Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Dzupinka ;-) Isty cas som s vami vobec nestihala, tak som uplne mimo :-( Myslim, ze som vam to tu este nepisala, tak nasa novinka je, ze uz mame nabytok v obyvacke... teraz mozem dumat, co kde poukladam. Nas bol svokra minuly vikend navstivit a pride aj tuto nedelu. Ty mas co noveho, Dzupinka?
Odpovedať
No mirka my mame tiez nabytok v obyvacke, tak sme sa vytešovali a teraz pomalicky prerabame teda malovali sme dvierka na kupelni a vecku, lebo boli z dreva a to sa nam tam nehodilo. Ale inak všetko po starom, take male hadky mame uz za sebou, tak si utuzujeme manzelsky zivot :-) a prva navsteva svokry bude, az ked nam pride sedacka - kedze bude roztahovatelna tak budu môct aj prespat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja som myslela, ze len mi male nejake male nezhody. Asi su v kazdom vztahu a manzelstve zvlast. Tak u nas svokra nikdy neprespi :-p Do nasho maleho bytiku sa zmestila len mala dvojsedacka s 2 polokreslami a stolikom. Keby sme chceli rozkladaci gauc, nemohli by byt ziadne kresla. Ako daleko byva od vas svokra?
Odpovedať
no svokruska je 400 km od nás na vychod :-) a nasi 100 km. som zvedava kedy sa dostavia na navstevu, este sme nikoho nepozvali. Fuj ale sme zle deti :-) ale to sa tou sedačkou všetko napraví :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte-končene sa tu niekto ozval. v piatok idem na dovolenku tak sa balím a vytešujem a v práci totálne nestíhačkujem. moji rodičia nám počas dovolenky prídu strážiť naše domčeky a polievať aby nám nevyschlo, takže okrem toho že balím perem žehlím sa snažím ako tak dať do poriadku izbu pre rodičov. žiaľ posteľ sme im už nestihli kúpiť takže majú len matrace. a hlavne si musím dať ko kopy kuchyňu lebo všetko strkám do jednej skrinky. už počujem rodičov ako sme nič neurobili. ešte ani obrazy sme nezavesili. lenže neni čas. chvala bohu moja svokra býva od nás 8 km takže u nás nespí (kedysi sme spolu spávali v jednej izbe cca 2 roky, potom vo vedľa izbe - čo už bolo lepšie) dzupinka - na ako ste maľovali dvere? myslím farbu. ja som bola u kamošky v jej bytíku a má krsáen ružovo fialové - neskutočne sa to hodí. a posledná otázka viem že sa to už preberalo - ale ako často Vás teraz po svadbe otravujú s tým že kedy príde mimi??? ja, keďže som denne na rokovaniach s klientmi tak je to neskutočné - fakt už sa neviem ako tváriť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Kristin! Vies, ze mna sa na baby vobec nik nepyta? Akurat s drahym sem-tam preberame tuto temu
Odpovedať
Ahoj Kristin, no to sme malovali dvierka v kupelni pod umývadlom a na vecku tie dvierka k hodinám, len na bielo a dali sme tam tmavomodré ornamenty, kedze máme tmavomodre kachličky. žiaden experiment s farbičkami. Akurat v obývačke sme dávali citrónkovu stenu a ten tmavý nabytok na nej pekne vyzera :-) Tak no a s tým mimi, včera sa prišiel nenapadne spýtať náš riaditeľ, či náhodou nie som tehotná. A to tak, že kolegynke sme gratulovali k narodinám a on, že či tu nemáme aj nejaký tonik, či by som si nedala. Keďže tonik tehotné nesmú. Ja ho síce nepijem tak často, ale všetky sme pochopili, že na čo naráža. A tie jeho reči, že nemám o čom premýšľať. Aby mi neutiekol čas a tak. Ja jeho reči nemusím, lebo mi pomaly ale isto začína liesť na nervy. A to či chceme alebo nechceme. My chceme, ked sa zadarí tak pojdem na MD :-) Manželova mamina strašne chce, ale už to niekedy až na nervy lezie, keď každý telefonát končí otázkou či pracujeme na vnúčati. Tak som zvedavá, kedy sa nam to podarí :-) pod stresom :-(
Odpovedať
ahojte babenky :-D :-D :-D no velmi ste sa tu nesnazili. bala som sa ze nebudem stihat citat a tu nic :-. co to??? prvy den v praci, neviem kde mi hlava stoji... ale spominam na honeymoon, vyborne bolo. oddychli sme si, nachytali bronz... a k teme - po prilete volam sestre ze uz sme dosli a ona na to ze ci traja :-p tiez mi to uz strasne lezie na nervy, hlavne ked ja sama by som uz strasne chcela
Odpovedať
Profilova fotka
ach jo, tak ani Vám nezávidím. marcelinka - vítam Ťa. myslela som na Vás. mali ste niečo special od hotela - akože honeymoon speciality?
