Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristin čo sa týka pohárov a myslím že čohokoľvek, nič nie je presne nalinajkované. Ak máš úpocit, že by mali mať na prípitok poháre iné aj rodičia, tak im daj,až nie tak nie. Môj názor je že pre manželov je to prvý prípitok, výnimočný, preto poháre novomanželia iné -výnimočné :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky, začíname s prípravou svdby, ale nejak neviem, kde mám začať. Je toho naozaj veľmi veľa, čo treba pripraviť,aby všetko dopadlo tak ako by som chcela. Vlastne ešte ani nemám presný termín.Viete mi poradiť kde začať?som z KE
Odpovedať
Profilova fotka
no babky, tak ja mam salu, uz aj na matrike vsetko vybavene, idem este dnes na faru, zaciname s pouceniami uz 4.11 mame prve, a mam kupene saty a podprsenku a to je vsetko....moj drahy si minule namiesto svadobneho obleka kupil turisticke topanky a povedal, ze ako urobim, tak bude...ale sem-tam sa do niecoho pusti spolu so mnou, vacsinou to, ale s usmevom ofrfle
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - tiež si myslím že si dám poháre len nám. Dnes som si vybrala fotografa. Asi toľko že po tom čo mali dvaja už obsadené kvôli iným eventom tak som už neváhala. Nechcem v decembri chytať nervy, že nič nemám. Hádam mi bud. týždeň matrika potvrdí aj termín, takže na 100% si vyberiem sálu. Tiež neviem čo ešte by som mala takto predčasne vybaviť. Ja riešim ešte tak menu - lebo ho v rešt.chcú, takže to si ako tak vymýšľam. ostatné neviem čo ešte súry, stále čakám že sa o tom rozpíšete.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám už aj potvrdený termín aj hodinu UFF, stálo to nervy, ale chválabohu už som spokojná. Máme už aj sálu, kameramana, starejšieho, DJa, ja mám kúpené sv.šaty a zajednané svadobné autá. čiže to najpodstatnejšie a pomaly sa môžem venovať dokupovaniu, dolaďovaniu výzdoby, doplnkov a tak. A ešte ženích má oblek ;-) vyrábam oznamko a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
hhenrieta, gratulujem, šatočky sú úúžasné. odkiaľ ?
Odpovedať
Profilova fotka
to máš super. ja si šaty nechávam až na január - lebo teraz nemám čas. ale boty si už obzerám. ja myslím že ich aj tak potrebujem dva páry, pre istotu kvôli pohodliu a potom asi aj kvôli počasíčku !!! autá sú v pohode. ja sa tiež najviac teším na tie blbosti, ako oznamko, výzdoba, doplnky, darčeky pre hostí. mám to cca vymyslené, a už len obzerám v obchode čo kde dokúpiť. chcem si na auto vyrobiť ozdobu sama, takže zháňam perličky. a tiež umelú krásnu kyticu z bielych tulipánov. o priateľa nemám strach, ten vždy všetko zoženie bez stresov.
Odpovedať
Ahoj Kristin ja si tiež šaty nechavam na januar, bola som sa pýtať v svadobnom salone a povedali mi že mi šaty stačí zarezervovať 3 mesiace pred svadbou že do vtedy im príde aj nová kolekcia. Sálu a kostol si idem vybavovať bud teraz v oktobri alebo v novembri, takže zatiaľ nemam nič okrem svadobných topanočiek tie som si už vybrala aj ich kúpila. A čo sa týka môjho priateľa už sa zacal trošku zapájať ale on si stale myslí že na všetko mame ešte stale dosť času! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ama: chvilu som sa odmlcala, boli sme na krasnej dovolenke dvojtyzdennej, takze sme na svadbu velmi nemysleli, drahy sa ma spytal raz pri veceri ze este sme sa na dovolenke ani raz nerozpravali o svadbe :-D a nase pripravy, no takze asi uz mame Dj, toho sme stihli pred dovolenkou, ale asi sa rozhodneme pre neho a uz sa neviem dockat, kedy pojdem pozerat saty a asi skocim aj do Polska. V Madarsku maju asi drahe, neviem nemam prehlad. kzuzka: no najskor si zaisti urcite restiku kedze si z KE a tu je to velky problem, podla toho kolko ludi budete mat a potom matriku alebo kostol. A tiez fotografa, kameramana a dj, kvalitni su obsadeni, takze radsej skor. No a potom vsetko ostatne saty, oblek, ...... a vela zistis ked si prejdes forum, su tu dobre napady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pekne sa rozrastáme :-) d_anjel_a , Budapešti sa dajú kúpiť šaty tak od 10 000,00 až po 40 000,00, záleží na tom, či nové, alebo zo svadobky. Zo svadobky sú okolo tých 10 000,00 Sk
Odpovedať
Profilova fotka
tie šaty nemyslíš vážne? veď požičanie stojí viac. dnes som konečne pohla správnymi pákami a podarilo sa mi na 90% rezervovať obradnú sálu - ségra to nazvala bojovou hrou - čo fakt aj bolo. a ešte som našla nádherné poháre, som z nich hotová. keď ich kúpim dám foto.
Odpovedať
hhenrieta ahoj,pozeram ze mate ten isty termin ako my :-) to uz ste boli na fare???? Vau a ja som s i myslela, ze s tym je cas tak na december :-N a kolko budete mat pripravy, ked uz v novembri nastupujete? Vau, tak myslim, ze aj my uz zajdeme za fararkom ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
radkatt kukni celú tému a zistíš , že je fakt najvyšší čas na najdôležitejšie veci, hoci sa nám ostatní rehlia, ale my aprílovky po veľkej noci máme fakt najvyšší čas na dôležité veci. veľa neviest čaká na to kedy skončí pôst apod.. :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky, rada by som sa k vám pridala. Keď si tak čítam tie vaše príspevky vidím, že sa musím začať obracať. Ja zatiaľ nemám vybavené nič, ale dnes chceme ísť na matriku dojednať si aspoň termín. Chceli by sme to asi 14.4., tak uvidím, či je ešte tento termín voľný . Pôvodne sme to chceli koncom marca, ale potom som si uvedomila, že je pôst, takže sme to presunuli.
