Menu Forum

Svadobý termín apríl 2007

6. apr 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
Registrovala sa 12. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 865 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 dobré ránko,
ja som zas včera zistila, že podprsenku čo som si kúpila sa mi nakoniec do svadobných šiat nehodí lebo ju vidno a šaty sú dlhé takže ich mám síce zúžené ale včera som zistila že sa musia ešte rýchlo skrátiť, ešte mám stále k dobru 4dni, tak verím že všetko bude ok emoticon a chúdatká šaty z toľkého nosenia hore dole nebudú vyzerať ako z chlievika emoticon
17. apr 2007 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weroni
Registrovala sa 7. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
weroni
Registrovala sa 7. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 185 príspevkov. Má 5 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
 jej baby, caute - poprvykrat sa pridavam do fora ako vydata emoticon neskutocne rychlo to ubehlo.... co vravite vy co ste to mali v rovnaky den ako ja? nezdalo sa vam to priiiiiiiiilis kratke?
17. apr 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzupinka
Registrovala sa 22. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 28. apríla 2007
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
dzupinka
Registrovala sa 22. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 296 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
    okres Prievidza
 Ahoj Weroni, tak všetko naj naj najsamlepšie v manželskom živote emoticon a teším sa na fotky.

No sonulienka, vidim, ze nie som sama. Nam zrusili ubytovanie, nemame k dispozícii tolko izieb ako sme si zajednali. Zrazu maju prednosť robotníci pred svadobcanmi. emoticon
No zacinam sa pripravovat na to najhoršie. Vždy musí niečo prísť a prekaziť to.
17. apr 2007 o 08:20  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
Registrovala sa 31. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov. Okres Prešov.
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
Registrovala sa 31. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 290 príspevkov. Okres Prešov.
    okres Spišská Nová Ves
 weroni srdecne blahozelam a prajem stastny manzelsky zivot. tesim sa na fotky a napis viac dojmov...

sonulienka je nemam vobec spodne pradlo emoticon emoticon emoticon a na buduci tyzden niekedy v stredu alebo utorok? emoticon maju prist prvy hostia a u nas je ako po vybuchu. drahy vcera skonstatoval , ze s tym treba nieco robit emoticon ale kedy? emoticon v sobotu este musime kupit popolnocnu koselu a kravatu...
17. apr 2007 o 08:28  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smejko_a
Registrovala sa 16. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov a 1 album. Pezinok, okres Pezinok.
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
smejko_a
Registrovala sa 16. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 54 príspevkov a 1 album. Pezinok, okres Pezinok.
    okres Kežmarok
 ahojte aprilovky Vam ktore uz mate po prajem krasne dni prezite so svojim manzelom naplnene nekonecnou laskou a pohodou

A my ktore nas to caka: ja som v BA a co sa doma deje netusim, ale ze vraj chaos. Ja tiez este nemam spodne pradlo a aj Dj este nie je na 100%isty ani s vizazistkou nie som totalne spokojna. Ale myslim ze tieto predsvadobne stresy k tomu patria ved nic nie je idealne. Na vikend sa chystam domov, aby som spominane detaily dotiahla, snad sa to podari.

