Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola u kaderníka o dva dni po svadbe. Mala som ostrihané totiž presne na mieru svadby, takže bez úpravy to nevyzeralo moc dobre. A keďže sa chystáme na dovču tak sa chystám to skrátiť úplne. Ja som celkovo taká že v lete sa ostrihám na krátko a potom od júla to dorastá do mája. Tiež mením žlté zlato za biele alebo striebro. No proste leto je leto. Ešte že manžel zostáva ... ;-)
Odpovedať
dobré ránko, ja som sa pred svadbou nestrihala, ale teraz si pojdem dať zostrihať konce a trochu skratiť :-D nech to má nejaký strih :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Ja som kvôli svadbe "trpela" lebo som si skoro rok nerobila vôbec nič s vlasmy, ani strihať ani farba. Na sv. účes som si dala melír, a po som sa chcela dať ostrihať. Ale môjmu manželovi sa to zapáčilo, tak sa chystám že po dovolenke sa dám ostrihať, ešte si teraz nechám dĺžku, bude to praktické vypnúť vlasy do chvosta a som učesaná :-D a potom budú i tak zničené od slanej vody a prudkého slnka, tak sa budem mať načo vyhovoriť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - ja presne opačne - na dovoleku si to skracujem úplne - nech nemusím nič vypínať, proste vylezem z vody a hotovo. Cez zimu mu narastú takže v decembri už dávam cop - aspoň ma pod čapicou zohrieva. normálne si ma zase navnadila - jéééj slané more, prudké slnko ... už aby bolo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Ja uz niekolko rokov nosim dlhe vlasy, len sem-tam trosku pristrihnutie, ale teraz (nielen kvoli svadbe) rozmyslam o nejakej radikalnejsej zmene - ale nemam inspiraciu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som si na svadbu tiez nechala dlhe vlasy, ale takisto sa chcem dat ostrihat... ale nie na uplne kratko, este uvidime... moj manzel chce aby som bola kratkovlasa - niezeby sa mu to viac pacilo, ale z praktickeho hladiska... ja mu stale hovorim, ze ked si rano spravim cop, ani neviem ze mam dlhe vlasy... :-D takze uvidime, mozno ho raz prekvaím... :-D
Odpovedať
dobre ranko vidim ze ste nacali aktualnu temu... aj ja rozmyslam nad zmenou, len neviem ako. mne kratke vlasy nic nehovoria, takze asi ostanem pri postupke len bude podstatne kratsia. ale asi az po dovolenke...
Odpovedať
nenachajte sa vo výbere účesu ovplyvniť manželom! sú to vaše vlasy, vaša hlava, tak si vyberte účes, ktorý sa Vám najviac hodí, cítite sa v ňom dobre, pohodlne... veď čo je horšie ako super účes po hodine práce a večne ufrflaná manželka s natáčkami na hlave?? :-D
Odpovedať
ja som raz mala uplne kratulinke vlasy :-p hrozne som sa v nich citila, ale vzdy ked idem ku kadernicke manzel mi pripomenie ako dobre som vtedy vyzerala a ci neuvazujem znova o takych kratkych vlasoch... :-D no ani nahodou
Odpovedať
Ahoj Babulky, ja som sa kedysi dávno dala ostrihať na krátko, ale potom som zase trpela, kým nedorástli, lebo sa mi to nehodilo a necítila som sa dobre.. Takže pred svadbou som len trošku zmenila farbu, dala som si melír, ale to, že som už po svadbe nič nemení :-D Vždy som mala hrózu zo žien, ktoré sa vydali, otehotneli,ostrihali si svoje krásne dlhé vlasy a ešte si nahodili trvalú.. poznáte to ;-) Ale trošku závidím babenkám, ktorý sa tie krátke vlasy hodia... stačí umyť v sprche, o chvíľku sú suché a je to ;-) Čo sa týka šiat, rozhodne ich teraz Zuzi nepredávaj, počkaj chvíľku, najlepšie sa budú predávať na jeseń, lebo babeny budú šaty len hľadať.. Teraz už všetky na svadby v lete majú... Ja som za moje dala asi 5 tis bez doplnkov a predávať ich nechcem, ale aj keby som chcela, za menej ako obstarávacia cena ich nedám, lebo som musela hľadať, pozerať, riskovať, že ich nedodajú... a tiež ešte stále vyzerajú super :-D
Odpovedať
ahojte baby, no bihan maš pravdu. Mamka mala krasne dlhe vlasy a ked som sa narodila ja, tak ich dala na krátko a trvalu. Sestra k nej nechcela vôbec isť. Ja rozmýšlam o podsrihnuti, síce ked manželík pozera fotky tak vraví, že aj krátke sa mi hodia, len to dorastanie :-| U nás v práci vravia, že každú výraznu zmenu rieši žena novým strihom, ešte keď som chodila na výšku tak sa školitel pýtal či mám nového priateľa, ked mám iné vlasy :-) (možno raz mi to tak vyšlo, to bolo asi tým strihom :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