Odpovedať
ahoj marcelinka, akurat včera mi tak prebleslo hlavou, že ako fajn Ti musí byť :-) a Ty už si aj na späť :-) budú na nás teraz tlaky :-) u nás sa segričky vydavali už s prírastkom, a ja som taká čierna ovca rodiny, že ja musím mať na všetko dobre podmienky. No podmienky by už aj boli, lebo už aj v práci mi vravia, že miesto mi určite podržia a že nech neprídem skôr ako za dva roky a ja ešte nie som ani tehotná :-(
Odpovedať
dzupinka: ja som na tom rovnako :-) Nie som karieristka, ale musim mat istotu, ze sa budem mat po materskej kam vratit a budem sa moct s rodinu aj po tejto stranke postarat... V praci som momentalen v docasnej statnej sluzbe. Na to, aby som bola v stalej, musim absolvovat kurz, ktory trva pol roka a nie je v mieste bydliska. Takze by bolo nezodpovedne, nechat dieta na starost manzelovi (rodicov mame na druhom konci Slovenska) a odist prec. Ani by som to nedokazala. Preto radsej chceme pocakt s babatkom, kym nebudem mat po tom. Verim, ze sa mi na ten kurz podari dostat v septembri, aby som takto o rok mohla cela stastna vypisova, ze cakam miminko. ked som to pred dvoma tyzdnami vravela svokrovcom, tak na mna pozerali, ako keby som spadla z mesiaca (hoci o tomto sme im vraveli uz aj pred svadbou). Proste pre nich je to nieco nepochopitelne. A takto reagovalo viacero ludi. :-| Nie je to o tom, ze dieta je vec penazi, tych nikdy nebude dost, ale je to o zodpovednom pristupe k tomuto cloviecikovi. Aby sme mu mohli dat to najlepsie co mozeme. My s manzelikom sme sa na tomto zhodli jednoznacne. A ak by sa "pritrafilo", tak budeme ti najpysnejsi rodicia - cakatelia.
Odpovedať
Profilova fotka
hej svokra pri každej príležitosti spomenie že už by si ďalšie vnúča zaslúžila, moja sestra začína každý deň mail - tak čo...?, lyžovačku v zime vraj rezervuje len pre troch - pre istotu, mojmu otcovi sa zdá že som pribrala (schudla som tri kilá), a švagriná v momente keď si dám voľnejšie šaty alebo tričko tak na celú frimu ujúka že či som tehotná. ach jo - niekdy by som s tou svadbou počkala - vtedy totiž splietali len svadbu. dupinka - vidím že ťa čakú ťažké jesenné mesiace. dúfam že kurz Ti dopadne dobre. ja mám v októbri skúšky a už by som sa mala pomaly začať učiť ale akosi sa mi nechce. ale na dovolenku si pribalím nejaké tie zákony i keď stále hovorím že za 4 mesiace to aj tak stihnúť nemôžem. a ešte pozn. - to nebudeš tu vypisovať ale na modrom koníku - keď tam občas surfneš tak je tam skoro celá "moja svadba"
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kristin, nooo, tak modry konik zatial nehrozi pozeram, ze niekto ma pred sebou drvenie sa zakonov... Mne to problem nerobi, som s nimi v dennodennom kontakte, pretoze je to moje povolania a bavi ma to, akurat zajtra mame preskusanie. Tak mi drzte palce a padam si to torchu prelistovat!
