Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé aprílovky, ďakujem Vám za podporu, keď sa nad tým človek zamyslí tak vlastne moc času už ani nezostáva :-) veď zachvíľu sú tu vianoce a budeme mať plnú hlavu všetkého iného ako svadby no a potom je tu zrazu apríl, bože ja sa tak strašne teším no a pre kristin: na tvoju otázku či priateľ pomáha - tak keď ja sa hrabem na tejto stránke tak on ide radšej pozerať TV a keď sme sa minule royprávali, tak mi povedal, že on mi pomáha veď ma všade vozí autom, keď idem niečo vybavovať :o) Ale inak je veľmi zlatý, teší sa na to keď bude všetko vybavené.
Odpovedať
ahojte aprílovky ja si tiež myslím že veľa času nam nezostava veď okolo svadby treba vybaviť nenormálne veľa vecí a mnoho krát sa stane že Vám niekto odvola ako napr. DJ a potom je dosť času hladať ešte náhradu. Teraz si môžme ešte vyberať koho chceme a koho nechceme a nemusíme si vybrať len preto že nemáme dosť času toho kto nie je dobrý.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som vychodniarka zijuca v Bratislave, a tiez planujeme s drahym svadbu na 28.4. , Dufam, ze nebude az taka sialena aprilova:) dasenuocka
Odpovedať
Profilova fotka
Tak po prečítaní všetkých týchto dotazov konštatujem - baby máme čo robiť a všetci nám môžu len závidieť. Práve dnes som videla jedny obrázky zo svadby - mali ju spráskanú za tri týždne. NO, aspoň viem čo nechcem. dasenuocka - budeš mať svadbu v BA?
Odpovedať
Profilova fotka
po vianociach valentín, po Valentínovy veľká noc a zrazu....................... no apríl a ešte treba toľko vecí.......... My sme asi keď tak uvažujem, začali aj akosi neskoro x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, nebojte stihame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripravit svadbu za tri tyzdne - da sa to vobec??? :-o to si neviem ani len predstavit...
Odpovedať
Profilova fotka
poviem vám, moja segra mla svadbu zbúchanú fakt za necelé tri týždne, ale poviem vám skonštatovala sama, že radšej sme sa mali opiť v 4CS a bolo by to hodnejšie. :-S Takže tešme sa na náš krásny bláznivý apríl, dnes už ahojte, zase zajtra................
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som citala stare prispevky z prvej strany, preto som pisala trochu odveci... ale teraz k veci, kedze som optimista, nebojte sa stiiiihame:) ahojte
Odpovedať
ja tu vzdy strasim vecer, ked tu nik nie je... fnuk :-( halooooo
Odpovedať
Profilova fotka
"večernica" nefňukaj, my si to ráno prečitkáme ;-) ja sa idem dnes popozerať po záložniach, v zlatníctve mi poradili, že keď si chceme dať urobiť obrúčky podľa predlohy (viď album), máme si radšej doniesť zlato , lebo inak nás vyndú cez 15 000,00 Sk. Tak idem pokukučiť lacné zlomkové zlato, držte palečky
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes bola na matrike a poslali ma kade ľahšie, vraj na bud. rok berie žiadosti až v januári. Dosť ma to rozladilo. Ešteže som tam nestiahla aj priateľa, to by som si vypočula že robím zbytočné stresy. Nakoniec ale povedala že možno v októbri mi potvrdí aspoň termín. Takže ostatné ani nevybavujem. Dávate si na prstienky žlté aleob biele zlato?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kombinácia žlté a biele. Ja sa matriky nebojím, lebo piatok 13.4. určite veľa svadieb nebude. Ale ak ti môžem poradiť, tak hlavne tam kde chceš mať hostinu si zavolaj, lebo po pôste po veľkej noci sú soboty dosť napráskané. U nás sú také lepšie miesta na sv. hostinu v soboty v na apríl 2007 už poobsadzované.tiež dobrý kameramani, starejší a fotografi sú zajednaní.
Odpovedať
Profilova fotka
dosť verím na dátumy že musí byť súčet 9, a to 14.4.2007 je v podstate dva krát, a zase súčet je 9, takže ak nebude tento dátum tak svadba nebude. ináč prstienky (predposledný) je úplne úžasný. ja mám klientov ktorý so zlatom a šperkami obchodujú, tak dúfam že to nebude stáť 15 tis., ale hlavne zase ja viem od nich že fotka je fotka a skutočnosť je skutočnosť. niektoré vyzerajú na fotke geinálne a keď ich potom vidím, tak mi to pripadá ako kus trubky. dávaš si do toho niečo gravírovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ani neviem, čo sa gravíru týka, ak nám urobia tie naše, tak nie, lebo sú tam naše iniciálky, a ak nie, tak ešte uvidíme, čo nás spontánne napadne
Odpovedať
Profilova fotka
babule, pozrite si diskusiu ku augustu 07 a stratíte debky zo skorých príprav na apríl x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nahodou, ja mam len salu ( a to mozno zmenim, lebo je draha) a fotografa a to je vsetko ;-) augustova
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte po víkende. Mne sa zadarilo v sobotu vybaviť svadobné autá, veterány. Len ešte neviem celkom presne ako to spraváím zo sobáša, lebo to mi dohodil jeden známy, zadarmo obidve, ale nie požičať, len že nás oni zavezú. Na sobáš v pohode, tam by mala ísť nevesta sama, ženích sám. Ale čo zo sobáša? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem na obrad sama a ženích tiež sám. potom ideme jedným autom spolu k fotografovi, ostatné autá idú domov, kde sa všetci stretnú a idú požičanými autami na oslavu. nech môže každý piť. naše svadobné auto nás vezie na oslavu a jeho šofér bude nocovať v hotely, takže môže aj on oslavovať. podľa mňa najdôležitejšia cesta je príjazd nevesty na obrad a spoločný odchod z obradu. Už sa na to teším. my máme áut kopec takže som mala problém vybrať si ktoré chcem.