Neviete ake pocasie by malo byt na buduci tyzden?
17. apr 2007 o 09:00  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
marcellinka (38 r.)
    okres Spišská Nová Ves
 my ideme domov do snv az vo stvrtok, spolieham na to ze kazdy si splnil zodpovedne svoju ulohu
17. apr 2007 o 09:03  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 no ja ešte tiež musím trochu u nás upratať, aby tí čo tam budú spať mali poriadok, nieže by nebol, ale predsa emoticon , ako tak sledujem niekam mi zmizli 21. aprílovky, že by už boli pohltené chystaním emoticon
ale my sme šikuľky a všetko dokážeme, no nie emoticon
ja som bola včera na skúšku účesu a do hodiny sme to zmákli, že čo a ako urobíme, som našťastie spokojná s tým výsledkom bude to fajn
17. apr 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ksb
Registrovala sa 1. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 14. apríla 2007
    V Bratislave - v DNV PEGAS, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
ksb
Registrovala sa 1. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
    V Bratislave - v DNV PEGAS, okres Bratislava
 Ahojte aprílovky - tak mám to za sebou. Môžem to opísať len jedným slovom - bolo to dokonalé - ľudia boli nadšení a ja manželom sme sa vynikajúco zabávali. Počasie nemohlo byť lepšie - bolo teplúčko a slnko krásne svietilo. Hneď ako budú fotky spravím svadobný album.
Ale poviem Vám raz za život to úplne stačí. Skončili sme ráno o piatej a to som mlela už z posledného.
Som veľmi šťastná :o) Tie, ktoré to máte ešte pred sebou - držím Vám palčeky, nech to bude presne podľa Vašich predstáv.
17. apr 2007 o 10:00  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mzuzka
Registrovala sa 8. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 600 príspevkov a 2 albumy. Má 11 priateľov.
  • Svadba bola 13. apríla 2007
    V Prievidzi a Handlovej, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
mzuzka
Registrovala sa 8. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 600 príspevkov a 2 albumy. Má 11 priateľov.
 n o tak ksb vitaj. my sme skončili ráno o 7mej, takže podobne emoticon
17. apr 2007 o 11:21  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 243 príspevkov a 3 albumy.
  • Svadba bola 21. apríla 2007
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
Registrovala sa 4. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 243 príspevkov a 3 albumy.
 ahojooojte,
sonulienka neboj, ja som tu... doobeda som bola na skuske ucesu - super - budem mat v hlavke zive kvety emoticon emoticon emoticon - tak to vymyslela kadernicka, musi mi dat pricesok, lebo nemam dost svojich vlasov - v zivote som taku bohaty uces nemala, ale spravila to pekne, aj ked narychlo, cize namala som to nagelovane, nalakovane, ale bolo to fakt pekne - tesim sa...
17. apr 2007 o 12:07  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 ahoj, som zvedava janka na účes, určite bude super, ja som si bola požičať spodničku takú širšiu, tak možno nebudem musieť nič skracovať ved uvidím ked odskúšam, ešte ju odtrepať domov emoticon , takýmto štýlom budú tie šaty fakt čierne a nie biele, ked si ich budem furt pre niečo skúšať emoticon
ksb blahoželám k úspešne vydatým a želám veľa veľa šťastných rokov manželstva
ahoj zuzi a ty sa máš ako, mala si krásny dátum piatok 13.04. taký magický deň emoticon
17. apr 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzupinka
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
dzupinka
    okres Prievidza
 mzuzka čo hovoríš na kameramana? do kedy ste ho tam mali?

ksb - prajem všetko najlepšie v manželskom živote.
17. apr 2007 o 12:53  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bihan
Registrovala sa 9. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 488 príspevkov a 1 album. Má 32 priateľov. Francúzsko.
    V Hronseku pri Banskej Bystrici, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
bihan
Registrovala sa 9. februára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 488 príspevkov a 1 album. Má 32 priateľov. Francúzsko.
 Ahoj babulky!
Tak sa tiež pridávam už ako vydatá emoticon Celé to bolo neskutočne SUPER!!! už som pridala fotky od fotografky, ale upravovala som ich len ja, takže nie sú definitívne.
Všetkým Vám ďakujem za blahoželania a tiež sa pridávam so želaním, aby ste si to poriadne užili, tie, čo to máte ešte pred sebou, ten deň fak ubehne ako voda!
17. apr 2007 o 13:10  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 bihan krásne fotočky a tá s tým bruškom fakt hovorí sama za seba, pekná, bábo v brušku na svadbe poslúchalo emoticon
17. apr 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bihan
fotoportrét
fotoportrét
bihan
 no jasné, ale už čakám, kedy začne neposlúchať, čoskoro by som mala cítiť prvé pohyby emoticon
Inka spodnička fakt dosť nadvihne šaty a neboj, po svade budú aj takmer čierne, ale na fotkách to nevidieť emoticon
Tie moje boli od trávy, postúpala som si opätkami vlečku, ktorá bola koncom večera pomaly sivá... to patrí k tomu emoticon
17. apr 2007 o 13:33  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 tak bihan aj mna si s tým potešila, s tymi šatami, že to nevidno na fotkách, ja svoje trošku vláčim po zemi, ale nesiem si domov dnes na skúšku ešte takú inú spodničku tak hádam mi ich ešte zdvihne-suknu aspon o 1cm, lebo ináč neviem neviem emoticon
17. apr 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
Registrovala sa 12. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 135 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
metlonka
Registrovala sa 12. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 135 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
    V Nitre, okres Nitra
 Ahojte nevesticky!
Tiez mam uz po tom a este stale sa z toho spamatavam emoticon
Ale Vam poviem...stoji to za tie nervy emoticon Tie ktore to v kratkom case caka...chcem len povzbudit...aby nemali tremu a uvolnili sa a vsetko si poriadne uzili emoticon
17. apr 2007 o 17:33  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
fotoportrét
fotoportrét
jankazaba
 ahojte dievcata...
tak ja sa s vami lucim a úrihlasim sa uz ako pani emoticon
drzim vam vsetkym palce, nech nam to vyde podla nasich predstav... emoticon emoticon emoticon
aaaahhhhooojjjtttteee
18. apr 2007 o 09:16  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Liptovský Trnovec, okres Liptovský Mikuláš.
    Liptovskom Mikuláši, okres Liptovský Mikuláš
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
Registrovala sa 7. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 118 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Liptovský Trnovec, okres Liptovský Mikuláš.
 Ahoj jankazabka držim ti palce nech sa všetko vydarí a prajem Vám nádherné chvile plné lasky s nádherným počasím ktoré si v ten deň určite všetky želáme. Tak ešte raz veľa štastia.
18. apr 2007 o 09:46  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 ahoj tak aj ja sa dnes ešte hlásim ako slečna, dakujeme nezbednica a Vám ostatným čo máte 28.04. želám ešte príjemné prípravy
nám 21tkám nech máme pekné počasie a nech je ten deň ten náš najkrajší emoticon
ja si asi budem šľapať po šatách lebo tá priesvitná časť sa mi vála po zemi, tak mi držte palce nech sa nevysypem emoticon
18. apr 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nezbednica (33 r.)
 Neboj sa ty to zvládneš sonulienka a hlavne sa tým netráp, proste naplno si to uži.
18. apr 2007 o 12:50  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
fotoportrét
fotoportrét
sonulienka
 však dúfam, budem sa snažiť si to vychutnať na plno emoticon , porpípade si trošku obijem kolena emoticon
18. apr 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bonus0
Registrovala sa 9. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
bonus0
Registrovala sa 9. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1 príspevok.
    okres Partizánske
 ahojte,
vyzera to, ze vsetky sa tu poznate uz velmi dlho. dovolila som si otvorit novu temu," kto to ma desat". budem rada ak zareagujete.
18. apr 2007 o 12:56  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mzuzka
fotoportrét
fotoportrét
mzuzka
 ahoj dzupinka, kameraman myslím že úplne super, výsledok som ešte síce nevidela. ale podla prístupu a spolupráce si myslíém, že to dopadne perfektne. Bol do rána asi do tretej.Tebe držím palčeky a aj ostatným, nemám veľa času teraz písmenkovať
18. apr 2007 o 13:03  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzupinka
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
dzupinka
    okres Prievidza
 Dakujem mzuzka, aspon nieco je dobre emoticon
som zvedava, lebo od pondelka zaciname na sto percent zajednavat emoticon
18. apr 2007 o 14:43  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
Registrovala sa 11. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 442 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nitra.
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
dupinka
Registrovala sa 11. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 442 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nitra.
    okres Prešov
 baby,ja to mam za par hodin.... Pripravy su v plnom prude, nervozita, ale stihame to napriek tomu, ze v pondelok to tak v pohode nevyzeralo... Este zajtra upravy a priprava saly... a v sobotu ideme na vec! Dufam, ze nam pocasie bude priat a slniecko sabude pekne usmievat. Tak nam drzte palece!! emoticon

