Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ahoj, ešte neviem, ale ja som si od mojej drahej polovičky vyžiadala ešte prvý máj nech mi postaví, pretože minulý rok zabudol, tak ešte jeden mi je dlžný :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neuveríš ale včera sme to preberali tiež. mala som výhrady že minulý rok som ho nemala a vydala som sa. jednoznačne to ale zrušil vraj on mi postavil dom (čo je teda pravda), ale aby som vraj nebola škodná kúpil mi nejaký exotický stromček kt. je cca 1 m vysoký a má len hore taký nejaký chumáčik. tak mu tam dnes hodím nejakú stužku.
Odpovedať
no ja to ešte tomu mojmu pripomeniem aby to určite stihol :-D , lebo ináč bude päťadvacať na holú :-D
Odpovedať
nooooo :-D A JA SOM MINULY ROK ANI BOZTEK POD ROZKVITNUTOU CERESNOU NEMALA...Musim pripomenut manzelikovi, nech sa pochlapi. Ale zase na svadbe sme mali brezy pred vchodmi..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, ja som konečne dokončila naše sv.foto, tak sa môžem tento týždeň pustiť do tých apríloviek. ;-) :-D tak už aj dzupinka to má za sebou. nestihla som ju vystihnúť, ale videla som kráásne ozdobený vchod. tak veľa šťastia dzupinka ;-)
Odpovedať
jaj zuzi ani nevieš aká som zvedavá ako to foto bude vyzerať :-D tak už sme týmto víkendom všetky aprílovky mladé panie :-) milé, ale najlepšie je že nám počasie prialo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, tiez som vravela, ze bolo krasne pocasie aj sobotu pred nami, nas den a vlastne aj po nas... cely april bol krasny Zuzi, dosla ti fotecka odo mna?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka fotočka dofrčala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, tesim sa na vysledok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som pár mojich výtvorov :-)
Odpovedať
zuzi pekné, vyzerá to zaujímavo, super foto si si urobila a aký používaš program :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotoshop, vlastne som to robila úplne prvý raz, tak ma to ešte baví :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale je to super, môžeš si vytvoriť rôzne koláže, bomba :-D
Odpovedať
ahojte aprilovky, co mate nove? uz sme tu vlastne vsetky vydate. ozaj, uz pouzivate nove priezvisko? ja mam este stale stare, na nove si tazko zvykam.
Odpovedať
Profilova fotka
u mňa je to tak, keď sa niakému obch.partnerovi, alebo už zákazníkovi predstavím novým priezviskom, tak sa pýta, KTO? .... a musím vysvetľovať a počúvať gratulácie a tak a ubehne 10min.kým sa dostaneme kvôli čomu volám. Tak ak ma niekto pozná pod starým priezviskom, predstavim sa starým a novým zase novým :-D
Odpovedať
ja to asi v práci riešim takisto, ešte vo väčšine používam staré priezvisko, kedže ma poznajú pod ním :-D , ale za to kolegovci tí sa stále vytešujú a volajú ma novým, minule som použila už aj môj manžel, také je to milé, taky nezvyk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa stal v piatok super fór s menom. riešili sme cez mail nejakú záležitosť a automaticky sa mi to tam podpisuje novým menom T. potom mi ten klient volá a pýta s to isté lebo vraj pani T mu písala to a to a on chudáčik teraz nevie tak si to ešte raz overuje. A na moju odpoveď že to som mu písala ja mi povedal že ale to bola nejaké pani T. Tak som sa aj ja zasekla a prepla ho na moju svokru. Tá zase späť na mňa že ona ani nevie kto je to. Tak som sa ho spýtala na meno krstné kto mu čo písal a potom som mu povedala že to som ja. No nevedel to pochopiť - asi si myslí že trpím schyzofréniou.
Odpovedať
Ahoj babulky! Pre mňa nové priezvisko bolo poriadnou zmenou (a ako som už raz písala, na Slovensku používam dievčenské, vo FR manželove). Tak mi napadlo, prečo sa nepredstavujete dočasne obomi? Mala som vyučujúcu, ktorá sa asi rok podpisovala obidvomi priezviskami (resp. pri naozaj oficiálnych záležitostiach iba zákonným - manželovým), ale keďže veľa publikovala a potrebovala, aby ju vedeli identifikovať, dočasne používala obe.
Odpovedať
ahojte nakolko ja vela komunikujem s ludmi mailom, podpisujem sa novym priezviskom, pricom v zatvorke uvadzam dievcenske meno. Aspon docasne. :-)
Odpovedať
caute aprilovky tak uz som aj ja pani
Odpovedať
alusiatko: GRATULUJEME a vitaj!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby - konečne sa mi podarilo spraviť svadobný album. niektoré fotky sú v nižšej kvalite, lebo som ich musela zmenšovať, ale myslím, že to nevadí. tak apríl máme za sebou, takže všetkým ešte raz zo srdiečka gratulujem.
Odpovedať
ahojte, gratulujem alusiatko a ksb k albumu bežím mrknúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte - k tomu priezvisku - ja sa od prvého dňa predstavujem len novým menom a myslím, že si už všetci zvykli a nikto s tým nemá problém, niekto sa zasmeje, niekto mi to v dobrom prízvukuje a iní to berú na vedomie. takže tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mzuzka - aka by mala byt ta fotka do nasej aprilovej kolaze? mam tam byt sama a vonku?
Odpovedať
panie! ak sa smiem spýtať: koľko peniažkov sa vám na svadbe vyzbieralo? Nechcem vedieť sumu, skôr pomerne, nap. 2x toľko, než boli naše (mladých) výdavky a pod.. Plánujete svadobnú cestu? Ak áno, kam a prečo? My sme sa rozhodli pre južné Chorvátsko, ešte sme tam neboli a láka nás prostredie, keďže chceme aj niečo pozireť, nie len vylihovať celé dni na pláži..
Odpovedať
Profilova fotka
janka najlepšie sama vonku a v stoji,v pôvodnej velkosti, ale babulky, pustím sa do toho až cez wíkend :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, v stoji? :-. myslela som, ze pouzijes pozu na zemi s rozlozenymi satami... ak potrebujes inu ako som poslala, tak mi prosim ta napis na mail ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie, v pohode, ste dve skorov rovnakej polohe a celkom sa mi to hodí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetky aprilove panie. Aj ja len dodsavasm ze moja svsadba bolo nieco uzasne a nezabudnutelne. Pockajte prosim s tou kolazou na mna na buduci tyzden by som uz mala mat nejake fotky tak potom nejaku poslem ved aj ja k vam aprilovym patrim. Ja zatial pouzivam svoje rodne priezvisko a este ho aj cely mesiac pouzivat budem kedze sa v juni stahujeme do noveho domceka a navyse o 2 tyzdne odchadzame na svadobnu cestu na ktoru sa nesmierne tesim. Som nesmierne stastna ze vsetko v sobotu dopadlo tak ako malo a dokonca aj lepsie. je to super pocit byt mladou pani.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?