Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Aspoň som si uvedomila v mojej hlave deravej, že aj keď ma naši trošku hnevajú mám ich stále rada a predsa su to moji rodičia. ale toto by som tu nechcela riešiť, lebo veď všetky máme po svadbe a mali by sme radovať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa tak isto este nepohadali... ni nemame moc kedy, manzel chodi cez tyzden do roboty v Lucenci a ja som doma sama, ked pride na vikend sme radi ze sme spolu :-) dzupinka - s otcom mi je to tiez luto :-( - nie su to prijemne veci... drzim palce
Odpovedať
ja ešte k tej obrúčke, aj môj drahy ju nosí poctivo, no ale cez týždeň si ju neberie do roboty lebo má takú kde by sa zašpinila a mohla znehodnotiť, ale len čo je doma už ju má :-) , ja si ju dávam na noc dole, lebo kedže je dost široká tak nech si prst oddýchne, ale ráno si ju dám a ked zabudnem môj drahý mi ju tiež hned donesie :-D dzupinka aj ja s ocinom držim palčeky
Odpovedať
dzupinka: s ocinom drzime paluchy!!! A co sa tyka hadok, tak sme sa este nepohadali nikdy.... My si veci vydebatujeme, lebo obaja sme take povahy, ze ked nam nieco vadi resp. mame na to svoj nazor, tak to povieme hned. Alebo to na tom druhom vidime, ze sa mu nieco nepaci, nieco v sebe nosi.. a dostaneme to z toho druheho, co ho trapi. Iste, niekedy su v tom aj emocie, ale nekricime po sebe ani si nic nevycitame. No a po svadbe este ani taketo situacie neboli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky...vy ste to tu ale rozbehli ;-) nestacim citat :-) co vsetko ste uz stihli rozobrat :-) K tej teme hadky po svadbe: len si uzivajte chvilky pohodicky...pretoze ak sa Vam podari otehotniet, co podla toho co som citala viacere chcete...tak potom sa z vas vdaka hormonom stanu hasterive hystericke zenske :-D Nastastie to trvalo len iste obdobie...ale ani si neviete predstavit ako som sa zmenila. Z mierumilovnej osobky na hasterivu zensku :-| Lutovala som svojho manzela a nechapala som ako so mnou moze vydrzat :-D :-D Ale uz je to v pohodke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
manžel sa pýta že na čo sa zmení z hašterivá ženská keď otehotnie?
Odpovedať
Profilova fotka
No to si ani neviem predstavit!!!! a ani radsej nechcem :-D :-D No ja len dufam ze taku doma nema :-D :-D Ale mozno to bude fungovat opacne :-) ale za to by som nerucila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj manzel na moje velke prekvapenie nosi obrucku vzdy dokonca raz s nou aj spal co na nes mierne prekvapilo My sme sa este po svadbe nepohadali prve naopak akoby sa nasa laska este viac prehlbila a my sa mame este radsej.Casto spominame na ten nas den D ako bolo vsetko uzasne a dokonale. Pekne popoludnie
Odpovedať
Profilova fotka
kristin povedz mu že na krásne guľatá hašterivá ženská :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to si vystihla presne mzuzka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tie srandičky ho prejdú keď na to príde :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, žienky ;-) vidim, že ste sa pekne rozdrkotali, akurat sa nemozem zapojit, bo v robote uz druhy den nefunguje internet ]-( K noseniu obrucky: ja sa ju snazim nosit do prace kazdy den (ked nezabudnem :-) ) a manzelik len ked ma volno a vtedy si ju vzdy (zatial :-) ) berie so sebou. V praci by to bolo pre obrucku nebezpecne. A ci sme sa pohadali? Trosku sme stihli, ale u nas to netrva dlho a zas je vsetko fajn. Teraz sa vsetko kruti okolo zariadovania noveho bytiku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby, vy obrúčku aj skladáte? Ja si všeobecne prstienky neskadám na noc a manžel tiež nie :-) Takže ju nemá ako zabudnúť. Dzupinka - držím palčeky, nech je na tom ocino lepšie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, Bihan, skladam... este aj pri umyvani ruk si davam obrucku dolu. Dzupinka - tiez ti zelam, aby s ocinom vsetko dobre dopadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si prstene, naušnice, hodinky, proste všetko skladám pri varení (tzn. hneď ako prídem večer z práce), keď sa hrabem v záhrade a na noc. dosť som trpela nespavosťou - a podľa rád starých báb - všetko zlato dole z postele a okolia a nové perinky. odvtedy ako zázrakom dokážem spať niekedy aj 7 - 8 hodín.
