den svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niektoré tu píšete, že je problém s ušitím šiat, ja si myslím, že nie. Sestra mala šitá a boli super, vyšli ju do 8 000,-
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som si chcela dať tiež ušiť
Odpovedať
Profilova fotka
aby ste mi dobre rozumeli, myslím, že ak si chce dať ušiť šatky a má na to susana 3TýžDNE tak v takom prípade platí to čo som napísmenkovala ;-) ale to je len môj názor. môže mať šťastie, šikovnú skúsenú krajčírku po ruke atak... Ja som tiež šaty začala tháňať 3/4roka pred svadbou, lebo som chcela len presne taký typ šiat ako mám a zohnala som ich úplnou náhodou behom mesiaca a to som si myslela, že či ich vôbec zoženiem. keď máš čas a môžeš pochodiť, pokukať, počkať kým dodajú objednané, samozrejme, že sa dá ale za tri týždne, no neviem..... ale bodaj by sa zadarilo, jeden nikdy nevie.... :-) mhviezdička ďakujem moc moc. možno to znie ako fráza, ale ´veľmi mi pomohli tie vaše povzbudivé písmenká.
Odpovedať
Profilova fotka
Sestra mi vravela že ušitie šiat zmákne krajčírka z a týždeň, ale ona si ich dávala šiť krajčírke ktorú poznala anemusela ju zháňať. Látku zohnali tiež v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak s tým aprílom ste teraz pobláznili aj mna. Celkom sa mi pozdáva 14.4 a 28.4, len toho 28.4 to našim asi nebude vyhovovať.
Odpovedať
Mila zuba ja som chcela najprv svadbu v juni ale po dlhšom zvažovaní sme sa rozhodli pre 28. 4. našim to tiež viac vyhovuje a ešte sme ocinovi spravili radosť lebo on ma v ten den akuratne narodeniny tak mame dva dovody na oslavu v jeden deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Len akurat sme sa s milim rozpravali, že tento rok bol v apríli ešte kde tu sneh. Tak sa trochu obávam. Je to ťažké rozhodnúť sa.
Odpovedať
caute, caute, pokecame? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bellablonde, pozeram, že svadbu ideš mať v Trenčíne. Kde ju tam budete mať?
Odpovedať
Článok sa načítava...
bude to na Vrsatci. je tam zrekonstruovany hotel, taky, ze som skoro z noh spadla, ked sme donho vkrocili... bolo to prve miesto, ktore sme si vytypovali a pri nom sme aj zostali. Berieme ho cely na vikend aj s hotelovou castou pre cca 55 ludi. Som z neho nadsena...x-) a inspiraciou mi boli niektore babulky tu na webe napriklad Janicka... a ty co?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiez rozmýšlala nad Vršatcom, len ubytko je tam trošku drahšie
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz ešte vyberám. Ja bývam v Dubnici, tak som chcela niečo tu, páčila sa mi reštaurácia Fanúšik, len tam nemajú ubytko, tak ho musím niekde pozháňať
Odpovedať
ale s prevadzkou sa da dohodnut na ovela lepsej cene ako pisu na svojej webstranke...
Odpovedať
Profilova fotka
Ale tam na tom Vršatci to budeš mať super, ja Vršatec milujem, len našim sa to ubytko nepozdáva.
Odpovedať
Profilova fotka
No povedali 600,. na osobu a noc.
Odpovedať
no my sme nachystani cvaknut cca 20 litrov za to ubytko, my mame svad.apartman gratis rozpravala si sa so sefom osobne? my sme tam nabehli - mama, tato, segra, ja, moj drahy a vsetci sme mali kopu poziadaviek a pripomienok ...
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, drahý tam volala. Ten apartmán pre mladomanželov je grátis to viem.
Odpovedať
my tam chceme este zajst na vikend, vyslovene si oddychnut... trochu jesennej turistiky po kopcoch.. a najma ochutnat ako im to vari :-) proste blizsie si vsetko omrknut. Zatial tam mame zajednanu teda salu, hostinu - pripitok,predjedlo,polievka, 1xhlavne jedlo,studene a teple bufetove stoly,salaty, ubytko. ponukaju navleky na stolicky v cene 50,-sk za kus a okruhle stoly (ak vyjdu love, tak si to mozno objedname...) sami si tam dovlecieme - vyzdobu, alko, nealko (je prislub chladiaceho boxu na drinky), zakusky, ovocie, slane, vy planujete kolko hosti? aj mas predstavu, kde by ti vyhovovalo miesto hostiny?
Odpovedať
Profilova fotka
nezbednica aj môj ocino má narodky 28.4. náhodička :-N
Odpovedať
Mzuzka tak to je sila :-D , tak aj tvoj ocino ma v apríli až dva dovody na radosť. A s tými šatami sa fakt netráp boli krásne to sa mu určite nepáčila modelka ale keď uvidí v tých šatách teba zostane v nemom úžase a ani si nespomenie že tie šaty už niekde videl uvidíš.
Odpovedať
ahojte baby. aj ja som aprílovka a ešte nemáme vybavené takmer nič, ak teda nerátam miesto na svadobnú hostinu a kostol. mám pocit, že je kopec času a nechcem to zbytočne komplikovať, ale možno je to aj tým, že predstavy síce mám, ale vybavovať všetko viac ako pol roka dopredu sa mi zdá prehnané...
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja Vrsatec milujem, mam sestru v Belusi a casto tam chodievame, super miesto
Odpovedať
ahoj Shirley ja mam podobný nazor aj mne sa to zdá ešte skoro vybavovať aj keď sa idem niekde len tak informatívne spýtať ohladom svadby každy na mna divne kuka a hovorí že mi to stačí vybavovať 3 mesiace pred svadbou, len salu a kostol si chcem vybavovať teraz v oktobri.
Odpovedať
ahoj nezbednica. konečne niekto kto má podobný názor.veľa štastia pri prvých prípravách.
Odpovedať
Ahoj Shirley aj ja ti želam vela sťastia a hlavne pevne nervy pri svadobných prípravach, už by som chcela mať za sebou všetky tie stresujúce vybavovačky a aby to všetko vyšlo podla mojich predstav ale ako sa poznám všetko sami pokazí na poslednú chvílu. :-(
Odpovedať
ahoj nezbednica.ale neboj, urcite to bude fajn. ja sa uz velmi tesim, ale ked si predstavim, ze nas caka tolko vybavovaciek..ja mam nastastie super sestru a ta mi s niektorymi vecami pomoze.na svadbu sa tesim, ale ak by aj nieco nevyslo podla mojich predtav, nic sa nedeje.najdolezitejsie je, ze sa stanem zenou mojho mirka a ostatne veci su len take bonusove.aspon ja to takto beriem, aj ked samozrejme mam svoje predstavy - kytica z tulipanov, dlhy zavoj a pekne biele saticky. a preco ste sa rozhodli pre april? u nas to bolo take spontanne, bude to skoro rok od zasnub a nejak sa nam ten april zapacil...
Odpovedať
ahojte kočky, ja mám tiež svadbu v apríli................
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?