Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
a nebol to ziaden zlozity pripad, policajti to uzavreli hned na mieste, tak neviem co s tym robia... aprilovky moje zlate lucim sa s vami :-D o tyzden a pol som spat. odchadzam sa slnieckom 8-) majte sa tu krasne zatial.papa
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka prajem stastnu cestu, uzite si to... 8-) hned by som aj ja isla... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
krásnu dovolenku -užite si to obaja
Odpovedať
marcelinka tak si to tam pekne užite a naberte novej energie :-)
Odpovedať
no na tých úradoch nas je viac, ja pracujem tiež v štátnej správe, ale nie s ludmi, tak ma tie termíny až tak netlačia :-) ale aj tak je to strašné :-) s dodržiavaním termínov
Odpovedať
ahojte aprílovky, jaj ja by som tak už tiež išla na svadobnú cestu ale nám sa to podarí až v septembri, urobíme si aspoň nejaký romantický víkend v beladiciach :-D vidím že ste tu kopu toho prebrali, ani nestíham sledovať :-) , ale ja si to dobehnem nech mám prehľad
Odpovedať
sonulienka: vitaj! My mame svadobnu cestu v polovici augusta a veeeeelmi sa na nu tesime ;-) Dnes maju moji rodicia 30te vyrocie sobasa.. teraz, ked som vydata, ich obdivujem este viac, ako spolu dokazali vydzat, napriek tomu, ze boli mnohokrat od seba odluceni (ocko chodieval daleko a pomerne na dlho za pracou ) A babka s dedkom budu mat v oktobri 60tku, o su spolu. Verim, ze aj nase manzelstva budu dokazu tolko, ako ich.. ;-)
Odpovedať
aj ja dufam, pretože ked sa tak okolo seba pozriem, nie je to bohviečo, väčšina sa podvádza a klame akoby zabudli už na to prečo sa brali :-| dupinka blahoželám tvojim rodičom, krásne výročie, aj moji sú už asi tak nejak dlho spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja dufam, ze tie nase manzelstva budu podla vzorov tych, ktori zostatli spolu aj napriek nejakym nezhodam, alebo odluceniam... aj v mojom okoli je stale viac klamstiev, podvadzania, pretvarovania... a mne sa to vobec nepaci...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte už ste asi všetky doma - ale neva. Moji rodičia oslavujú tento rok 38 výročie. A keď sú dva týždne bez seba tak pri stretnutí sa tvária ako 18 roční pubíci (niekdy sa až hambím ... a červenám). Dedkovci a babkovci majú 60 výročie už za sebou a nikdy som nepočula krivé slovo na jedného alebo druhého. A určite to nemali a ani nemajú ľahké.
Odpovedať
tieto manzelstva prezili vdaka jednej uzasnej vlstnosti oboch partnerov: ochota pocuvat toho druheho. No a tiez vzajomna ucta. Pretoze ak si clovek toho druheho vazi, nedokaze mu ziadnym sposobom ublizit, ani slovami, ani skutkami...
Odpovedať
Profilova fotka
a tomu sa hovorí pravá láska ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte aprilovky moje, ako sa mate, ako sa vam dari?
Odpovedať
ahooj ja sa mam fajn. A ty? Baby, ake mate ohlasy na svadbu? Ako sa to pozdavalo Vasim rodinam?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute. u nás všetko postarom - stres, makačka a pod. ale ináč dobrý. už sa blíži dovolenka takže je to predsa len s nádychop pozitívna. u nás ohlasy - ja viem že to možno znie "divne" - ale zatiaľ výborné - všetci chvália že bolo všetko pekné, zorganizované, decentné a so skvelou zábavou. zatiaľ som nepočula ani najmenšiu kritiku. mama - ktorá strašne sa bála že niečo nebude dobré mi stále hovorí že to ani nie je možné aký bol ten deň dokonale skvelý. babky - stále spomínajú a vrja to bola najlepšia svadba na akej kedy boli. ostatná rodina - hlavne chvália organizáciu, zladenosť a pohodu. moji rodičia videli DVD už vraj aspoň 20 krát. A ja ke´d si to pustím (zatiaľ 4x) tak vždy plačem - kamerama nám tam dal nekutočnú hudbu, ktorá ma už bez tak dokáže rozplakať a v spojení s najzábermi zo svadby je to hrozne dojemné. ale som sa rozpísala ...
