Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. zdravím 14-tky a 13-tku. Včera a dnes máme prvomesačie - ako to nazval môj manžel. Dnes sa to chystáme osláviť (do Pizzerie - lebo mám strašnú chuť na pizzu). Už sa teším. Po náročnom "manželskom" víkedne (robila som upratovačku a kuchárku celý víkend), keďže v sobotu bola povinná návšteva mojich rodičov a v nedeľu svokrovcov, takže som upratovala, varila, piekla - no proste žienka domáca, si zaslúžim menšiu pauzu a ideme von. Cez víkend mi dorazia posledné fotky zo svadby od jedného z hostí takže potom končene ukončím delenie a triedenie fotiek. čo máte nového Vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, my sme mali ist cez vikedn do viedne na jednu party, ale nakoniec nejdeme, tak tiez mozme oslavit "prvomesacie" - asi to tiez bude nejaka vecera - este neviem ci budem kuchtit, alebo pojdeme niekam von do ulic, uvidim... :-) :-) :-) my noveho zatial nemame nic, zaciname rozbiehat projekty na prerabku bytu /byvame v 1-izbovom - ideme prerabat 3-izb./, tak som zvedava ako sa nam to podari... prajem vsetkym pekny slnecny den :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky... Zdravim vas ;-) Davno som tu nebola...akosi v praci nestiham :-| My tiez dnes ideme na veceru...sranda ze my sme si to nazvali podobne "vymesacie" :o))))) Este pred tym skocim konecne ku kadernicke aby som sa zbavila svojich dlhych "svadobnych" vlasov a konecne ma ostriha :-) Buduci vikend ma tiez caka navsteva svokrovcov...tak dufam ze to dopadne oka...aj ked to pre mna bude dost tazke, lebo svokra mi navrhla tykanie..a je to proti mojmu presvedceniu...tak neviem ako sa s tym vyrovnam ;-) Dufam ze sa mi sem podari castejsie nakuknut a pozdravit vas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Môj otec má bud. týždeň 60 a už ma upozornil že si ide s manželom mojím potykať - teda rovno hovoriť ocko a mami. no som zvedavá. moji svokrovci ma toho ušetria a naďalej si hovoríme pani a pán. mne to vyhovuje, hlavne v práci. neviem si predstaviť že by som jej na rokovaní hovorila Mária, mami, babi aleob nejak inak. Ale bolo by to funny. Oni ma naďalej volajú kristína (prísnym tónom svokry) a Kristínka moja (milo svokrom). Ináč si môj manžel potykval na svadbe s celou mojou rodinou - krstný, tety a pod. takže je to pre mňa veľmi zvláštne že si tykajú. Ale milé. Hlavne som ho obdivovala že si s každým pri pritykaní pripil - ja by som bola už na mol. Z jeho strany si netakám s nikým. Manžel ešte maká ale ja idem so svokrou nakupovať. No moc neteším.
Odpovedať
ahojte kočky :-D zuzka ja asi nemam vhodnu fotku :-( nemozem ma vystrihnut z nejakej a dopasovat ma tam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, tak už pomaly ožívame po predsvadobnom zhone a posvadobnom užívaní ;-) my sme si akurát včera naplánovali sv.cestu a odchádzame piatok 13teho júla :-D dobré nie?
Odpovedať
ahojte manželky :-) no my budeme mať svadobnú cestu najskôr v septembri, lebo moj manzelík ide akurát cez letné mesiace z roboty do nemecka :-( , tak sa budem pariť v robote, ale potom si to vynhradíme ;-) zuzi a čo ste si vybrali, kam na tie medové týždne? aj mne moji svokrovci navrhli tykanie, ale ťažko mi to ide po skoro 8mich rokoch vykanie, tak sa vždy len tak ticho zdravím ahoj a pri rozhovore sa snažím hovoriť neutrálne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte u nas je to podobne - manzel ide v juni na 3-10 tyzdnov mimo SR, takze ja tiez budem sama...ale tiez planujeme dovolenku asi na september, teraz koncom maja ideme len na taky mensi vylet do talianska na 4 dni - manzel je cyklista a su tam nejake preteky... ja si so svokrou tykam uz asi 4 roky, ale svokrovi vykam, a zatial ani nasi nenavrhli manzelovi tykanie, aj ked neviem preco - sme spolu tak dlho... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
marcelinka: krasne fotecky, ste nadherni... a ta ruza vo vlasoch, to si mala nastriekane? aj vyzdobu ste mali krasnu, jemnucku...
