Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to nebolo strašenie - na dovolenke predsa nezávisí kam ideš, či prší či svieti slnko, či je teplo či zima, ale s kým ideš a hlavne ako si to prežiješ. niektorí ľudia na dovolenke nadávajú aj na zelenú trávu - ale to je len ich chyba že si tým pokazia vlastnú zaslúženú dovolenku. a nám pršalo aj v egypte aj v turecku takže mne je to jedno kam idem. pršiplášť si vždy zabalím. aby som ale nestrašila tie čo idete do egypta - pršalo asi 5 minút. predtým aj potom super teplo :-D
Odpovedať
ahojte baby! vcera som k amaterskym fotkam pridala do albumu tie oficialne, a namiesto gratulacie som sa dockala dost neprijemnej internej posty, ze fotky nie su kvalitne a bla bla..., mala som ubohe saty,... My sme s pracou kameramana - fotografa velmi spokojni, bol uzasne prijemny a milo nas prekvapil efektami na videu. Myslim, ze fotky sa tiez podarili. A saty som mala take, ake som si sama vysnivala a vybrala. Chcete sa s niekym podelit o radost a namiesto toho mate pokazenu naladu. Hm, asi sa na to vykaslem. mzuzka: fotocky Ti poslem upravene, pripadne ak chces, pouzi niektoru z albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala na mysli tie vlny
Odpovedať
Dupinka - čo sa im nepáčilo na tvojich šatá, to už fakt nepochopím.. teda ja toho nepochopím asi u týchto šialených ľudí viacej... to sme si snáď každá druhá "užili" toto potešenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka- radšej sa vykašli na tých čo Ti to píšu a nie nás ktorí sa tešia na fotky. určite nás je viac. mzuzka- ja si stále myslím že slováci sú rodení námorníci. keď sme sa plavili po atlnatiku tak v reštike pre 200 ľudí sme zostali iba my s manželom keď začali vlny trieskať. aspoň sme mali švédske stoly len pre seba. a to sme tam fakt boli jediný slováci. a ináč jeden náš klient má zistené že vraj júl bude super počasie pre stredozemí. až v polke augusta má začať byť zima (teda jeseň)
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka,tým že si zmazala tie fotočky, si len "ulahodila" tým závistlivcom, čo píšu tie sprostosti. Ja som si tvoj album nestihla ani prezrieť. ja som napr. ani raz neklikla adminovi ani pri jednom antigratulantovi, že to chcem zmazať. Načo, veď každý prezentuje akýmkoľvek spôsobom sám seba,tak nech sa tá dotyčná pozerá na svoj príspevok, keď raz možno dostane rozum, alebo bude mať vlastný album, tak jej to možno docvakne. Veď oni sa vytešujú z toho, že druhí ľudia sa trápia. Ak sa jej tvoje fotočky nepáčili, načo ti kliká na album. Rovnako ako ak sa jej nepáčim ja, nikto ju nenúti nato pozerať, ale je veľa iných ľudí, ktorí si naše albumy radi pozrú, lebo sú napr. mimo a pod.Alebo načerpajú inšpiráciu, tak ako my sme čerpali z iných albumov, veď preto je táto stránka.Mne tiež náš svedok, ktorý býva v Anglicku vyčíta, že kedy konečne doplním fotky, stále píše SMSky a tak. Niektorí píšu o popolnočnom prekvapení. O čo išlo?
Odpovedať
tým popolnocnm prekvapením bolo, že sme sa obaja obliekli do nasich uniforiem, vladko do vojenskej a ja do tej colnickej
Odpovedať
dupinka mne sa tvoje satky velmi pacili a pristali ti, ale hlavne ze si sa pacila manzelovi a sebe. a na ostatnych sa vykasli... a dalej to co napisala zuzka, nebudem sa opakovat. hej a vy si svoje fotky budete pozerat aj o 10 rokov tak je hlavne ze sa pacia vam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
môjmu manželovi si sa páčila hlavne Ty (fakt) až keď došiel k prekvapeniu, tak zmenil názor. on nemá rád colníkov, resp. skôr colné zákony :-D takže si asi ponechá mňa. a šaty i mala krásne, myslím že každá z nás
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ste sa riadne rozpisali riadne nestiham citat. S tymi gratulaciami som soknuta ako sa mozu najst neprajni ludia kt. vypustia z pusy take hluposti ved na fotkach si taka nadherna, mne osobne sa velmi pacia. v piatok odchadzame na dovolenku a ak sa podari urobime si tam rodinku nech uz nie sme samy, ale nech sa rozrastame. krasny den
Odpovedať
čaute, tú fotku s popolnočným prekvapením som dala späť, mzuzka, môžeš si ju pozrieť... kristin: ja som v prvom rade právnička. A to, že mám uniformu, je vec druhá... Ani ja s mnohými vecami nesúhlasím, ale robím si len svoju prácu. Všade sa nájdu aj takí aj takí. Radšej nech colníkov nemá rád a ponechá si Teba!!Ste krásni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tie komentare a antigratulacie su fakt onicom ]-( ... pisu to ludia ktori chcu len ublizovat... alebo zavidia aj tie pre bihan - ze sa vydavala s bruskom, keby vedeli ze mala uz jeden sobas, tak by take hluposti nepisali... a vlastne co ich je do toho, kazdy si to spravi ako chce ako to jemu vyhovuje a ako sa mu to paci...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babizne, dupinka a nemôžeš tam na chvíľku vrátiť tie fotky ani ja som ich nestihla a veľmi rada by som ich videla,môžeš mi poslať aj na súkromnú adresu ak už nemáš chuť ich dávať sem ;-) aspoň jednu :-) ľudia sú fakt divný, k tým antigratuláciam už ani nie je čo dodať, že ich to baví, fakt neviem načo sem chodia :-|