Odpovedať
no, pytam sa preto, lebo u na boli tie ohlasy rovnake. Super zorganizovane, krasny parik, super popolnocne prekvapko, hudba skvela, menu tiez,.. ALE svokra, ktora ma neskutocne mnozstvo casu, kedze je na invalidnom dochodku, a nema nic ine na praci, pozerala video a fotky po milion krat a zacala nam vytykat, ze zenich nema tolko fotiek so svojou rodinou ako nevesta, tomu a tomu sme sa nevenovali, toto a toto bolo inak ako sa dohodlo... A tym vsetkym nam kazi radost. Nakolko nam to ani nepovedala priamo, ale napisala do mailu, tak sme je po prvotnej snahe o telefonat, odpisali, ze nekazme si dojmy tym, co malo a co nemalo byt, a co vyslo inak.. Tak ona to zahrala do outu, s tym, ze ja zacinam byt alergicka, tak radsej uz nic nepovie a ze nam nechcela ublizovat. No a potom, ked k nam prisla na navstevu, (na moje narodky, ktore sme chceli s manzelikom oslavit v ten den a sami) sa tvarila, ako ta najlepsia svokra a usmievala sa ako slniecko. Asi to vyznie, ze sa stazujem. Mne to proste kazi radost.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to verím. Hlavne tie narodky si viem predstaviť (viď naše prvomesačie) Ináč všetko najlepšie prajem. Nech si hlavne zdravá a veselá a šťastná. A keďže okrem smajlíkov tu nie je nič iná tak posielam virtuálnu kvetinku. Ináč nič proti Tvojej svokre ale to sú blbiny - až tak dobre zorganizované si to nemohla mať že by si počítala počet fotiek s nevestou a so ženíchom - to už by si musela byť poriadna organizátorka a trošku mrška :-D :-D :-D Môj otec si pozrel video prvý x a celý čas sledoval len seba - s mamou sme sa už šúľali smiechom - raz mu vadilo že má krivo kravatu, raz že zle sedí, potom že má veľa šedín no proste ako by tam nikto iný na tej svadbe nebol. A najlepšie boli hlášky - no nie som pekný, nebol ten prejav dojímavý a pod.
Odpovedať
tak tvoj ocko je ako moj ocko :-D :-D :-D Inak, dakujem k blahozelaniu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, teda ja som dobra... vypisujem ako sa mate a kde ste, a potom odidem na cely den prec od compu... sorry, bola som za jednym klientom, ale uz som tu, aj ked za chvilku uz utekam... ja sa mam fajn, aj manzel sa ma fajn, proste nam to manzelstvo svedci :-D :-D :-D k tym ohlasom - my sme mali tak isto len pozitivne reakcie, az som si myslela ze to nemyslia uprimne, ale naopak, vsetci boli spokojni a prekvapeni ako sme to zorganizovali, kedze sme si to robili vsetko sami... my video nemame a fotky su uplne genialne, takze tam nie je co kritizovat ;-) a ked chce niekto nieco kritizovat, mal sa lepsie tvarit :-D dupinka aj ja - vsetko najlepsie, zdravicko, stasticko a laaaaaaaaasku
Odpovedať
jankazaba: dakujem :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak po tyzdni (bola som sluzobne prec) sa pripajam k blahozelaniu Dupinke - vela vela zdravicka, stasticka a lasky. Ja som sice nepocula nic zo strany svokrusky, este sme sa po svadbe nevideli. Trosku sa toho aj obavam, lebo u nas mala preslov zlych veci moja mladsia sestricka. Az ked bola pred dvoma tyzdnami na inej svadbe, tak uznala, ze bolo dobre. Inak od ostatnych sme poculi iba chvaly. DVD sme videli uz velakrat za kazdym s niekym a sledovali len seba. Je to zabava sledovat tych ludi, ako sa sleduju, co vsetko mohli inak a tak .... Ja som pozerala nase fotky tak vacsinou mame spolocne a skazdym aspon jednu, nedalo sa venovat vsetkym. Pekny den baby a zajtra z prace
Odpovedať
Ahojte babulky! Tak ja sa vám už hlásim z druhého konca sveta a ešte sa zotavuje z letu.. ale pridávam sa k blahoželaniu, Dupinka... Čo sa týka ohlasov na svadbu, všetko super.. ešte pred týždňom mi hovorila susedka, že už dávno nevidela takú nádhernú svadbu bez prečančanej nevesty, parádička.. inak ma veľmi prekvapila, lebo sa prišli aj s dcérou pozrieť na obrad.. milé.. Naši si tiež pochvaľujú, že bolo supiš... to ma teší najviac :-D No a svokrovci sú čím ďalej tým milší.. teda bola som na nich fakt nabrúsená, keď nám oznámili, že neprídu na svadbu a vlastne všetko okolo svadby (akosi sa im veľmi nepáčilo, že sa berieme), ale teraz, ako čakáme mimi, sa vkuse pýtajú, ako sa mám, či kopec, tešia sa na fotky z ultrazvuku.. bude to síce ich 4. vnúča, ale fakt sú fajn... No a so švagrovcami stále rovnako.. Jean-Yvovu sestru som videla jediný raz za tie dva roky, čo sa poznáme, po svadbe si na nás ani nepomenuli (ale dostali sme pár darčekov pre malú), ale vlastne tam sa nič nezmenilo..