Odpovedať
no zuzka, co vy mate s tou 13 a este aj piatok :-D , a kde sa chystate? my odchadzame 3 juna do egypta, uz len vydrzat tie tri tyzdne v praci a nech mi stihnu urobit pas, vraj ich teraz robia za dva tyzdne, tak som zvedava... moj manzel ma byt tiez cele leto mimo, tak sme chceli svadobnu cestu stihnut este teraz, a dufam ze v septembri uz mi bude rast brusko a nebude to od sladkosti :-D my si s rodičmi tiež nadalej vykame, zatial nikto nic nenavrhol, ale moj svokor si so svojimi vyka doteraz tak predpokladam ze aj ja s nimi si asi nepotykam
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka poslala som moju fotografiu do kolaze nas apriloviek. Akurat vcera sme si boli vyzdvihnut foto su prekrasne este ich musim pozmensovat a dam do albumu. My uz v piatok odchadzame na svadobnu cestu do Egypta joj ako sa tesim. Zatial sa majte krasne
Odpovedať
Profilova fotka
baby, normalne vam zavidim... :-( ;-( ja som bola v egypte minuly rok - uzasne som si to uzila... 8-) 8-) 8-) tak prijemnu dovolenku a uzite si to...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jé ja Vám tiež závidím dovču. v egypte som síce bola a nikdy ma tam už nedostanú, ale more, teplo hmmm :-) - mať tak zvyšných pár 10 tis. tak letím. musím ale ešte 5 týžňov vydržať do toho chorvátska.
Odpovedať
ahojte!! konecne som sa naucila zmensovat fotky, tak som ich zopar dala do nasho svadobneho albumu... My sme si naplanovali dovolenku na polovicu augusta, chorvatsko Hvar. Strasne nas laka tato krajina, exotika nam nevonia. Kolko ludi, tolko chuti. V tomto case mame aj vyrocie, odkedy sme spolu... Tak verim, ze to bude uzasna svadobna cesta. Aj vam vsetkym prajem krasne medove tyzdne a nezabudnutelnu svadobnu cestu. mzuzka: kedy bude kolaz a kde ju na nete najdeme? Este mi napadlo: nebudeme sa postupne presuvat zo stranom mojasvadba na mojedieta? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my ideme najskôr do chorvátska na plitvické jazerá (kde sa natáčal winnetou), potom na ostrov KRK a odtial cez prieliv loďou do Benátok - mesta zaľúbených :-) marcelinka tá trinástka nám teraz fakt len niako vyšla sama :-) Asi ako dobré znamenie,alebo čo. My chceme na dovolenke "zariadiť" priberanie bruška, tak možno akurát toho 13teho :-D koláž- hádam do konca tohto týždňa a dám ju do prípravného albumu
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja sa nestíham občas čudovať, akí sú niektorí ľudia. Tie "gratulácie" v albumoch, čo sa objavujú sú fakt na pozastavenie. že si tak niekto dá námahu,vypisovať úplné chlopoziny ma fakt udivuje. Normálne mi nedalo nenapísať vám o tom, čo som tak prekvapená.