Bihan: ste kraaaasni....
19. apr 2007 o 12:02  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bihan
fotoportrét
fotoportrét
bihan
 Tak teba babulky, čo to máte za pár: držím palček, nech krásne počasie ostane a užijete si to úúúúúúplne dokonale!
19. apr 2007 o 21:25  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sojka
Registrovala sa 16. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
sojka
Registrovala sa 16. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte baby, neuverite, co sa mi dnes na vsetky trapasy, co sa deju okolo svadby, este prihodilo. Bola som dnes u mojej kamaratky, ktora mi bude aj svedkom a ma tak trosku uvadzat niektore casti svadobnej zabavy. Bola som jej ukazat scenar a zobrat jej oblecenie k sebe, lebo mi bude pomahat s obliekanim. Na moje prekvapenie si kupila dlhe - svetlo kremove saty, ktore neskutocne pripominaju svadobne. A je to tu. Tak to vypada, ze na obrade budeme stat dve dievcata za sebou vo "svadobnych satach", aj ked tie jej "samozrejme nie su svadobne". emoticon
19. apr 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bihan
fotoportrét
fotoportrét
bihan
 hmmm čo ja viem... vojaci na to majú jeden výraz, ale prosím neuraz sa "kuprezák" číže ku..a prezlečená za kamaráta... emoticon teraz sa to ešte aj tematicky hodí... Toto predsa kamarátky nerobia!
19. apr 2007 o 22:08  •  Svadba bola v apríli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
weroni
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
weroni
  • Nevie kedy bude svadba
 baby to je neuveritelne jak ten cas leti - este pred chvilkou som mala den pred svadbou a uz je tomu tyzden... vsak bihan emoticon leti to jak dive... tak babule 21-kove - drzim velmi palce nech si to vychutnate a nech vas DJ nesklame jak nas.... emoticon
Mimochodom - ja mam manzela na "svadobnej ceste" v nemocnici na infekcnom... emoticon
Bihan, ako brusko?
19. apr 2007 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš