Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
oprava /mi/ ma byt MY som tak nejaka nervozna ze aj gramaticke chyby robim. :-p
Odpovedať
katkaaa, no moja sestra. Vsetkym sa pacila nasa svadba, zatancovali si, zajedli a vypili, len jej sa nepacilo skoro nic. Všetko nám ofrflala a nic nepochválila. Trosku ma to trapi, ale tak musim to prezit. a z tej švagrinej si nerob ťažku hlavu, ak s Vami nebude byvat, tak sa k nej spravaj milo a jej samej dojde, ze hra na zlu stranu :-)
Odpovedať
dzupinka, ja viem ale niekedy by som jej oci vyskriabala ako ja sa snazim aj som mila vsetko ale vies dost to boli ked povie ze to manzelova rodina tak nema rada ja to robim takto a vkuse uz minule som jej povedala ze ona je ona a ja som JA. ale dakujem za vykecanie, :-D :-)
Odpovedať
a ta tvoja sestra toto iste som ja robila na sestrinej svadbe ale to preto ze mi bolo smutno ze sa vydala a ze som si myslela ze to uz nebude take ako predtym. a ziarlila som na jej muza ze mi ju ukradol :-D .takze mozno to aj ona tak bere.
Odpovedať
neboj katkaa, ono sa to časom ukáže ktorá ste aká. ja nemám s kým súťažiť manžel je jedináčik, ale skokruša so svokrom pre nás už teraz veľa urobili. Celkom milí ludia, tak dufam, že ostane všetko tak ako pred svadbou :-)
Odpovedať
to dufam lebo ma to dost boli a potom som z toho taka nervozna ale zivot je o ustupkoch :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som o mojej švagrine už písala. vtedy som sa ešte strašne bála čo mi vyvedie na svadbe, ale musím pochváliť. bola v norme. nerečnila, odviezla sa autobusom, prešla som mnou celé mesto keď sme sa fotili, tancovala a zabávala sa. takže som bola nesmierne šťastná. v týchto dňoch sa "už zase" rozchádza s ďalším chalanom takže svet sa točí okolo nej. pre svokru je to chúďako a môj manžel musí vybavovať všelikajé spory medzi nimi ale to je som si už zvykla, lebo to robí dosť často. len nechápem k čomu miery lebo takého veci vždy robí pred vianocami, svojimi narodeninami - no proste keď niečo potrebuje - napr. auto, doplatiť za byt alebo podobne. takže už len čakám čo chce aby som sa rozčúlila, za čo budem musieť zaplatiť.
Odpovedať
kristin tak to je teda fasa svagrova, vies ta moja este aj manzeloveho brata hucka proti nam a uplne ju rozculi to ze narodilo sa im babo nadherne ale ona k detom nema vztah pri nej vzdy place nevie ho ukludnit a nema ani trpezlivost ja ho dokazem ukludnit a raz jej manzel povedal ze pozri akou trpezlivost ma katka a ako ho vie ukludnit a ucicikat skoro ju rozhodilo a to potom este viac zacalo pritom ja sa vazne snazim aj pomoct jej aj poradit vo vsetkom a ani podakovat nevie a este zle robi. :-|
Odpovedať
ahojte babule, no niekedy tie rodinné vzťahy sú ťažké, u mna sa zatiaľ nič mezmenilo, musím zaklopať klop klop, švagrina v pohode aj švagor s manželkou, tak dúfam, že to tak ostane ;-) , svokrovci zatiaľ tiež ok a to už som si u nich vyskúšala aj bývanie, no ale teraz už druhý rok bývame sami :-D
Odpovedať
tak to mas potom super prajem nech ti to tak vydrzi. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky... vidim ze ste tu rozprudili zaujimavu debatu:) katkaaa....nezavidim, viem ako nieco take lezie na nervy, ale stale si musis hovorit, ze nebudes zit so svagrinou ale s jej bratom :-) nejako to musis vydrzat :-| ja mam tiez mensie problemy so svojou svagrinou...ale podobne ako ty kristin sa na moje pocudovanie chovala na svadbe normalne...a dokonca sa aj zabavala :-)
Odpovedať