Odpovedať
Teeeda babulky, len som sem nakukla, ale tie nátlaky zo strany okolia vám fakt nezávidím :-| Prečo si vaši blízky myslia, že vám musia neustále pripomínať, že keďže ste už zobratí, mali by ste myslieť na "výrobu" potomstva? :-o U nás bola moja mama takáto, keď sme oznámili, že chceme mimi (bolo to ešte pred svadbou a asi mesiac vkuse sa pri každom telefonáte len tak informatívne opýtala, či už sme začali... až kým som jej nepovedala, čo si o tom myslím, a bol pokoj ;-) ) Neviem si predstaviť, čo by tie naše milované rodiny robili, keby sme im oznámili, že sa už snažíma a nedarí sa... bleeee... nech idú všetci do čerta! Na dieťa treba mať, ako hovorí Dzupinka, nejaké zázemie.. a svadba predsa neznamená automaticky: teraz hneď musíme mať dieťa... Pošlite tých vašich vašich tiež dočerta (samozrejme nie doslova ;-) ) a možno vám konečne dajú pokoj! Ozaj, keď ste hovorili o nábytku.. nám konečne čoskoro sťahováci po takmer dvoch mesiacoch, čo sme ten náš naložili, nábytok vyložia v bytíku!!! (teda musím priznať, že tým výrazom "bytík" mu krivdím, lebo toto je bytisko :-N) ale môžem sa konečne pustiť do zariaďovania detskej izby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bihan - do deckej sa Ti musí púšťať s radosťou. macíky, tapetky, postieľka - najlepšea časť bytu (kým nezačnú mať deti vlastný názor :-D ) dupinka - zákony by boli v pohode, keby testy neboli formou odpovedí a až f a líšia sa len čiarkou, slovom možno alebo malo by. takže niekedy sa mi zdá že na testoch ani nemusíš vedieť resp. rozumieť ale skôr sa nabifľovať. :-| tak padám na dovolenku - po týždni s primerným 3 hod. spánkom a 20 hod. v práci niekedy bez jedla si to zaslúžim :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky,tie fotočky hádam niekedy sa do nich pustím, teraz len občas niečo vôbec robím, majte pekne, niekedy sa hádam ozvem. užívajte radosti , dovolenky, bábätká. želám vám všetkým veľa veľa šťastia. úprimne. Tešte sa vždy, keď máte z čoho. Zuzana
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - na fotecku sa moooc vsetky tesime... a ako sa mas? ani sem uz nepismenkujes... :-( kristin - dovolenku si pekne uzi a nenechaj sa nicim rusit :-) 8-) , ja sa veru tesim na nasu dovolenku - svadobnu cestu, ale bohuzial az v septembri, skor nam to nevychadza :-(
Odpovedať
Ahojte baby, fuuuuj dalsie horucavy. A v praci demotivacia ako svet :-( Skoda len že na dovolenku ideme až niekedy na prelome jula a augusta :-( Musím len vydržať. Inak ako sa Vám darí?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no, tu dovolenku mate v porovnani so mnou za chvilu - my ideme az v septembri :-( - uz sa neviem dockat...
Odpovedať
my mame dovolenku a teda aj svadobnu cestu presne o dva tyzdne a uz teraz sa na nu veeelmi tesime... Bude to zaroven vyrocie nasho zoznamenia, a este par drobnych vyroci a sviatkov :-N x-) Dzupinka: a ked est ev tych horucavach sedis v kancli, kde aj pri otvorenom okne mas saunu, povieva "vanok" od kafilerky a ty sa smazis v neprievzdusnej uniforme...
Odpovedať
my mame dovolenku a teda aj svadobnu cestu presne o dva mesiace a uz teraz sa na nu veeelmi tesime... Bude to zaroven vyrocie nasho zoznamenia, a este par drobnych vyroci a sviatkov :-N x-) Dzupinka: a ked est ev tych horucavach sedis v kancli, kde aj pri otvorenom okne mas saunu, povieva "vanok" od kafilerky a ty sa smazis v neprievzdusnej uniforme...
