Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojtee tak konecne som v praci a mozem sa vam trochu venovat uz ako pani... len nemam vela casu, lebo za tie dni co som tu nebola sa mi tu toho nakopilo... a k tomu som chora a nemozem ani hovorit, tak mozno ze pojdem domov sa liecit... nas den D bol dokonaly :-D este by som si to zopakla... pocasie, ludia, strava, zabava, vyzdoba, nalada - no proste vsetko super... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem aj ostatnym 21tkam a 28ckam drzim palce nech im to klapne....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj janka. gratulujem a tešíme určite všetky na foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. no fotecky zatial nemam, ale hned ako udu ich tu hodim...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takisto gratulujem všetkym nevestám a ich manželikom, ktori mali v sobotu svoj Veľký deň. Náš deň bol vydarený od rána až do noci, jednoducho úžasné:-) Do albumu som pridala nejaké fotky:-)
Odpovedať
ahojte,hlasim sa vam uz ako vydata pani. bolo to krasne...velmi som sa bala aby som neplakala, ale cely den sme sa usmievali a na hostine sme sa vyborne zabavali. coskoro si vytvorim svadobny album. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Shirley zelam tebe a tvojmu manzelikovi veeeeella stasticka a strasne vela lasky. Verim ze mas nezabudnutelne spomienky ako vsetky dievcata, ktore maju uz po tom :-) Tesim sa na album...
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja gratulujem vela vela lasky a stastia... :-)
Odpovedať
ahojte babule, tak aj my to máme už za sebou, môžem sa tiež len pridať k názoru, že to bol najkrajší deň v živote, nádherný :-D , idem akurát popridávať nejaké foto
Odpovedať
Profilova fotka
no vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
zuzka nevieš mi povedať aká je max veľkosť fotky, neviem to nájsť
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj sonulienka, vsetko len to naj do manzelstva... a ako bolo so satami? aj si si stupala na ne? ;-) ja som si pri smere dozadu stupala na kruh a raz som sa tak zapotacal ze som skoro padla :-) :-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte vsetky ;-) Uz som medzi vami dlhsie nebola, tak vam vsetkym vydatym zelam vsetko najlepsie do manzelskeho zivota, vela lasky, stastia a hlavne porozumenia. A tym, co to v sobotu este len caka, nech sa vsetko vydari podla vasich predstav ;-) Soni, krasne fotecky a krasny par na nich
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky....chcem dalsim aprilovkam, ktore to maju uz za sebou ;-) zazelat vela stastia a lasky v manzelskom zivote :-) mirka_mt - tesim sa na tvoj albumik :-) sonulienka - bola si krasna nevesta :-)
Odpovedať
aj ja chcem zaželať ešte naším posledným aprílovkám všetko naj naj naj, nech ván v ten deň vyjde všetko tak ako chcete a užite si ho naplno je to úplná paráda :-D a 21.04.kám všetko krásne v spoločnom živote :-D na šaty som si síce nestúpala, ale sukne sa mi zachytávali do topánok, lebo som mala na nich kamienky a tie sukne čo boli z tej kvality ako závoje tak tie sa mi tam stále zachytávali až sa mi sem tam stalo že ako som sa snažila zdvihnúť sukňu mi bolo vidno celé nohu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
metlonka a ostatne zvedave: posnazim sa s albumikom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby - tak dnes konečne volal fotograf, že máme fotky, ja sa teším ako malé deculo - takže dúfam, že cez víkend bude aj album
Odpovedať
ahojte, uz by som konecne chcela pridat svadobny album, ale ako mam zmensit fotky, stale mi to vypisuje, ze su prilis velke. :-( vdaka za pomoc.
Odpovedať
Shirley - V hlavnom meno v nejakom programe na úpravu obrázkov Image - Resize - aspoň na polovicu a potom uložiť ako, aby si si neosekala pôvodné fotky (najlepšie uložiť do úplne iného adresára). Alebo v Painte - obrázok: skosiť/orezať na polovicu a potom postup ten istý ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak máš program powerpoint je tam možnosť - upraviť veľkosť a tam ich zmenšíš na cca 700x900 dpi a to je do tých 700kb ktoré sa sem zmestia
Odpovedať
Kurnik, Zuzi, pozerám, že tie potvory ti nechcú dať pokoj! Toľko závisti ťa môže len tešiť, nie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tie akoze "gratulantky" aj mna dost vytacali, ale o tom im zrejme ide, tak im tu radost neurobme a pekne ich odpinkajme ;-) Nic si z toho nerob Zuzka a na tvojom mieste by som uz ani nereagovala, len ich vymaz :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak to by som vôbec nečakala, že v rámci gratulácii sa nájdu aj takéto kravy, pardon za výraz aj to je ešte mierny, ale presne tak zuzi, nech si prasknú od závisti :-D , nevesta si bola krásna babule ktoré máte svadbu zajtra 28.04. želám ešte raz všetko dobré užite si ten nádherný deň a potom šup sem s fotkami, veľa šťastia :-D a urobíme si tú koláž aprílových neviest? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Soni ;-) Ako sa robi taka fotokolaz?
Odpovedať
to ešte neviem, ale niekto to tu asi vie, len si nepamätám, ktorá z nás to bola, lebo by sa zozbierali fotky kde sme ako nevesty samé ale potom neviem, no bolo by to super ;-) , určite niekde vyšpízlujem ako na to
Odpovedať
Profilova fotka
to je super napad...ta kolaz... ja este foto nemam, ale kazdym dnom cakam telefonat od fotografa... potom hned vytvorim albumik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som zvedava na vysledok, tiez mam zopar fotiek z parku, kde som sama. Rada sa pridam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ma napadlo, ze zajtrajsim dnom su aprilove svadby ukoncene... :-) :-) :-) vsetkym drzim na zajtra palce, nech im to vyde podla planu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, Jani, aprilovky to uz budu mat za sebou... tak rychlo nam to ubehlo :-|
Odpovedať
to veru hej už budeme veľké pani :-D , prvý deň v robote si všetci vychutnali moje meno, len čo som vošla už vyrývali, že pani horská :-D ale tak v dobrom
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?