metlonka ja viem ale vies ona mi stale dava pocitovat ze ona je tam v tej rodine dlhsie ona si zobrala mojho manzela brata, zozaciatku aj svokra bola na mna taka vselijaka ale potom sa jedna vec stala kde ma ohovarala svagrova a svokra to zapocula tak vtedy bola dost nahnevana ale nejak ju to preslo povedala mi ze jej syn si ju vybral a ona to respektuje aj ked sa jej niektore veci nepacia. vies ale ona je s nou castejsie nez s nami a henta len kuje pytle jak je u svokry dufam ze svokra si o tom mysli svoje nechcem sa jej na to nic pytat aby si nemyslela ze idem vrtat a robit nejaku zlu krv. babulky ste zlate ze som sa mohla takto vykecat trochu mi je lepsie. 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
je to hrozne ked musis takto bojovat v manzelovej rodine. Viem ze ta to velmi trapi a hneva, ale myslim ze tvoja svokra ma svoju hlavu a mozno aj ked ju pocuva mysli si o tom svoje. Ved taky ludia ako tvoja svagrina sa daju velmi rychlo prekuknut, tak uz si zrejme o nej vytvorila aj ona svoj nazor. Ked ju nahnevalo to co o tebe rozpravala.. Pisala si ze ste spolu len docasne,...tak si to stale opakuj, ze bude aj lepsie...ako sa hovori..zide z oci, zide z mysle...cim sa budete menej stretavat, tym lepsie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katkaa - ten postoj voči svokre je správny. ja nikdy s ničím nezačínam, iba keď sa ona sťažuje na svoju dvéru tak ticho ju vypočujem ale už som si zvykla že nekomentujem ani tieto reči. ona vždy to zostane jej dcéra - rodená a aj že vraj sme teraz ich dcéry už aj my nevesty, tak to tak asi nebude. Ináč od svadby sa u nás nič v tomto smere nezmenilo. Svokru volám pani T naďalej ale svokor sa sťažuje že odkedy som sa vydala tak k nim menej chodím na návštevu. :-D
Odpovedať
metlonka budem musiet byt castejsie chora aby sme za nimi nemuseli chodit. :-D hadam to nejak prezijem len nechcem sa kvoli tomu vadit s manzelom. :-( . ale dakujem ti tiez za vyrecnenie sa :-)
Odpovedať
katkaa: bud sama sebou... Okolie casom, zvycajne vo chvilach, kedy potrebuje pomoc a radu, pochopi, co vsetko krasne je v Tebe a ktora z vas je aka. Nekal vodu, lebo mozes z toho Ty vyjst ako porazeny. Si z nimi tolko, kolko musis a kolko sama uznas za vhodne. Povedz to aj manzelikovi, aby chapal Tvoj postoj a dovody, preco sa k veci takto stavias... Nie vycitky, ale priama komunikacia su to prave orechove. A vyckat.
Odpovedať
Profilova fotka
skus si to so svojim manzelom raz a navzdy vydiskutovat...povedz mu co ta trapi a verim tomu ze urobi nejaky kompromis. Ja mam to stastie, ze manzel ma ma natolko rad, ze ma nenuti sa s nimi stretavat, lebo vie ze sa tam necitim velmi dobre. Ved kto by uz len rad chodil k svokre, ktora stale zabuda na to ze cakame mimi a nikdy sa nespyta ako sa mam a ci mi byva zle...a ako znasam tehotenstvo. A pritom to bude ich prve vnuca!!! Clovek by si myslel ze sa bude tesit...a vidis...svokry su svokry...nikdy ti matku nenahradia... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
prajem vsetkym aprilovkam krasne a stastne manzelstva vela vela rokov :-) nech sme stastne so svojimi manzelikmi ;-)
Odpovedať
ahojte aprilovky, ja byvam z manželom u svokry,a býva tam zatial aj jeho sestra, vychádzame spolu zatial dobre ale sj tak si tam neviem na nič zvyknúť, najradšej by som s drahým bola sama a už sa na tom aj pracujem. Chcela by som si tvoriť vlastne pravidla vo svojej domácnosti a necitit sa pri tom divne. Ale čo už zatial musim byť spokojna s tým čo mam
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, tak co? ako chuti manzelsky zivot?