Moja mama detto. Odvetdy sa každý rok pokúša o dlhé vlasy a vydrží tak do septembra. Mne našťastie rastú hodne rýchlo, takže keď sa v júni na prvú dovolenku ostrihám, na druhú mám už na ušiach a v septembri už vypínam, v decembri mám do copu a v apríli už po lopatky, takže som celý rok iná. A hlavne teda dlhé som mala jemnunké, riedke a tak. Teraz mám husté a pevné. Keďže si ich nikdy nefarbím, nemelírujem a tak - chodím ku kaderníčke tak 1 - 2 krát do roka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj - už sem nikto nechodí? ináč konečne piatok. otrasný týždeň - v práci hrúza, manžel chorí, s mojou švagrinou som strávila utorok na pohotovosti no proste už nech je sobota.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Kristin! Aj po svadbe sem chodievam mrknúť, čo máte nového. Dnes som prisla do roboty po dni volna a zatial celkom pohoda. Momentalne mame robotu okolo zariadovania noveho bytiku. Uz mozno cez vikend tam zacneme byvat, hoci nie je uplne vsetko ako ma byť. Tak zvladni ešte dnešny den, Kristin, a zelám ti pekný pohodový víkend - podla mozností ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My bývame už 1 a 1/2 mesiaca a tiež nie je všetko ako má byť. Predpokladám že do Vianoc to možno bude. Ale práve toto obdobie je najlepšie - keď vymýšľame, meriame, presúvame a pod. Keď sme sa nasťahovali bola tam len posteľ. Vlastne je to už druhý dom kde sme sa nasťahovali len s posteľou - niekdy na tie prvé dni nezabudnem - najkrajšie minútky. Aj Vy si to užívajte. Nič v dome len postel, dva hrnčeky na čaj a zubná kefka (tiež len jedna ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my uz mame aj nieco viac :-) Bolo obdobie, ze sme mali len postel, ale este sme sa vtedy nenastahovali. Ani presúvať moc nebude kde v nasom malom byte. Vy kde byvate? Mate uz druhe spolocne hniezdocko?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme bývali v dome v BA kde sme mali 2 poschodia a 1 poschodie boli kancelárie. teraz sme si postavili vlastný dom mimo BA a v starom sú len kancelárie. z 10 rokov sme 8 bývali so svokrou, takže teraz 1x si užívame úplnú voľnosť od rodičov, práce. nebolo zlé ani to predtým ale teraz je to o inom. krásnom. lepšom. pokojnejšom. a mám vlastnú záhradu kde pestujem samé dobroty. a to som nikdy nechcela bývať v dome ale v byte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No super, tesim sa spolu s tebou ;-) este aj zahradkarka bude z teba :-) my nemame ani balkon, tak si musim zvykat :-( My len spolu zaciname byvat, tak som zvedava, ako nam to pojde. Vcera nam dorobili vstavanu skrinu, tak mozem pokracovat v ukladani...
Odpovedať
ahojte baby, no pozeram, že z vlasov ste presedlali na bývanie. To je dobrá téma, hlavne ked máme kde a sami :-) ja som rada, lebo ja som to šťastie mala a teraz s manželom už skoro 2 mesiace byvame sami a v našom :-) tiez sa pomaly zariadujeme a čakame na obývaciu stenu a sedačku. Keďže bol v Nitre výstava - bývanie, tak teraz tu majú zákazok (aj tie naše :-)), že musíme vydržať. Tak už len čakáme kedy brnkne telefón. to ukladanie Ti nezávidim, ja som sa síce ešte tiež uplne nevybalila, ale máme to zatvorené v jednej izbe kde je vstup len na vlastné nebezpečie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vybalovanie nie je tiež moja silná stránka - ja som to riešila veľmi radikálne - mám asi 5 kusov oblečenia a 2 topánok kt. nosím a tak som zvyšok vyhodila, resp. rozdala. a keďže času na nákupy už vôbec nemám tak chodím oblečená veľmi monotónne :-D :-D :-D Ale som rada že som to urobila - aj tak by som to nenosila len by som to nasťahovala do nového a ležalo by to tam bez pohnutia.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Dzupinka ;-) Aj my sme boli vcera objednat obyvaciu stenu a dvojkreslo (namiesto gauca) s dvomi kresielkami. Ja vybalovat musim... zatial sice moze byt par skatul v kute, ale to by nebolo nicmoc. Mame 1-izbovy, takze to ozaj nemam kde strcit - vsetko musi mat svoje miesto. Ledva sa nam zmestili kresla :-( U nas isli hrozne hore ceny bytov po tom, ako prisla KIA do ZA. Kristin - ozaj radikalne riesenie
Odpovedať
no mirka to mi nemusiš písat, poznam to. Tu v Nitre ako zahlasili, ze tu bude SONY tak sa to tu zdvihlo. Nam sa to podarilo kupit ešte minuly rok, len sme ich nechali dostavat, a teraz sme cerstvi susedia:-) ludia nevedia co maju za tie byty pytat (keby bol aspon nový ale stary - 30 ročný).