Odpovedať
Ahojte, no Dupinka nie je čo závidieť. fuuuu....j K nám síce tiež niekedy cítiť kafilerku, ale dnes je to v pohode. My sme tiež spojili svadobnu dovolenku s dovolenkou, lebo nie je tolko dni kolko by som chcela oddychovat :-|
Odpovedať
nam zase prisiel rozkaz, ze musime vybrat naraz 3 tyzdne... Mne by dva stacili. Lebo potom pridem do prace, neviem, kde mi hlava stoji a po dvoch dnoch som unavena, vsetka nacerpana energia z dovolenky je fuc :-| a tiez by som si ten jeden tyzden vedela uzit inokedy. Takto si okrem svadobnej cesty musime naplanovat este jeden tyzden volno. No a to pri vydavkoch na pobyt pri mori nemusi postacovat na to, aby si sa vybrala este niekam inam, hoci len na jednodnove vylety. premrhat tyzden dovolenky sedenim doma, prip. motanim sa po meste je podla mna uuuplne zbytocne. Mozno ked budeme mat deticky, tak to ocenime, ale teraz by som radsej mala dovolenku v lete a v zime, prip. ked ju na nieco potrebujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, celkom Vám tie dovolenky závidím. Mňa síce čaká koncom roka tiež dovolenka, ale materská:-) Som strašne rada, to je pravda, ale teraz by som šla aj niekde k moru, veď sme nemali ani svadobnú cestu :-( Lenže už som si odležala aj pár dní v nemocnici a tak radšej nechcem riskovať. Takže pôjdeme maximálne na pár dní niekde tu na Slovensku, asi do Tatier.
Odpovedať
Tiny, gratulujem!!! Neboj, v druhom trimestri by si nemala mať s cestovaním problém, aj keď si možno mala nejaké problémy ;-) A ver mi, oddych budeš potrebovať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Vďaka bihan:-) Už som síce v 17tt, ale stále som ešte radšej opatrná. Pozerala som Tvoj album na MK, zdá sa, že už máš väčšnu vecičiek nakúpených:-) Nech sa Vám teda aj s bábätkom darí čo najlepšie:-) Tiež by som brala dievčatko:-)
Odpovedať
ahojte babulky :-) ako sa mate? tiny gratulujem, drzte sa. bihan blahozelam k dievcatku. a ako si sa zabyvala? uz si si zvykla?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem marcellinka :-) Mne tie 2 mesiace od svadby prešli tak rýchlo, že ani neviem ako:-) Predtým mi jeden týždeň pripadal ako večnosť, už aby ten svadobný deň rýchlo prišiel a teraz to úplne letí. Včera som predala aj svoju svadobnú korunku, tak mi je za ňou normálne nostalgicky smutno :-| Ale mne by iba ležala v šuflíku a takto ju aspoň využije iná nevesta.
Odpovedať
ja som si kupila doplnky len take ktore vyuzijem, nevedela by som sa ich potom vzdat. bolo by mi za nimi smutno... a ako sa citis s fazulkou v brusku?
Odpovedať
Ahoj babulky! ja som rada, že sa mi podarilo predať závoj aj postavičky na tortu (boli celkom drahé, potvorky, ale čo by som s nimi teraz robila :-N ), rukavičky boli nepoužiteľné, lebo na šatách som mala pajetky, ktoré ich celkom slušne "povyťahovali".... inak, minule som sa skúšla dostať do svadobných šiat...nehorzí :-N ale určite ich nepredám, kôli tomu som ich predsa nekupovala :-D Marcelka, ja som sa už celkom služne zabývala, zatiaľ ma žiadna nostalgia nechytila, tu vkuse svieti slnko 8-) Inak sme sa práve o tom minule bavili s manželom, že od svadby ubahlo len 2,5 mesiaca a je priam neuveriteľné, koľko vecí sa u nás odvtedy zmenilo... Ale inak to čakanie sa pre mňa ešte neskončili... tak, ako som počítala na dni zostávajúce do svadby, teraz čakám na dni ostávajúce do pôrodu :-D až na to, že svadba bola presná, kým pôrod určite nepríde presne, ale už mi ostáva len 106 dní! Jéééžiš, ja by som sa pokojne vydávala znovu!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?