Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
posledným aprílovkám prajem krásny svadobný deň. V podstate keď to skonštatujem, keď sme sa na svadbe dohadovali, riešili, pripravovali - zostávala vždy jedniná neovplyvniteľná vec a to počasie. A to sme si nemohli priať lepšie - verím teda že bolo pre nás všetky zaslúžené a že nám aprílovkám to priniesie do spoločného života šťastie a výdrž. Apríl je krásny mesiac a v roku 2007 bol pre mňa najúžasnejším. Teším sa že som mala svadbu v apríli 2007. Nechcel tu niekto robiť niečo z tých fotiek neviest?
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, tak to aj mna si v robote vychutnavali: ako sa mate pani xxx (nove priezvisko) Kristin - niekto chcel robit fotokolaz
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka - ja s ak menu nevyjadrujem - do telefónu sa prestavujem po starom, občas sa aj tak podpíšem, keď mi niekto volá tak prepínam svokru a pod. No mám s vlastným menom problémy. Dúfam že si zvykneme.
Odpovedať
kristin hádam hej ja sa všade pýtam či sa mám už podpísať novým menom ešte aj pri občianskom :-D jej kristi nás oslovil podobný typ šiat všimla si si :-D
Odpovedať
dúfam, že sa nám podarí urobiť tú fotokoláž :-D
Odpovedať
Ahojte vydate panie a panie cakatelky !!! :-) Konecne sa Vam hlasim ako pani... Svadba bola v sobotu 21.4. a bola jednym slovom uuuuuzzzzzaaaassssnnnaaaaa :-N :-N :-N Len mam pocit, ze vsetko islo akosi rychlo...
Odpovedať
vitaj dupinka, tešíme sa na fotky a blahoželám ;-) to išlo, ale ja mám pocit že som si stihla vychutnať všetko dosýtosti, ale dala by som si repete, samozrejme s tým istým ženíchom a všetkými :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, na tú fotokoláž mi môžete poslať fotočku na email slovaktual-ha@stonline.sk ;-) dupinka, vitaj :-)
Odpovedať
dakujem :-) fotocky mam zatial len sukromne, fotograf na oficialnych este pracuje... A tie nase su dost velkej kapacity, tak dufam, ze sa mi to podari zmensit a dostat to na tieto stranky... Idem si dnes menit obcianku, tak sa zatial majte!!!!!
Odpovedať
zuzi a môže byť taká z parku, mám tam radšej stáť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
soni, z tvojho albumu pošli 5 a 16tu fotku, uvidím ktorú použijem, podľa toho aké pošlú ostatné.pošli to v originálnej velkosti, aby sa stým dalo lepšie pracovať
Odpovedať
dobre zuzi idem na tom pracovať, to bude super, už sa na tú koláž teším :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sonulienka - šaty som si všimla a moc ma to teší. Ja som sa v nich cítila úžasne, žiadne problémy so sedním, chodením, tančením - a Ty? zuzka - aká by tá foto mala byť - čiernobiela, farebná, navýšku, našírku, len nevesta - zblízka z diaľky? Môžeme nejak pomôcť?
Odpovedať
tiež v pohode až na to že som mala topánky s takými kamienkami a tá jedna sukňa z toho materiálu ako býva závoja sa mi tam zasekávala, ináč ostatok ok, ani sa mi z nich nechcelo vyzliecť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najlepšie farebná a taká aby ak si nanej aj s manželom tak keď ťa z nej vyrežem , nebude ti chýbať ruka, alebo kus tela :-D pozri foto Sonulienka č5 a16 niečo podobné a najlepšie vonku, aby sme boli všetky rovnako nasvietené. a najlepšie v pôvodnej velkosti a neupravené, lebo upravovaná fotka sa ťahšie upravuje.
Odpovedať
zuzi poslala som ti tie fotočky ale mám ich prescanované,lebo ich nemáme na cd,dúfam, že to nevadí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som poslala. celý čas som si myslela že som tam furt len ja na tých fotkách a teraz som ledva našla dve kde som celkom sama. len jedna int. otázka - aj vy ste také "úchylné" do prezernania Vašich svad.fotiek alebo len ja?
Odpovedať
Profilova fotka
soni, zatial nič nemám, máš dobre napísanú adresu?
Odpovedať
Profilova fotka
kristin, tvoje fotočky dorazili :-)
Odpovedať
zuzi ešte neprišli? ;-)
Odpovedať
tak už som našla chybu veru mala si zuzi pravdu niečo som vynechala v adrese idem poslať na novo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prišlo 2x :-D
Odpovedať
no už som to poslala ale prídu dve správy v jednej chýbajú fotky :), druhá by už mala byť v poriadku no čo už je piatok, tie prvé som poslala na adresu bez toho -ha, možno poznáš p. Bosiniho, tak jemu, odpísal mi že to som asi chcela niekomu inému trapas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D tak ak si to poslala na slovaktual@stonline.sk tak to dostalo cca 30ľudí :-D :-D
Odpovedať
tak to si ma teda nepotešila, hrôza, tí sa musia teda čudovať že čo to má byť, pomóc :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nevadí, aspoň potešia oko, veď je na vás krasny pohľad
Odpovedať
aspoň že som si v svadobný deň nevyrobila takýto chaos :-D a sú zuzi dobré tie fotky môžu byť ? :-) no urobím si trochu popularitu nie :-D , my sme mali kolegyňu, ktorá celému úradu poslala že sa ide vydávať a už si tu z nej utahovali a nakoniec o týždeň poslala zas že sa to ruší, tak sa smiali, že aj moje oznámenie takto rozpošlú našťastie to nestihli kolegovci a teraz ja pre zmenu rozpošlem fotky cudzím ľudom zábava :-D :-D :-D
Odpovedať
AHOJTE Práve sa mi podarilo sem hodiť zopár fotiek zo svadby... nie sú to profesionálne fotky, na tie ešte čakáme.. Sú to amatérske zábery, ktoré sa vďaka malej kapacite Mb podarilo zaradiť do albumu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, tak uz to mame vsetky za sebou :-) :-) :-) v sobotu sme s mojim drahym manzelom co to pospominali na 21.4. - ake to bolo krasne a ze ako to rychlo ubehlo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, zachvíľu aj apríl je za nami takže už sa môžeme tešim na oslavu jednomesčného výročia. včera ma to práve tak napadlo, že by som mohla niečo vykúzliť a potom som si ráno prečítala popis svadby chlapom - je teraz na fotkách - a normálne ma to dojalo. manžel by to asi tak nevedel popísať a predpokladám že to síce tak tiež cíti ale asi ani o mne by nikdy nepovedal to čo tam ten chalan napísal. no ale hlavne ma to teda popohlo k tomu, že mu zadám úlohu ma na 1 mesačné výročie niečím prekvapiť. chystáte niečo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?