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ste uuuplne prvi najomnici?
Odpovedať
nie mirka, my sme asi 2 (to máme ten 30 ročny :-) prerobený :-) len že tam bývame dva mesiace tak sme ešte čerství :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj tak, nepochopila som "nechali dostavat". My sme tiez v takom starom 4-poschodovom panelaku, ale je novozatepleny. Sme nevychadzali z udivu: na kazdej stene iny podklad (pri malovani) a ked sme odmerali 2 strany, co by mali byt logicky rovnake, nikde to nesedelo, ale casom sme si zvykli, ze je to tam porobene vselijako. Hlavne, ze sme nejaky by zohnali, lebo ponuka a dopyt .... no hroooza... ved to poznate. U vas tiez asi nic nestavaju, Dzupinka, vsak?
Odpovedať
majitelia toho bytu stavali dom, a my sme zatial počkali :-) a dočkali sme sa :-) no v Nitre vystavali panelakov, ktoré sú ale II. trieda a ked sa nastahujes tak všetko začne odpadavat a sú tam velmi male izby. Co sa týka PD a Handlovej tak tam sa absolutne nestavia.
Odpovedať
dzupinka: este aj v tomto sme rovnake!! my sme tiez vo februari kupili byt po rodinke, ktora si postavila rodinny domcek, tiez sme ich nechali prestahovat sa... Len my sme zacali spolu byvat 8 mesiacov pred svadbou, manzelik je vojak, tak sme sa sem do Nitry prestahovali obaja kvoli praci. Baby a nemate niekedy pocit, ze ste tie izby zariadili uplne inak ako ste povodne chceli? Resp. ci tie izby neposobia inak, ako bol povodny umysel? Ja som napr. chcela stale velmi modernu obyvacku, teraz mame vsetko ladene v prirodnyh materialoch (aj vdaka drobnostiam, ktore sme podostavali) a posobi inak, ale kazdemu sa to paci...
Odpovedať
Dzupinka - my sme nikdy nechceli ladiť izby do nejakého štýlu, ale prišlo to tak samo.. Do spálne sme kúpili obrovskú posteľ "ázijského štýlu", k tomu komodu, stolíky a ten zvyšok prišiel sám od seba... V obývačke sme začali s veľkým bongom, ktoré si manžel doniesol zo Senegali aj s ebenovými soškami, tak to potom dopadlo tak, že sme dokúpili sedačku s africkými motívmi, z Dominikánskej republiky sme si doniesli taký zvláštny červeno-oranžový abstraktný obraz a už to tiež bolo jesné... Ale zase nikdy sme si nerobili hlavu s tým, že niečo k niečomu neide.. jednoducho sa nám to páčilo, tak sme to kúpili :-D
Odpovedať
dupinka: no my sme si to tiež skúšali "byvanie" rok pred svadbou, takže sa u nas nic nezmenilo len moja obcianka :-) a to je náhod:-) ešte som sa Ta dupinka chcela spýtať či náhodou sem tam nechodíš 22? lebo jedna taka podobná kočka vystupuje pri vojakoch, tak som si len tak myslela či si to náhodou neni Ty :-) a s tym zariadovaním zatial mame spalnu, ta je tak orechova s marhulovými stenami a na obývačku my sme pre istotu dostali take tmavšie doplnky, tak sme vybrali takú dufam, že modernu :-) a bledohnedú sedačku. a tiež kupujeme čo sa nám páči, manžel je zdatný na elektroniku, tak to nechávam nanho.
Odpovedať
chodievam kazde rano 22kou, len nie vzdy v tom istom case.... vystupujem na razcesti priemyselna, za kasarnami je totiz colny urad, kde pracujem... Takze som to zrejme ja. Len foto skresluje..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?