Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
my sme asi tiež do svadbocestovali.. dnes mi zistili nízko uloženú placentu, takže takmer rizikové tehotenstvo, ale našťastie sa to ešte môže zlepšiť. Lietanie nie je kontraindikáciou, ale napr. pri najmenšom krvácaním musím do nemocnice a v takom Tunisku alebo Maroku by som to teda neriskovala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, moja sestra práve píše že by chcela aby bol minulý týždeň. celkom závidím ten pocit čo budú mať zajtra babenky. Prajem nech im tiež počasie praje a hlavne nech si to užijú. Baby čo už máte po - zmenil sa Váš manžel? Mne celý čas všetci hovoria že môj sa za ten týždeň hrozne zmenil, že je milší, kľudnejší a pod. Vôbec nechápem lebo on dobrovoľne prizanl že k svadbe nepriložil ani prst, a že všetko som geniálne vybavila ja (no nepotešilo by Vás to?) takže nemal byť z čoho v strese. sojka - tie šaty by ma dorazili a ešte svedok - ja som to všetkým povedala že nesmú mať nič podobné ako ja (farebne strihovo) a tiež môj priateľ, takže naši chlapi mali hnedé zelené a sivé obleky, príp. tmavomodré. bihan/weroni - dávajte si pozor na seba, mimčo a manželíkov - veď teraz máme medové týždne ....
Odpovedať
baby, ja sa zajtra vydavam... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
shirley - ty sa máááááááááááááááááááááááááááááš
Odpovedať
Baby mala otazocka pre panie, ktoré majú už po: Všetky ste mali starejšieho, a ak nie kto Vás odpytoval od rodičov? Máme problém, lebo pánovi ktorý nás mal odpytal zomrel svokor. Svadba o tyzden a mi nevieme co mame urobit a hlavne kde hladat.
Odpovedať
Profilova fotka
Dzupinka na nasej svadbe sa stalo nieco podobne...tiez nam dva dni pred svadbou ochorel manzelov krstny ktory mal byt zaroven starejsi....ale jeho otec to super vyriesil. Je skvely recnik, takze nemal problem s pytackami ;-) Ale je pravda ze si vopred nastudoval co ma hovorit. ;-) neboj...verim ze ti to dobre dopadne..vela stastia :-) Shirley....vela stastia:))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dzupinka, nechceš aby som skúsila zavolať Igorovi? ak nikoho nezoženieš,kto by sa z rodiny,alebo známzch nato dal, tak by som mu mohla skúsiť zavolať, že či by ti nespravil iba odobierku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte sobotnajsie nevesticky prajem vam vsetkym krsne prezity den plny lasky vela stasticka v novom uz manzelskom zivote nech ste s tym koho ste si vybrali nesmierne stastne. este raz uzite si zajtrajsok, mna to caka o tyzden
Odpovedať
mzuzka, ja nemam dobru skusenost s Igorom. Kedze ho poznam a sestre robil po znamosti tak mne sa to nepacilo a bojim sa, ze by to dopadlo rovnako :-( ale dakujem
Odpovedať
metlonka, myslim ze nasi otcovia nie su recnici, teda su ale nie pred "obecenstvom". Vsak ideme od pondelka domov, tak dufam, ze do piatku sa nam podari nieco vybavit. mzuzka Vam bol Igor na celej svadbe?
Odpovedať
dzupinka - my sme nemali odpýtanku ani starejšieho, ale fakt by som to v tvojom prípadne nechala na nejakého ukecaného člena rodiny.. a čo tak ujo, krstný alebo nejaký rodinný známy. Text odpýtanky nájdeš aj v článkoch na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
áno, o pol jednej sme ho zaviezli do pD k ženíchovi a bol až do rána do tretej, bol by aj dlhšie, lenže na druhý deň mal zas svadbu, tak si išiel pospať ale viem že ak má čas a nie je niaká svadba, alebo akcoška, že robí aj len také niaké čiastkové veci
Odpovedať
Článok sa načítava...
bihan - ešte jedného máme v zalohe a uz som aj hladala na strankach odobierku. Aj som nasla peknuu a nie dlhu To len kvoli mojej mamke, lebo sa boji, ze nebude dobre. Muziku mame v pohode tak si myslim, ze so zabavou by nemal byt problem. No uz ten stres pomaly graduje graduje :-) a este to, ze uz to dost stoji a nastavajuca svokrusa nechce ani počuť o dalších výdavkoch. ide ma porazit
Odpovedať
nám sa pôvodný rozpočet ešte trošku navýšil, ale fakt len trošku o nejaké foto navyše, lebo sme chceli 40, nie pôvodných 20 záberov do albumu a inak bolo všetko ako v rozpočte... Ale tiež keď si predstavím, koľko peńazí do toho jedného dňa išlo... bof... ale stálo to za tie prachy ;-) (Teda aby som bola presná, celú hostinu platili naši a ani raz som nepočula: "Kroťte sa, lebo to veľa stojí", to oni skôr naopak. Vraj svadba je len raz v živote 8-)
Odpovedať
no u nas je to tak, že ja si platim svojich a teta plati svojich, im tam ešte vybehol zubar, lebo ujovi sa v predu zlomil zub a že on sa chce na mna usmievat taak že tak. no ale však nejako bolo nejako bude, ešte mame aj mi nejaku rezervu.