Odpovedať
ahoj, u nás všetko ok :-D, kedže my sme už dlho boli spolu a aj dva roky bývali sami, tak sme nepostrehli žiadnu veľkú zmenu :-D :-D :-D , ale aj tak je to super
Odpovedať
Profilova fotka
u nás je to podobné ako u vás - my tento rok slavime 10 rokov a uz 7 spolu byvame, takze tiez az taka zmena to nebola... aj ked sa ma ludia pytaju aka to bola zmena su az sklamani ked im poviem ze skoro ziadna... aj ked je to pocit vacsej istoty a stale sa okolo seba tocime, pusinkujeme - ta svadba bola ako take znovuzamilovanie... aspon tak to citim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka ty si to vystihla úplne presne - v podstate žiadna zmena,pocit istoty a tá svadba bola krásna udalosť nášho spoločného života :o)
Odpovedať
Profilova fotka
včera som s mojim klientom riešila čo po svadbe. on je po svadbe asi rok a stále žiadna zmena. myslím že mi čo spolu bývame (napr. mi 10 rokov) tak asi nič. a nakoniec si stále hovorím že je to tak dobre. no predstavte si že by sa to zmenilo a ešte k horšiemu. fúha to by bolo. dnes som sa rozhodla na prvé výročie niečo kúpiť manželovi ale ešte neviem čo - nemáte nejaký dobrý návrh?
Odpovedať
Profilova fotka
prvé výročie myslíš teraz - mesačné?
Odpovedať
Profilova fotka
áno, mesačné. keď sme spolu začali chodiť pred 11 rokmi tak sme si robili výročie každý týždeň, mesiac a potom 10 mesiacov, 20 a pod. Potom ročky a tak. Teraz asi spoluzačatiechodenie už len len spomenieme ale oslavovať budeme svadbu a teda 14. Teším. Ináč dobrý for na dnes bol moj klient. kúpil si auto a má číslo 707, tak som mu zo srandy hovorila že či sa ide ženiť 7.7. a on vraj áno. dostala som záchvat smiechu lebo mi máme číslo na aute 144. no tak som bola rada že nie som jediná :-D taká praštená na čísla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme v podstate tiež spolu v jednej domácnosti už tri roky, takže teraz žiadna zmena. To sme si preskákali už pred tým . pripájam sa k názoru ksb, že to bolo v podstate len zavŕšenie skúšky či to spolu ide a krásna udalosť už spoločného života :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristin: ja som sice nerozmyslala nad kupov nejakeho darceka, ale chcela som zaplatit hotel - nejaky romanticky vikendik si spravit - niekde v prirode, ale 18-19teho ideme do rakuska na narodeninovu party jednemu kamosovi, takze vikend pada... tak mozno nieco vymyslim...
Odpovedať
Ahojte baby, tak konecne som sa vratila zo sluzobky tak mozem posondovat co ste debatili. U nas je vsetko bez zmeny, trosku si nevedia nase maminy zvyknut, ale inak je to v pohode. Zuzi este zbieras fotky do kolaze? akosi som to pred Prahou nestihla poslat :-( Pekny den a chcem podakovat za gratulacie, fotky este pridam, len sa musim k nim dostat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mám tiež kopec roboty vo firme,takže som do tých našich apríloviek ešte ani "nepichla" ale zajtra sa chystám, že sa toho konečne chytím. Zuzi, kľudne pošli na e-mail fotku slovaktual-ha@stonline.sk
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?