Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Weroni, ani nevieš, ako si ma upokojila ;-) Ja som si už hovorila, že ak to bude nejaký ťuťo, tak mu len urobím zoznam, čo môže hrať a čo nie a nejako si s ním poradíme.. ale zatiaľ vyzera v poho.. dám vedieť zajtra ;-) Ale dá sa vybaviť aj tri dni pred svadbou, už tomu aj ja verím 8-)
Odpovedať
Ahojte. vsetkym kockam, ktore maju svoj velky den 14.4.2007- momentalne som si spomenula len na metlonku,bihan a weroni- prajem vela stastia a nezabudnutelny svadobny den a vsetko len to naj... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Dievcata, ktore mate svoj svadobny den 13. a 14. 4. 2007, zelam vam nech sa vsetko vydari ako ste si naplanovali a hlavne vela stastia a porozumenia na spolocnej ceste zivotom ;-)
Odpovedať
dobre ranko 8-) bihan daj mu sancu. ved to ze ma 20 neznamena ze to nevie robit... drzim palce nech ste spokojni
Odpovedať
Ahojte babky, všetkým tohto týždňovým nevestám želám krásnu svadbu, vychutnajte si tento deň ako to najviac pôjde a nech všetko víjde podľa vašich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, ako pozerám, Vy to už máte naozaj za pár, tak Vám všetkým prajem čo najkrajší svadobný deň, nech Vám všetko vyjde tak, ako si želáte :-) , no a samozrejme nádherný život po svadbe.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, aj ja vám držím palce, hlavne biham, ktorá mi veľmi pomohla s vianočným darčekom :-)
Odpovedať
Ahojte baby, zajtra a v sobotu držím všetkým nevestičkam palce nech Vám to výjde podla vašich predstav, nech Vám praje počasie, nech sú Vaši hostia spokojní ale hlavne nech ste spokojny vy ako manželia.
Odpovedať
Ahojte holky! Prajem všetkým zajtrajším a sobotňajším nevestičkám, nech Vám krásne a nezabudbuteľné chvíle veľké dňa zostrú z pamäte všetky predsvadobné stresy, nech Vám zostanú len tie najkrajšie spomienky na okamih, keď ste si povedali svoje ÁNO, tancovali prvý mladomanželsý tanec, keď ste sa prvýkrát novým menom podpísali a usmiate tváre Vaše a vašich hostí... na spoločnej ceste životom nech Vás sprevádza len a len láska, lebo keď človek miluje toho druhého, nemôže mu ublížiť, rešpektuje jeho názor a vzájomne si darujú... seba. ;-)
Odpovedať
inak, neviem, ci sa mi este v priebehu nasledujuceho tyzdna podari kuknut sa na tuto stranku, tak mi, prosim, drzte palce 21.4.!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fúha aprílovky, tak Vám sa to teda už poriadne kráti :-) . Prajem Vám všetkým nech Vám Váš krásny deň vyjde podľa predstáv, tak ako ste si ho vysnívali, naplánovali. Nech Vám svieti krásne jarné slniečko ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprílové nevestičky.Ja tiež dúfam,že sa na budúcu sobotu sobotu počasie nepokazí,ale aj tak mám strach,že sa moja svadba podarí.môj tatko už 4 týždne leží v špitáli a ani srnka netuší,či bude mať síl prísť na svadbu,aspoň na obrad.Mám z toho depku a neviem,čo mám robiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
krisia: je to v podstate este nieco vyse tyzdna a urcite preto, aby bol na Tvojej svadbe, pozdbiera otec vsetky sily a rychlo sa uzdravi. prajem mu skore uzdravenie a Tebe pevne nery.. Mame to za rovnako a verim, ze obe budeme v ten den statstne. A ze si ten den vychutnas aj v pritomnosti otca!
Odpovedať
Profilova fotka
Krisia, neboj sa. Nakoniec všetko dobre dopadne a tatko bude pri Tebe v Tvoj veľký deň stáť. Nenechá si to určite ujsť ;-) . Budem držať palce. Buď silná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka:si moc milá,ale tatko má metastázy a nevyzerá to dobre,ale zázraky sa dejú,tak treba dúfať.
Odpovedať
... jič iné nezostáva. len veriť...
Odpovedať
Profilova fotka
krisia - drzim paste, aby vsetko dobre dopadlo... aprilovky, ja este do stredy pracujem, takze sem tam kuknem na stranku... a urcite nam to vsetkym dobre dopadne, sme predsa sikulky a nic nas nerozhadze a uzijeme si svoj den D podla nasich predstav :-D :-D :-D
Odpovedať
dobré ránko, aj ja držím palce krisia, ja tiež ešte som v práci budúci týždeň do stredy tak ja sem ešte tiež kuknem dupinka budem na teba myslieť a nech ti všetko dopadne tak ako si želáš, nech je to ten najkrajší deň ;-)
Odpovedať
baby, ja sa zajtra vydavam :-N :-D :-N
Odpovedať
želám ti weroni všetko naj na zajtrajší krásny deň, a ako sa nám cítiš? ;-) baby nezabudnite mať jednu foto samostatnú nech si môžeme urobiť tú koláž - všetky aprílové nevesty pokope :-D
Odpovedať
weroni: nech Vám krásne a nezabudbuteľné chvíle veľké dňa zotrú z pamäte všetky predsvadobné stresy, nech Vám zostanú len tie najkrajšie spomienky na okamih, keď ste si povedali svoje ÁNO, tancovali prvý mladomanželsý tanec, keď ste sa prvýkrát novým menom podpísali a usmiate tváre Vaše a vašich hostí... na spoločnej ceste životom nech Vás sprevádza len a len láska!! :-D sonulienka: ďakujem Zajtra si idem po svadobné šaty! :-)
Odpovedať
ja mám ešte moje u krajčírky na zúžení dúfam, že to stihne do budúcej soboty :-D dnes si ich ale vezmem aj nezúžene na chvíľu od nej, aby som si už doladila doplnky nech mám pokoj ;-)
Odpovedať
ahojte, tak uz len tyzden do svadby a mna zacalo boliet hrdlo a asi na mna nieco lezie :-( musim sa rychlo liecit, den den je tu co nevidiet...
Odpovedať
shirley len sa pekne tento víkend kuríruj, nech si nám fit ;-)
Odpovedať
ahojte aprilovky uz je to pomaly tu vsetkym vam drzim palce nech vsetko dobre dopadne a nech sme zdrave,statne a nech nam to co najdlhsie vydrzi. ;-) :-D
Odpovedať
no, asi budem musiet...mali sme mat v nedelu predsvadobne kamerovanie, tak hadam dovtedy ten bacil vyzeniem ]-( a ty ako? a co pripravy?
Odpovedať
no ešte doťahujem tie tzv. maličkosti, sestra mi našla včera pierka aké chcem takže o starosť menej, dúfam, že krajčírka mi stihne zúžiť šaty do soboty ináč ju budem musieť prehnúť cez koleno :-D a ty čo ako si na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
weroni - drzim palce... :-) :-) :-) baby dnes myslite na mzuzku - ta uz je urcite nachystana, pekne v bielom, mozno trochu nervozna, ... tak nech im to vyde... pocasie maju pekne... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked sme pri pocasi - neviete ako ma byt buduci vikendik?
Odpovedať
Profilova fotka
jankazaba: nechcem ta sklamat, ale vcera v radii hlasili, ze pekne a slneco bude do 20. 4. 2007 :-( Dufam, ze pre nas bude este o den dlhsie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?