Odpovedať
Profilova fotka
bihan-nám platili tiež všetko naši rodičia, ale keďže sa mi zdalo že je to hodne tak sme ich trohcu oblafli a dali sme všetko na 1/3. aj tak si myslím že to vedia že za tie prachy to byť nemohlo, ale veď nám to dali v svadobnom dare, takže to neriešim. plán svadby sme prekročili ale absolútne neľutujem. na spokojnosti ľudí a nás sa nám to vrátilo. a v podstate sme tri dni nevarili, na druhý deň sme mali pooslavu takže sa to dalo. starejšieho sme nemali - nám sa po 10 rokoch zdalo byť to už divné.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky tak ja to mam za tyzden uz sa velmi tesim ale uz aj stresujem .Uz mame vsetko zariadene uz iba dokoncujeme s mamkou vyzdobu a tak.Dnes som sa dozvedela skvelu spravu a to taku ze cakame Baaaaabetkooooooo.Velmi sa tesime. Mam na vas jednu otazocku.Neviete mi poradit co sa hovori na takej odobierke? Dakujem vam a prajem vsetko naj do noveho zivota :-)
Odpovedať
dzupinka - my sme odobierku nerobili - byvame uz spolu a este sme mali aj take hlupe konflikty takze sme to urobili bez ale zvycajne sa tam zvykne podakovat za vychovu, ze z vas vychovali zdravych krasnych ludi bla bla bla - to je na kazdom kto co povie - nemusi to byt nic naucene - podla mna je to dokonca krajsie ked je to od srdca ale vraj pritom vela ludi place tak mozno by nebolo od veci aj nejake "vtipne prihody" z detstva do toho zamontovat nech tam nesmoklite ;-) k tym peniazkom - bihan - mas pravdu je to drahe jak slak, my sme si to platili cele sami - ale dostali sme aj vela darov v obalke takze nieco nam to "vykrylo" komplet nas to inac vyslo na nieco nad 90 000,- presnu kalkulaciu este nebolo kedy urobit michell - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a hlavne sa drzkaj a nestresuje sa - babatku to urcite neurobi dobre (a este rada strasne zatazenej na deti - zacni uzivat kyselinu listovu - aj gynekolog by ti to mal predpisat - je to velmi dobra vecicka - az okolo nejakych 70% znizuje riziko razstepov) - to len taka odborna vsuvka - ja som na toto maniak :-) tak vela stastia baby co sa zajtra vydavate - uzite si to a drzim palce - a vy ostatne co uz ste tiez po - nemate pocit jak keby ten nas "piatok pred" bol vcera?
Odpovedať
dobre ranko :-D certsvym aprilovym manzelkam zelam krasne, stastne manzelstvo plne lásky a porozumenia. od zajtra mam dovcu, takze sa ozvem uz ako pani :-D 28-ckam prajem prijemnu a slnecnu sobotu, nech nam to vychadza podla nasich predstav a k spokojnosti nasej aj nasich hosti... pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Marcelka, tak nech máš aspoň také počasie ako my. budem na vás 28 mičky myslieť ;-)
Odpovedať
Tak ti marcelinka želám v ten deň len to naj, nech nám to počasie vydrži keď sa zatiaľusmievalo na všetky aprílové nevestičky slniečko, nech nam to vyjde podla našich predstáv a snov. A čerstvým manželkám želám štastný život po boku koho milijete.
