Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi, tak som ti poslala dve fotky, dufam ze ich dostanes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, dakujem za odpoved ;-) som rada, ze fotka moze byt
Odpovedať
zuzka pockaj aj na mna :-( prosim
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, fotočky treba najskvôr vyrezávať,upravovať rozmery,nájsť vhodné pozadie, rozvrhnúť...... takže máš čas,kým sa vyhrám s tými, čo sú tu.
Odpovedať
uff normalne mi odlahlo. ja sa tak tesim na tu fotku, ako male decko :-D a kde ti poslat foto?
Odpovedať
Profilova fotka
slovaktual-ha@stonline.sk pozor-dobre opíš adresu, nech to neblúdi po kolegoch :-D ahojte, idem domkov
Odpovedať
Profilova fotka
všetky 28.-ky zdravím - počasíčko Vám vyšlo dupinka tu zadala nejaké otázky ale kým začnem písať tak zabudnem. niečo o chorvátsku. ja chodím už tretí rok na rovnaké dovolenky 1 týždeň s manželovou mamou na Veli Lošinj - úžasná pohoda, pefektné prostredie, super more ale ináč v predtermíne geriatria - ale oddychovka pre nás a potom v júl/august s mojimi rodičmi a ségrinou rodinou na Bašku - ostrov Krk. Super tešíme a keďže to vybavujú vždy iní ľudia tak mi v oboch letoviskách vybavilii novomanželské privítanie - keďže vraj je to naša svadobná cesta. Tak už teším. Ja som zase dnes prezmenu vybavila pobyt v kúpeľoch pre 6 ľudí takže sa nesmierne teším a vychádza to tak že budem každý mesiac na dovolenke vyše týždňa - to sa dá. Som spokojná s takýmto manželským životom :-D dupinka - myslíš peniaze svadobný dar alebo niečo iné?
Odpovedať
baby, s tou kolazou cakajte aj na mna!!!
Odpovedať
aj na mna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak by som sa mohla pridať do tej koláže, rada by som, len mi prosím napíšte kam a v akom formáte mám zaslať fotku. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky my este nevieme kedy pojdeme na svadobnu cestu, ale pozerali sme si uz destinaciu - ja by som chcela ist na Bali... ale neviem ci nam to vyde, podla fotiek co som videla, je to raj na zemi x-) a k tym peniazkom - vyzbierali sme asi polovicu nakladov na svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
mzuzka - dostala si tie moje foto?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dostala, jani.
Odpovedať
dobre ranko, tak uz sme vsetky pod cepcom :-D este raz blahozelam vsetkym aprilovkam a zelam vela, vela lasky my sa chystame na svadobnu cestu este v maji, dufam ze to stihneme ak nie tak potom zaciatkom juna. a chceme ist do egypta. uz sa tesim, len skoda ze uz mi neostalo viac dovolenky takze pojdeme asi len na 8 dni :-( no a my sme vyzbierali dary a peniaze v hodnote celej svadby :-D za co vsetkym nasim hostom zo srdca dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, mozem sa pridat do kolaze?
Odpovedať
ahojte babenky, tak aj by som sa chcela pridat do kolaze. Zdravim, vsetky aprilovky a musim povedat, ze všetko bolo v konečnom dôsledku uplne super. Ked budem mat fotky, hned do albumu. Noooo, som štasnááááááááááááá :-D
Odpovedať
marcelinka s dovolenkou sme na tom rovnako, 8 dni v juli :-) ale uz sa tesim. Zasluzime si.
Odpovedať
ahojte aprílovky, my s tou svadobnou cestou ešte neviem lebo môj drahý by mal ísť od júna až do augusta do nemecka, čiže najskôr až potom :-D , ale našla som v beladiciach taký oddýchový víkend sa tam dá zaplatiť tak možno aspoň tam ešte teraz niekedy v máji alebo možno vybehneme na 4 dni do chorvátska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky myslim ze vsetky mozeme byt stastne ved kazda sobota v aprili bola nadherna a teraz nam ostava si vychutnavat si manzelsky zivot - je to super pocit citim ze mna a mojho manzela to este viac spojilo. Nam sa na svadbe podarilo vyzbierat viac ako boli naklady co je super aspon mame na kuchynu do noveho domu.Pekny den
Odpovedať
No my sme tiež vyzbierali peniažky - tak sme boli zajednat obývačku s jedálnou, sedačkou, tak už len čakat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj zuzi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mzuzka - ako som pochopila tak tebe treba posielať fotky do tej koláže - ide to tebe na mail, možeš mi ho prosím napísať? ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
slovaktual-ha@stonline.sk čerstvé aprílové panie, kukučte túto našu debatku pozornejšie, meilík píšem už aspoň 5ty raz ;-)
Odpovedať
zuzi, skusim vybrat nejake fotky a poslem :-) som zvedava ako to bude vyzerat. Svadba bola super aj bez starejsieho, kamarati sa nam o všetky zvyky postarali. Ešte že ich máme. Ked budu fotky dám do albumu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi posielam dve fotky, daj, ktorú chceš :o)
Odpovedať
Ahojte mlade panie, uz aj ja sem patrim. :-D taktiez vsetkym blahozelam. :-)
Odpovedať
inak ako si teraz vychadzate so svokrami a svagrinami? zmenilo sa nieco.? u mna trochu svokra to sa da ale svagrinka nejak zacala ziarlit na mna dost ma to vytaca.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja mam so svokrou perfektny vztah, sme ako kamaratky... a svagrina byva v bratislave, takze s tou som velmi zriedkavo...
Odpovedať
ahojte, no pre mna sa tiez nic nezmenilo a svokruska je od nas daleko. Len mladsia sestra mi robi starosti, nevim co jej sadlo na nos. Svagrinky nemam, mam len svograov a ti su v pohode, tiez daleko od nas :-)
Odpovedať
dzupinka, to tvoja sestra alebo manzelova a co jej sadlo? ja mam ako tiez svokru daleko aj svagrinu ale teraz su tu a mam dost svagrina sa do vsetkeho miesa este aj za dverami pocuva co som ju nacapala a potom to hovori svokre proste vsetko toci inak ako je. potom mi sa s manzelom kvoli tomu vadime a nema to zmysel,moja mama hovorila nech to neriesim s manzelom lebo sa budeme stale hadat mam to brat jednym uchom dnu a von len to stale nejde mas obdobie kedy si zacinas vsimat detaily a potom sa ti to zhromazduje a vybuchnes. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?