Odpovedať
do albumu som pridala fotku s popolnocnym prekvapenim... Co sa tyka antigratulacii, asi najlepsie bude na to kaslat. Pokazi to naladu, sama to viem, ale bol to NAS den, tak si tie uzasne povity a spomienky nenechajme pokazit niekym takym ubohym, kto nevie ine, len kritizovat... vsetky sme boli naadherny, ci s bruskom alebo bez, so satami drahymi alebo lacnejsimi, zavojov takym ci onakym... kazda z nas bola kraska ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dupinka, to bolo zlaté. To ste tak zostali už do rána, či ste sa prezliekali 2x?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. môžem jednu otázku - je Váš manžel hrdí na to že je ženatý? Napr. môj manžel myslím že je. Nosí tak hrdo a poctivo obrúčku a všetkým ju ukazuje, a najlepšie je že vždy ráno príde do práce (on chodí neskôr ako ja) a skontroluje mi či ju mám. Niekedy keď zabudnem tak mi ju prinesie (samozrejme s komentárom :-S )
Odpovedať
Profilova fotka
môj Marek je tiež v nosení obrúčky poctivejší ako ja. Napr. i dnes ju nemám a on určite áno
Odpovedať
Ahoj novomanželky! Ja si ešte spomínam na to, ako sme dostali obrúčky zo zlatnítva deň pred sobášom (manžel si ju chcel dať hneď, ale presvedčila som ho, že už ten jeden deň môže počkať) a vlastne o tom civilnom sobáši ani nehovoril v robote, len si zobral deň voľna.. A potom si vkuse obdivoval ruku s obrúčkou, vytešoval sa ako malé dieťa, že mu žiari na prste, takže si ju samozrejme každý všimol ;-) Ja ju nosím tiež vkuse.. v deň sobáša som vymenila zásnubák za obrúčku.
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj manzel nosi obrucku od kedy som mu ju v kostole nasadila :-) dokonca s nou chodi aj bicyklovat... ked sme ich vyberali a skusal si ju, povedal ze si na nu nikdy nezvykne (prstene nikdy nenosil) - no a teraz ani nevie ze ju ma ;-) :-D
Odpovedať
moj manzelik tiez vravieval, ze si na obrucku asi nezvikne, kedze predtym prstene nenosil, ale nosi ju dokonca poctivejsie ako ja. Ja nosim obrucku na lavej a zasnubak na pravej ruke. Pri nejakych pracach doma si ich davam dole a potom jednoducho zalozim do sperkovnicky a vyberiem az rano. On si obrucku nasadi spat hned, ako moze..
Odpovedať
mzuzka: v uniforme sme boli az do rana, nechcelo sa nam prezliekat, aj ked sme na kamuflaz mali so sebou aj spoloc. oblecenie
Odpovedať
ahojte baby, čo sa týka obrúčok, ja som ju poriadne ešte nedala dole, ja som zvyknutá tiež som to vymenila ako dupinka a manžel tomu sa začalo šúpať pod obrúčkou, ale nosí ju pilne. Však musi :-D okolo má samé študentky, tak nech vidia, že už nie je pre nich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a už ste sa v manželstve trošku pohádali?
Odpovedať
my ešte nie, síce ma trošku cvičí s mojou poriadkumilovnosťou (som strašný neporiadník), ale to vidím, že sa nedá. To je sila zvyku, keď sme bývali len v jednej izbe a teraz máme tri :-) len nevieme teda nevedeli sme, ku ktorým rodičom pojdeme skôr, aby sa nenahnevali. Stav môjho ocina :-( to vyriešil, a ideme k našim.
Odpovedať
ahojte moj manzel chcel nosit obrucku na krku na retiazke, no ale zrusila som ho a teraz ju nosi o dusu a obzera si ju... no myslim ze je hrdy :-D my sme sa pohadali vecer pred svadbou :-( som myslela ze ho .... ale uz to preslo. zatial sme sa tak vazne ako manzelia nepohadali, nastastie. klopem, nie ze dnes budu lietat noze :-D
Odpovedať
kristin a za tri dva týždne som bola týžden v Prahe, tak sme sa nejako nestihli (ale ani nemáme také povahy, že by sme sa nedohodli alebo že by sme sa už hadali) :-) myslím si že teraz máme dobré obdobie zariaďovania nového bytíka :-)
Odpovedať
marcellinka to bol predsvadobný stres, to sme už ani my neboli v pohode, lebo bolo okolo nás veľa ľudí a všetci by chceli riadiť. Ale teraz sme zase len sami dvaja, tak mi je až divné, že keby nebolo prstena tak ani neviem, že som vydatá :-D
Odpovedať
a bol tvoj otec nakoniec na svadbe?
Odpovedať
marcellinka bol, on je od včera v nemocnici a my môžme len čakať, že to bude ako pred tým :-(
Odpovedať
:-( to mi je ľúto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?