Odpovedať
Michell- to je supéééér! dúfam, že si svadbný deň užiješ bez problémov... a babulky, čo to máte čerstv za sebou: GRATULUJEM!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprílovky, teraz už nemáte veľa času písmenkovať, ja práve dnes trošku áno, tak vám sem hodím pár "zážitkov" z našej svadby na pobavenie vo sv.ráno mi doviezol kamarát zákusky s dietnej múky pre švagrinu, keď som ich išla zaviesť do DK okolo obeda, tak sa mi vyšmykla krabica a skončili ako jedna kôpka pomia na podlahe. šaty som si zužovala ručne, už keď mi klopkal kameraman na dvere,tak sa začal rehotať a natočil si to. keď som nastupovala do auta už na odchod do PD, tak sa mi zachytila tá veľká kália vo vlasoch o auto, ja som trhla hlavou a vdrapila ju celú von z účesu aj s pár pinetkami, takže mi to na tej strane plápolalo celý chumáč zlakovaných vlasov, že sa všetci asi 5min rehotali a šofér nemohol ani naštartovať a to je len vzorka nášho piatku 13teho :-D :-D hlavne že padlo 2xáno a nakoniec sme boli takí spokojní, že nám už fakt bolo všetko jedno. x-) ale asi najzaujímavejšie bolo to, keď som sa na úrade išla podpísať a matrikárka mi šepká: novým menom a aj krstné a ja sa pýtam a aké -ona že mankovecká a ja vravím viem, a to krstné? takže sa smial každý a ja som unavená a vystresovaná nechápavo pozerala, že prečo sa smejú :-D :-D až keď povedala ZUZANA tak mi to vlastne došlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a toto si budeš pamätať najviac. :-D mne iba praskla tyč v spodničke, vypadli nejaké sponky ktoré držali vlasy a závoj a to všetko okolo 24 hod. takže si ženích myslel že sa mu už rozpadávam. jéé a moja malá družička sa prešla uličkou k stolu pred nevestou za podmienky že tam ju čaká otec s lízatkom, takže hneď ako oddávajúci začal že nás víta tak zahlásila že "prosím si lízatko" a druhý krát sa prejavila pri otcovom prejave keď povedala "dedo buď ticho" a po chvíli "vidíš - dedo ma nepočúva ..." Ale i keď nie som trémistka fakt je že hudbu si z obradu nepamätám vôbec, výzdobu sály tiež nie. Jediné čo si pamätám je jasné áno mažela a môj plačlivý soplík keď som mu dávala prsteň.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky Mzuzka dobre si ma pobavila vsetci v praci sa smiali ked som im to citala. Ale zaklad je ze to dopadlo OK a si stastna, ved asi kazdy ma take male nehody na svadbe ved nic nie je idealne, ale nie kazdy sa s nimi podeli. Neviem co caka mna ved to vsetko ma caka este len v sobotu, ale uz sa tesim. Necitim tu svadobnu nervozitu, ta panuje u nas doma, ale ja som stale v BA a domov idem az vo stvrtok kedze saty mam z BA. A ako sa zmenil zivot po svadbe? Napiste Vase prve skusenosti mlade panie. :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby - no ako poniektoré viete, my sme mali svadbu 14.4.07 takže už je nejaký týždeň po. No a musím povedať že je to úžastné - možno je to len taký prvý ošial manželstva, ale mám pocit že sa máme ešte radšej - to sa už asi nedá, ale dajme tomu :-) no jednoducho užívame si to na celej čiare. včera sme akurát dostali svadobné video a sme strašne spokojní, takže kameramana môžem len odporučiť. Teraz čakáme na fotky a potom spravím aj album. takže tie ktoré vás to ešte len čaká - tak sa poriadne tešte, lebo je to super a čerstvým mladomanželkám z minulého týždňa srdečne blahoželám.
Odpovedať
caute 28aprilovky ako sa mi blizi termin tak mam strasne zmiesane pocity.raz by som najradsej celu svadbu zrusila druhy krat sa jej neviem dockat.som sama alebo aj vy mate podobne pocity?
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko, myslím podľa toho, čo sme písmenkovali pred svadbou z viacerými čo už máme po, tak podobné pocity si počkajú na väčšinu z nás. ja som tým prešla tiež, ale môžem ťa ubezpečiť, že v deň svadby ťa vôbec nič také nenapadne. ja som sa toho bála, rozprávala som sa s kamarátkou, čo ak budem mať pocit, že sa nemám vydať a bude to namne vidno...... nemala som ho ani sekundu ;-) bolo mi tak fantasticky v tej obradnej sieni, ako veľmi ale veľmi dávno nie. ksb- zááááávidím (ale v dobrom :-D ) že už máš video, my až v piatok. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
súhlasím so zuzkou. ale že by som sa nemala vydať ma nenapadlo, len som si deň pred spomenula na všetky skúsené ktoré hovorili že by to najradšej urobili v tichosti so svedkami. ale po svadbe to určite netvrdím - nikdy by som svoju svadbu nemenila ja už mám video a oficiálne foto tiež - hrozne je super - zase som si poplakala - ozaj plakali ste? ja som sa snažila ako sa len dalo, ale keď som videla otca so slzami tak sa nedalo. a určite by som nemohla robiť oddávajúceho - jááá by som to preplakala. manžel ma celý čas držal za ruku a jemne hladkal takže to trochu pomáhalo.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zase skonštatovala, že naša svadbička bola stráášne krásna a nádherná, ale veľmi únavná. Najkrajších však bolo tých asi 20min na úrade a ostatné by som už asi nikdy neabsolvovala. Proste ten pocit šťastia niako asi prevýšil všetky tie ostatné a z celej svadby by som si nechala tak asi pol hodinku :-D a to je proste mojím vnútorným hlasom, bolo naozaj správne rozhodnutie a Mareček je ten pravý x-) ostatné veci som si akosi nevedela asi vychutnať alebo čo. Stále som kontrolovala, či je všetko ako má byť, či sa všetci tešia, bavia, či im je dobre atak. Kávu som vždy pila na etapy, ale zadosťučinením mi bolo keď mi každý povedal, tak na takej svadbe, sme ešte ani neboli. Bolo úplne super. Do rána do siedmej sme sa bavili a to sme upratovať a spratávať boli až v sobotu večer.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?