Odpovedať
ahojte, ja obrucku nosim stale, aj manzel. len ked sa cez vikend papreme v zahradke, tak si ich davame dolu. ja som si inak asi tak tyzden nevedela na tu obrucku zvyknut a to prstene nosim casto.
Odpovedať
ahojte baby, dakujem všetkým :-) za podporu. a čo sa týka prstienkov ja s nimi spávam :-) nevadia mi a umývaním sa aspon trosku vyleštia :-). Taká chodím teraz z práce unavená, že nestíham ani rozmýšlať či ich dať dole alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko, ja si tiez prstene neskladan, ani hodinky, a niekedy sa mi stane ze zaspim aj s okuliarmi :-D , jedine si obrucku davam dole ked idem na bicykli, lebo mam tie cyklisticke rukavice a pod nimi sa mi prstene posuvaju smerom von, tak aby som ju dole kopcom niekde nevytratila :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ja skladam prstene hned ako pridem domov. neviem si zvyknut robit s nimi, nikdy som prstene nenosila...
Odpovedať
ahojte baby konečne cez vkend tu pridám svadobne fotky akosi sa mi tu nedarilo dostať tolko prace a vybavovačiek. K tým obrúčkam, ja si ju neskladám ale tiež som mala problem si na nu zvyknúť, a manžel ten by si ju dal najradšej dole lebo mu prekáža a nevie si zvyknúť ale zatiaľ sa snaží musím ho pochváliť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte menželky, pekný malý wíkend. dala som do albumu, podklady, na ktoré uvažujem umiestniť náš "nevestinec apríloviek". ktorú fotos navrhujete? http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Zuzi, tak sa prva vyjadrim k pozadiu: najviac sa mi paci 1 (nevadi tam ten strom?), este by som brala 5 a na 6 to moze vyzerat vtipne... uvidime, ake budu dalsie nazory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v zásade tam ten strom nevadí, ale keby predsa, tak ho proste "vypílim" :-D mne osobne sa tiež najviac páči 1 alebo potom presne ako píšeš, ako recesia ten hollyvood ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee, zabudla som, ze ty si v tychto veciach carodejnica :-D ako pisem, uvidime, k comu sa ostatne zienky priklonia
Odpovedať
ahojte aprilové manželky :-D , konečne je piatok hurá, mne sa páči tiež 1, 6 ale aj č. 3, kedže je to také oranžové, ale ten hollywood by mohol byť dobrý :-D
Odpovedať
Profilova fotka
šupla som tam ešte dva obrázky
Odpovedať
počujte baby a na ktorej ruke nosíte obrúčku, akurát sa kolegyna zasnúbila, tak to prišlo do reči, ja ju mám na lavej, ale počula som už aj na pravej tak neviem, pravdepodobne kto ako chce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ju nosím na ľavej, vraj je ľavý prsteník priamo spojený so srdcom, preto tam je miesto na obrúčku.ale či je to aj lekármi potvrdená správa, som sa už nedočítala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zuzi, mne sa paci 1 a 6 - to by bola celkom sranda:)
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, ja na lavej ale dnes si aj tak robi kazdy co chce aj v tomto :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?