Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ja nosim obrucku na lavej a zasnubak na prostredniku pravej, ale myslim, ze vacsina ju asi nosi na pravej ruke. kazdy je prekvapeny, ze mam obrucku na lavej, ale mne to takto lepsie vyhovuje
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka ja som ti poslala fotku kde mam odrezane z noh ale takto narychlo som nestihla pozriet vsetky nase fotky este raz a dnes odlietame do Egypta takze ak mozes pouzit tu fotku co som ti poslala tak ju tam supni prosim ak nie tak po dovolenke nejaku poslem a ak sa bude dat tak ma tam doplnis. Co sa tyka pozadia mne sa najciac paci 1 a 6. Prajem krasne 2 tyzdne potom napisem ako bolo na nasej svadobnej ceste. Pa
Odpovedať
no smejko_a tak peknu svadobnú cestu. My máme na ľavej ruke obrúčky. Aj z praktického hľadiska - neponičí sa tak rýchlo :-) zuzi - fotky 1 a ten holywood by tiež nebol zlý :-)
Odpovedať
smejko krásnu svadobnú cestu, išla by som aj ja hned niekde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja aj manzel nosime obrucky na lavej, u nas v okoli to vsetci tak nosia... a praveze som sa cudovala ked u niekoho videla na pravej, ale kolko ludi tolko chuti :-D mne sa na pozadie najviac paci 1 - vystihuje to "NAS" april :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smejko krásnu dovču - a nch je fakt honeymoon ... zuzka - som za 1 - také perfektné počasie v apríli sme mali tak nech to vyjadruje slnko, krásnu zeleň, modrú oblohu. Neviem ale či to tam všetky našou krásou nezatienime :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prsteň nosím na ľavej - od srdca ;-)
Odpovedať
my nosime na lavej ruke obrucka, na pravej mam zasnubak... Tiez sa vsetci cuduju, pretoze tu sa nosia na pravej...
Odpovedať
smejko užite si to... Zuzka pripajam sa k 1 a 6 a obrucku tiez nosim na lavej ruke a snubny na pravej
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manželky, prajem vám pekný wííkend, idem domkov, nie je mi dobre. mám zapálené oči a normálne sa mi chce až zvracať so svetla. ešte toto mi chýba teraz. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda, zuzka, to nie je bohvie co... prajem aby ti to co najskor preslo ;-)
Odpovedať
aj ja Vám prajem pekný víkend, oddýchnite si :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
krásny víkend!!! a užite si manželíka! :-D
Odpovedať
PS: dala som do albumu oficialne, aj sukromne fotky zo svadby, tak som zvedava na reakcie "neprajnikov"..
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka a dzupinka, nieže máte podobné prezývky, ale aj nevesty ste boli podobné. Približne rovnaký strih šiat, účes, korunky aj závoj ;-) Nie ste stratené dvojičky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - pekne si si spravila tie fotečky
Odpovedať
ahojte baby, zuzi ja som tiež prezerala dupnkin album, len ja mám o trošku dlhšie vlasy :-) nebodaj sme poslali aj podobné fotečky na koláž :-) aj ja musím pochváliť zuzkyne fotečky, také podobné rozmýšlame urobiť aj my, aby svedkovia boli s nami na jednom liste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
postupne doplním fotočky z celej svadby, a keď sú takto poskladané, tak sa zmestia vlastne skoro z každej dôležitej chvíle, aj keď kapacitne je album obmedzený na 50 foto ;-)
Odpovedať
caute aprilovky.no s tymi obručkami to bolo vraj tak že kedysi sa dávali už ako zásnubný prsteň a vtedy sa nosili na pravej pravej ruke a pri sobaši sa dali na ruku ľavú.my ich nosime na ľavej ruke ale myslím si že je to úplne jedno kde ich nosite
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne že sa nosí ! ja som v nedeľu vybavovala cez telefón niečo maželovi - že príde do jednej predajne aby ho tam čakali a samozrejem som sa pekne predstavila kto som čo som ako som. a on tam prišiel a hovorí im: volala Vám taká mladá slečna B? a predavač mu na to: Nie, ale volala Vaša manželka ! Že sa skoro od hambi prepadol !!! Predavač sa potom celý čas na ňom chichúňal.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som zazila nieco podobne... manzel objednal telefonicky listky do divadla a v piatok som ich bola zobrat a tiez hovorim - moj priatel tu rezervoval listky... a potom hovorim, teda uz manzel... :-) aj sa tam na mne smiali... no este sa sem tam mylim, ale s podpisom uz nie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, viete čo mi je divné? Keď som dala prvý raz šaty do prípr. albumu, tak sa mi ozvalo zo 7 záujemkýň, ktoré ich chceli kúpiť, príp. požičať po svadbe. Teraz, keď ich chcem predať, tak sa mi ozvali dve nevesty a jedna mi ponúkla 3tisíc korún, čo nie je ani len požičovné za kopec šiat. myslíte, že suma 10 -11 tisíc je veľa za moje šaty? Vôbec nič im nie je, nie sú ani poškodené.
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslím že je to vysoká suma za šaty. keby som si svoje mohla kúpiť za 10 tak neváham. musíš chvíľu počkať - teraz sú tu samé júlovky a tak kt. už šaty majú od vlani.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si takisto nemyslim, ze je to vela... ved len pozicanie stoji 7000 - 20000tisic, v zavislosti od mesta...
Odpovedať
Ahojte! pozerala som dzupinkin album, ona ma dlhsie vlasy ako ja.... A je aj krajsia. Nechavala som si dlhe vlasy specialne kvoli svadbe, teraz som opat kratkovlaska. Nemyslim, ze sme si podobne, ale asi sa na seba pozeram inak ako vy. Co sa tyka ceny za saty, cenu daj podla toho, kolko teba tie saty stali.
Odpovedať
dupinka o tej kráse radšej nepíšme :-), lebo Tvoje fotečky sú tiež pekné a Ty si tam tiež pekná nevesta. a co sa týka zuzi ceny šiat ešte by som počkala a robila prieskum, kto kolko je ochotný dať. (požičanie je od 7000 SK, ja som mala za 8 500 SK so všetkým, tak nie je kam sa ponahlat :-)) do konca roka je ešte veľa sobôt :-)
Odpovedať
ja som mala saty za 6 000, a tiez si myslim, ze si treba urobit prieskum trhu, pretoze su saty a saty. Prisposob cenu dopytu a tiez tomu, kolko si do nich investovala Ty a kolko za ne chces.. Myslim, ze sa niet kam ponahlat, ibaze Ta tlaci cas a peniazky chces rychlo spat..
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem za názory, čas ma netlačí, len som sa chcela uistiť, či nie som "náročná" v cene, pretože ak by som ich mala predať za 3-4000 tak si ich radšej nechám.A čo sa týka vás dvoch, pekné ste OBIDVE, nechcela som rozprúdiť niakú zlú debatku, myslela som to v dobrom. Skvôr som sa asi mala vyjadriť, že máte podobný vkus, nie že sa podobáte vy ako osoby.
Odpovedať
... ale v pohode Inak, ja som zmenila po svadbe uces, teda opat som na kratko.. zmenili ste aj vy nieco na svojej vizazi, odkedy ste panie?
Odpovedať
aj ja si myslím, že je to v pohode. Ved tých šiat v tých salónoch je neúrekom :-) No ja som hrozila so strihaním pred svadbou a teraz sa neviem dostať ku kaderníkovi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?