Odpovedať
Profilova fotka
tak vitak Katka ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky tak pomalicky sa to krati a ja sa taaaaaaaaaaaaaak srasne tesim. Uz som aj mala utlm ohladom priprav ale zase som navnadena :-) . Tiez uz sa nemozem dockat na skusanie siat, ale treba cakat na nove kolekcie, ktore budu az v decembri. :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
teraz mám akýsi útlm ja, už mám všetko podstatné, tak som zaradila spiatočku ;-) Ide na mňa jesenná depresia.
Odpovedať
Ahojte, ja som si včera prečítala celých osem stránok tejto témy a chytila ma panika. Veď vy máte už všetko povybavované. Ja nemám nič, môj najdrahší má z toho zábavu, že máme ešte kopu času, čo som si pôvodne myslela aj ja, ale keď to tu čítam tak neviem neviem. Ani tú matriku som si včera nevybavila, vraj mám prísť až 3 mesiace pred termínom.
Odpovedať
Profilova fotka
nepanikár, na to máme času dosť, pomaly rob fajky za zoznamom :-)
Odpovedať
Ahoj Katka neboj sa ja mam svadbu tiež v aprili a nemam ešte nič ani salu ani kostol ale ja si myslim že to v pohode stíhame neboj nič. Ja si len koncom tohto mesiaca idem vybavovat salu a nabudúci mesiac kostol aby mi sedeli termíny ale nič viac ostatné veci si nechávam v novom roku.
Odpovedať
Dakujem baby, ste zlate. Jané, že to všetko stihneme, však sme šikovné nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mierny pesimista, si tiež myslím, že stíhame, a sme šikulky nevesty, ale tá druhá strana - administratíva a čas je furt proti mne. Ja som si včera kúpila poháre a hrozne sa vytešujem. Ako malá. Keďže tiež si myslím že moc nemám čo vybavovať, tak mi radosť z pohárov vystačí tak na dva tri týždne. Ja som taká happy za tie poháre. Celkom je to fajn niečo hmatateľné si zaobstarať.
Odpovedať
Kristin ja sa tak vytešujem z mojich topánočiek lebo mam zatial len tie ale som tak strašne rada že ich mám, stale si ich obzerám ake su krásne a sem tam v nich aj pochodím po byte. Tak sa zatiaľ tešme aj s takých maličkosti!
Odpovedať
Profilova fotka
Som rada že nie som sama. Aj tak ich dávam preč gravírovať, takže chvíľu budem bez môjho objektu radosti. Snáď to vydržím.
Odpovedať
Profilova fotka
radkatt, prepac az teraz ta citam, my to mame trosku komplikovane, lebo mavam mojho draheho dcerku kazdy druhy tyzden a ja dost cestujem, tak preto tak skoro, ale odporucam uz zacat, lebo nam dali sobas na 16,00 lebo o 15,00 a 14,00 uz maju obsadene
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka ja som si kupila saty na wwwbodkaebaybodkacom, stali ma 3900 skk na nase, 133 usd
Odpovedať
Profilova fotka
čo mám urobiť,dnes sme s mojou polovičkou pozerali prípravne albumy a v jednom nazvanom nevesta očami módneho návrhára sú aj moje šaty. Tak som sa ho opýtala, či sú tieto pekné(moje ešte nevidel) a povedal že vôbec nie. normálne uvažujem, že si kúpim druhé, alebo čo. Ja som sa im tak tešila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, to bol asi neprijemne, ale nebud smutna,:-( ak to povedal len tak, ze to preletel, bolo mu to mozno jedno a mozno sa mu nepacila modelka, alebo nevesta, ktora bola v nich oblecena, muzi na to pozeraju aj takto, tak by som si z toho asi nic nerobila, alebo by som sa ho spytala konkretne preco nie, ale ak to povedal nejako moc vazne, este mas cas satky vymenit, ved mas cas este do svadby,;-) ale ja by som si ich asi nechala, pretoze Ty si sa v nich dobre citila a myslim, ze ked ich na Tebe uvidi, tak ho ani nenapadne, ze si mu ich niekedy ukazovala a jemu sa nepacili,,,,,kazdy muz je zo svojej kraaasnej nevesty uneseny a bude Ta vidiet ako nieco krasne a nadpozemske, ked Ta uvidi ako nevestu a svoju krasnu buducu manzelku, x-) tolko moj nazor, ostatne je na Tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - podľa mňa ke´d ťa uvidí si ani nespomenie že čo na ne povedal a že ich vôbec už niekedy videl. tomu ver. síce ho nepoznám ale myslím že je to tak. ja by som ich tiež nemenila. a nabudúce by som mu radšej nedala nič na pozeranie. maximálne to čo chcem aby schválil.
Odpovedať
Kocky, sorry ze sa vam tu miesam. Mzuzka ja som mala podobny problem so zavojom. Moj nie a nie pocut aby som mala zavoj ale nakoniec som ho mala a taky bol nadseny, velmi som sa mu pacila. A saty som mu ukazala tiez len tak nenapadne, ziadne velke nadsenie, len nieco zamrmlal ze mozu byt alebo tak. No bala som sa ze kto vie ako sa mu budem pacit ale ked ta uvidi v den D vychystanu, ucesanu, krasne nahodenu, spadne mu sanka, uvidis. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?