Odpovedať
na veterany mam slabost aj ja :-) a tiez by sa zisiel daky ochotny kamarat :-D my to vybavime nejakym kabrio...dufam :-) inak mzuzka, mas krasne saty. Ja som si ich bola skusat asi 1 den pred tebou... ale boli mi velke v oblasti drieku... skoda pre mna, stastie pre teba 8-) ale su famozne a na fotke v nich si "chiq" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď to bola moja bolesť, ten driek Tam mi boli už troje pred tým úzke. ja som dlho spievala a tancovala, tak mám vypracovanú bránicu a hrudný kôš. čiže cici nič a pod tým hrubý hrudník a tieto akurvát ;-) a zo sobáša sme to poriešili. pôjdeme na koči s koňmi, len tie veterány sú kabriá, koč otvorený , tak ak ten môj bláznivý dátum vychytám aj bláznivý čas, tak ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aprílovky, čo je? vari sa nič nedeje, keď nie je čo písmenkovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, u nas sa to uz celkom slusne rozbehlo - mame potvrdeny termin v kaplnke na hrade, dohodnuteho faraka, ktoreho som chcela, momentalne sa trapime este nad vyberom miestnosti a trosku sme posmutneli, lebo sme chceli aby nas fotil Janko Cechovsky a bohuzial nam to odmietol, ze z rodinnych dovodov foti len v okoli Trencina :-( tak teraz hladame nahradu a ja sa este trapim pre svadobne saty :-( zamilovala som sa do siat z pronovias - model Octubre 2007, a ked som pocula sumu, co si za pozicanie pytaju, skoro som odpadla :-o 19 990 Sk vcera som si ich bola este raz skusit, sestra ma ja nafotila, no a teraz uz len stojim pred tazkym rozhodnutim, ci chcem za saty tolko zaplatit... videla som, ze uz pracujes na oznamku ;-) Bude v jednej farbe?
Odpovedať
Profilova fotka
skús zavolať do Bojníc, salón magnifica, je tam veľmi zlatá milá majiteľka, možno budú do apríla lacnejšie. neviem odkiaľ si, ale tam majú fakt krásne šatky a o tretinu lacnejšie ako v inýchj salónoch. ja keby som si nekúpila také ako som chcela, tak som tam mala tiež vyhliadnuté krásne šatky. oznamko bude na oranžovom podklade, základ textu a obrázka ostane čiernohnedý, akurát ešte trocha vyfarbím listy a možno pusinky :-) skúšali sme aj text inou farbou, ale najviac sa nám páčilo keď to zostalo v jednej farbe
Odpovedať
ahojte aprilovky. prave som sa zaregistrovala. nasa svadba ma byt v aprili , bude to rok od zasnub. datum este presne nemame urceny ale ved su len 3 moznosti - 14., 21.,28. Takze zatial nevieme. Co sa tyka priprav , sme v stadiu uvazovania co a ako ale este nemame nic konkretne. Cez vikend by sme si chceli zajednat salu , ktora sa nam paci. Ja mam pocit , ze este mame kopec casu , tak nepanikarime. Majte sa krasne. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aprílovka nová ;-) času máte veru dosť, ale ako si sama napísala, v apríli sú len tri vhodné soboty a je to hneď po veľkej noci, kedy veľa rodín čakalo nato, kedy skončí pôst, takže na veľa vecí to vôbec nie je skoro :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru zuzka má pravdu, mz teda máme čo to už vybavené, ale napríklad 2 fotografovia mám povedali, že na ten termím už majú objednávky, len ešte nemajú zálohu takže ak dáme zálohu prvý tak je to naše, takže je to tam dosť husté. Aj DJ už mal obsadený týždeň po nás a my sme obsadili 14.4.2007. Len tak naokraj
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu už písala, že v júli som volala na sálu a na apríl 14.4.2007 už bola obsadená. ja to mám ľhšie pre môj dátum v týchto veciach, ale napríklad mám problém, lebo na zámku piatk nesobášia, na úrade mi povedali že najneskôr 12,30 tak neviem kedy stíham kaderníčku a kozmetiku a tak. Takže včera už chcel môj nastávajúci rezignovane presedlať na iný dátum
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám objednanú sálu, vlastne dve, ale nemám nič potvrdené. stále zostávam pri tom že mám na 100% iba tri litre metaxi (to mám odložené na svadbu už dlhšiu dobu) a ženícha. ináč nemám nič a začínam mať z toho nervy, lebo naozaj už je hodne vecí na termín 14.4. obsadených. máte už nejaké prebežné plány na menu? poháre také nejaké na prípitok budete mať len pre manželský pár (tzn. dva) alebo aj pre rodičov? niekto mi tvrdí že by ich mali mať aj oni. čo vy na to?
Odpovedať
ahojte, tie co hladate dobreho fotografa alebo kameramana, poslem Vam IP ak chcete, pozrite si moj album, alebo aj verka, buba...vrelo odporucam :
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?