Odpovedať
baby, ďakujem... svokra sa tvari, ze sa nic nestalo, ale akosi ma to stale skrie. Manzelik stoji na mojej strane, ale je to o tom, ze v snahe udobrit vztahy si niekedy sype popol na hlavu, co ma dokaze vytocit a riadne. Ale beriem to tak, ze sme daleko, a co nam neublizi, nas posilni. Nech si vravi co chce, my si svoj zivot riadime sami, domacnost tiez, a kym sa nam nestara do veci, do ktorych nema, tak sa to da.. Bihan, ako sa Ti tam paci?
Odpovedať
Kašli na svokru, toto je fakt prkotina, kôli ktorej nemá zmysel sa trápiť.. keby sa nejako týkalo tvojho vzťahu s manželom, to uznám.... ale toto je fakt hlúposť.. možno to len chcela povedať inak... Neboj, bude aj horšie ;-) Ja si celkom vychutnávam fakt, že svokrovci sú tak ďaleko :-D ale hlavne nech by povedali čokoľvek, manžel má vlastný rozum a mne si ani veľmi nedovolia čokoľvek povedať... No a máme sa tu super 8-) Síce horúčava je ako v pekle (denne také 30-ky) a to je tu ešte zima, ale zase máme nádherný veľký byt, more, hory, pohdička.. ananásy predávajú pri ceste.. vyzerá to super.. dúfam, že nebudem po polroku v takých depkách, že odletím domov a už sa sem nevrátim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bihan drzim palecky, aby bolo vsetko v pohode... a dupinka - tebe drzim palce aby si nemala so svokrou problemy, a z tych reci si naozaj nic nerob, nezijes s nou ale so svojim manzelikom ;-) :-D inak som sa chcela spytat, ci neviete nic nove ohladom nasej kolazovej fotky... mzuzka sa akosi neozyva... :-x
Odpovedať
no, to hej, aj ja som sa chcela na tu kolaz spytat....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte moja svokra sa vrátila z dovolenky a už som nervózna. fakt neviem ale neskutočne ma znervózňuje. ono to tak 2 - 3 dni býva kým si zvyknem. bihan - myslím že keď príde mimi tak to budeš mať ťažké ale zase manžel ťa podrží. no a na depky ani nemysli - veď budeš šťastná maminka !!! dupinka - fakt si zo svokry nič nerob, lebo si môžeš pokaziť to čo sa ani nemuselo. vieš svokra sa stále bude tváriť že všetko je ok a potom zahlási nejakú poznámku, ktorá tebe bude vrtať v hlave dlhú dobu. možno to robíme aj my im. je to ťažké - akurát minule som na to myslela, že "rodinu si nevyberáš" a asi sa s tým treba zmieriť. napr. ja som na nervy zase z mojej švagrinej. minule bola donútená ma predstaviť jej kamoške a keby ste to videli ten výraz tváre keď povedala "toto je moja švagriná" oči vytočené dohora, hlas ako keby som niekde spod zeme vyliezla ... no hrozné.
Odpovedať
Profilova fotka
jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, tie naše svokruše... vraj najlepšie sú ako becherovka: ľadovo vychladené... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nekomentujem - dosť ma to rozhodilo, to je totiž to posledné čo by som chcela a ako by som niečo chcela riešiť
Odpovedať
dobré ráno baby, akosi sme utíchli :-) ako je reč o svokrušách. Alebo je to tým že sa začalo dovolenkové obdobie? kristin, len si zvyknuť, keď Ti iné nevadí. Moja svokruša komunikuje zatiaľ len telefonicky s polovičkou (manželíkom), takže ja sa nemôžem sťažovať. čo máte nové v týchto slnečných dňoch?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?