Odpovedať
ahojte baby, mzuzka a aj ostatne nemohli by ste trošku počkať ja by som sa rada pridala ale čakáme ešte na naše fotky. Niekedy si nadavam, ze sme sa brali inde ako byvame. Tak to všetko musíme riešiť cez poštu a viete ako to chodí :-( A čo sa týka dovolenky, chceli by sme isť pozrieť začiatkom júla do Grécka - a tiež by sme boli radi, keby sa mi začala meniť postavička :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj Dzupinka, ak to aj budem mať hotové, nie je problém ťa k nám prišťuchnúť. Akurát, že mi poposielalo dosť novomanželiek fotočky, takže ja vyberiem na tú koláž len naouaj aktívne aprílovky, čo sme si tu radili a klábosili. Nie preto, že ostatné by mi vadili, alebo čokoľvek iné, ale preto, lebo by sme sa na jednu fotočku nepomestili. :-( takže dzupinka, s kľudom, keď budeš mať fotočky, šup na e-mail a mi si ťa priadoptujeme :-D
Odpovedať
zuzi dakujem :-). No a s tymi odkazmi, tak to som nepochopila. Načo tam také .... píšu. Fotky maš dobré a nevestička bola s Teba pekná :-)
Odpovedať
ahojte babizne, tak zuzi ja tiež nevychádzam z údivu aké sú tu niektoré baby zákerné a hlúpe, pritom toto je stránka o jednom z najkrajších dní života, tak neviem čo im oči kole ;-), niekedy až žasnem čo tu popíšu ja by som ešte s bábom chcela počkať minimálne rok, hoci viem, že môj drahý by už aj bral :-D tak, ktoré chcú všetkým držím palčeky, aby im to vyšlo a mohli sme sa s nimi tešiť :-)
Odpovedať
Ahoj babulky, tak ja sa dobrovoľne priznám, že som prebehla takmer úplne z mojesvadba a modrykonik, ale zase dnes sme sa prehupli do druhej polovičky tehotenstva, no tak netešte sa z toho ;-) Zuzi, prečo ti hlúpe komentáre nezmažeš? Ja som vždy len klikla na odkaž, že to nie je gratulácia a hneď to zmazali (asi automaticky), nepotrebujem v mojom svadobnom albume odkazy typu "ty smilnica jedna, vydávať sa taká nabúchaná",alebo "fotky krásne, keď si odmyslím nevestu od krku dolu"... No a ešte som blokla prídávanie gratulácií od neregistrovaných a odvtedy mám pokoj ;-)
Odpovedať
ahoj Bihan, ako sa vam dari to nemyslis vazne ze ti pisali take odkazy :-S zuzka aj tebe? idem pozriet
Odpovedať
No jasné, ja sa nad tým nejako nevzrušuje, ľudia sú mrchy.. Normálny človek keď vidí foto, ktoré sa mu nepáčia, tak klikne na "späť" a prípadne si pozrie iný album.. Chorý človek si potrebuje vyliať komlex vymysleným menom a mailom a poznámkami tohot typu ;-) nebudem kôli tomu mazať svadobný album :-D Inak u nás ide všetko ako po masle, 24.5. zase letím na chvíľku domov (sama) a manželíček už čoskoro na Reunion, ja mám letenku na 8.6., ale všetko vyzerá fajn.. tak sa pomaly začínam tešiť :-D
Odpovedať
takto si sa nám bihan už zatúlala na modrykonik :-D , ako sa mate s babom, poslucha ;-) ? posielam ju jedno pohladkanie cez bruško ;-)
Odpovedať
Poslúcha, veľmi nekope a hlavne rastie ako má, budúci týždeň ho aj uvidíme, tak sa teším :-D
Odpovedať
tak to je dobre :-) , určite sa už nevieš dočkať budúceho týždňa :-D tak len nech pekne rastie a poslúcha drobček
Odpovedať
no Zuzka, fajne hlody ti tam niektore popisali... nechapem...
Odpovedať
Profilova fotka
bihan už musíš mať nádherné bruško :-) ja sa už tieš teším, som zvedavá ako to bude teraz. Keď som bola tehula so Zuzkou, tak pomaly do pôrodu od zadu ani nikto nevedel, že čakám bábätko. A do 4-5 mesiaca ani od predu a keď som bola tehula s Emanom, tak mi boli aj nušnice malé, narodil sa v 7mom mesiaci a bola som pribratá 16kilov :-D a to sa najviac priberá posledné mesiace, tak keby som ho donosila asi ma zavezú nákladiakom do pôrodnice. mne sa strašne páčia také veeeliké brušká, nech celý svet hneď na prvý kuk vidí, že čakám bábätko ;-)
Odpovedať
zuzka došli ti moje fotky?
Odpovedať
ja si ešte hovorím, že mi bruško až tak veľmi nerastie (resp. na mojej postave to až tak nevidno :-N), na poslednej kontrole som mala len 2 kg navyše od začiatku nehu, tak so zvedavá, čo mi povie nabudúce, už pomaly končím piaty mesiac... Inak Zuzi, pribrať 20 kíl vraj nie je žiadnou raritku, tak si na tom bola ešte dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?