Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja som to vsetkym znamym ktory nejdu na svadbu poslala mailom, neviem ci ti to pomoze ale je to najrychlejsie a najlacnejsie riesenie:)
Odpovedať
ahoj veva už som nad tým rozmýšľala a asi to tak urobím aj ja :-D dík
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja do roboty donesiem oznamko jedno a co si s nim spravia necham na nich...
Odpovedať
ja som to tak včera urobila, a kolegyňa nadšená, tak potom čakáme oznamko - si myslela že toto je len na ukážku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom ten mail :-D :-D :-D asi sa to neda - vsetkym rozdavat oznamka...
Odpovedať
Profilova fotka
sonulienka ... to mas teda dobre nechapave kolegyne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky - akosi sa nam nechce dnes pisat... takze prajem prijemny zvysok dna 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
haaalooo aprilovky, ste tu? alebo uz sviatkujete?
Odpovedať
Ahoj Jani, asi som tu akurát ja
Odpovedať
Profilova fotka
sme tu taje osamotene... ja dnes koncim skor v praci, asi okolo jednej a potom hura lyzovat :-), trochu si oddychnut...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...este aj ja sa tu potulujem...sem-tam ;-)
Odpovedať
ahojte, ja dnes padam z roboty o 11tej, pustajú nas, super, išla by som sa aj ja lyžovať :-D prajem krásne veľkonočné sviatky a po nich už máme zahájenie prvých aprílových svadieb ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to sa ti žije janka, aj ja by som šla
Odpovedať
Profilova fotka
straasne sa tesim, lebo to bude prvykrat co budem tuto zimu stat na lyziach... aj ja uz koncim, prijemne prezitie velkonocnyxh sviatkov a malo vody :-) a milych sibacov :-) po velkej noci dopisania :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
jaaaaaaaaj babule, tyzden pred svadbou a ja som dostala aj s drahym antibiotika :-( takze ideme rovno do postele aby sme uz do utorka boli fit... strasne, vy ste ako na tom? Btw - tusim si az teraz pomaly zacinam uvedomovat ze sa idem vydavat :-N
Odpovedať
juj weroni, neboj, choroba sa antibabakov nalaka a ujde ;-) 5 dni volna spravi svoje, cajiky, vyhriata postel...budes ako rybicka :-) a coze vas to prikvacilo?
Odpovedať
bellablonde,ja neviem, tento rok mame "stastie" na zdravotne problemy. Drahy sa este pred Vianocami otravil jedlom - bryndzovymi haluskami v restike a odvtedy sa mu tiahnu trable so zaludkom, uz bol asi 3 x na tej hadicke do zaludka... brrr... no a ja zase pri detoch stale tie sopliky chytam... no dufam ze ozaj sa riadne vykurirujeme. A co ty? Ako si na tom s pripravami? :-)
Odpovedať
ahojte. tak ako pokracuju pripravy? my uz len pripravit prebeh svadobneho dna, vsetko znovu popotvrdzovat a dokupit este malickosti ako vlozky do topanok, ci opasok pre mirka. ale aj tak mam pocit, ze sa nestihne alebo zabudne, proste chcem aby vsetko bolo podla mojich predstav. pre tie co budu mat svadbu v kostole: aku budete mat vyzdobu?a kedy ju budete robit? my asi v piatok pred svadbou, inak sa to nestiha.budeme mat taftove stuhy s kruspanom a pred oltarom nejake biele kvietky, este to musim upresnit. prajem vsetkym krasne sviatky a vela vody. :-) :-)
Odpovedať
shirley: no my este musime dokupit koselu pre zenicha, spodne pradielko, samodrziace "nadkolienky" ;-) a tiez este take halusky na vyzdobu ako svietniky a tak... ale to uz su viacmenej len take kozmeticke upravy :-)
Odpovedať
ahojte baby, my to máme o dva týždne a mám pocit, že je ešte veľa detailov, ktoré nemáme doriešené. A myslím, že nič nikdy nebude doriešené na 100%. Včera sme prišli domov k rodičom do Prešova, dojednali sa detaily svad. dňa a vtedy som si začala uvedomovať, že sa nám to blíži.. Lebo tu sú všetci blízki, ktorí to prežívajú s nami, kým v Nitre sme sami. Tak nech nám to dobre dopadne. PS: Príjemné sviatky. A s vodou nech chlapi narábajú opatrne, aby sme nenachladli! :-N
Odpovedať
dupinka: aj mne to az teraz zacalo dochadzat ze sa to uz blizi :D a to mame za tyzden :D
Odpovedať
Dobré ránko, dúfam, že sviatky prebehli v poriadku a už tie naše svadobné prípravy vrcholia chcem už takto dopredu popriať všetkým aprílovkám, ktorých deň je už tento víkend 13., 14. nech sa im všetko vydarí tak ako chcú a nech prežijú nádherný svadobný deň, to pre prípad, že niektoré by už nedobehli na stránku ;-)
Odpovedať
dobre ranko aprilovky :-D no mohli by este napisat ako sa citia... tie co uz to maju naozaj len za par. aby sme vedeli co nas caka :-N
Odpovedať
tak to by mohli, možno sa nám ešte ozvú ;-)
Odpovedať
a ty sonulienka ako sa na tom? lebo ja uz zacinam mat take divne stresove pocity
Odpovedať
babule - marcelinka a sonulienka: ako sa citime? :-D no tusim si to teraz zacinam uvedomovat ze sa idem za styri dni vydavat :-D najhorsi bude tento tyzden - bude drsny... co vsetko treba vybavit a najhorsie je, ze jedina starost ktoru som dala drahemu - kameraman - zostala nevybavena lebo on poprosil otca a nebombardoval ho - aky otec taky syn - obaja si mysleli ze kameraman sa zhana tyzden pred svadbou ]-( =-) takze este musime na poslednu chvilu zohnat niekoho kto nam to natoci. Nam totiz staci "surovy material" - my si to chceme zostrihat sami - len potrebujeme niekoho kto bude cely den a noc obsluhovat kameru... Z rodiny sice mame dost ludi ktori fakt ze dobre tocia - dokonca moj svedok - najlepsia kamaratka studuje film a je v tom dobra ale chcem nech sa oni so mnou zabavia a nie nech stoja za kamerou cely cas... tak neviem ako toto doriesime, bez zaznamu zostat rozhodne nemozeme...
Odpovedať
ja som na tom zatiaľ dobre, ale stále mám pocit, že ešte je dosť prkotín, ktoré treba doriešiť, ale ked si predstavím už len dva týždne :-D , a niekedy sa mi už nechce ani rozmýšlať čo ešte, a minule sa mi už snívalo že mi krajčírka zúžila tak šaty že výstrich som mala až pod krkom, a už bol deň svadby tak som musela mať také, tak som sa v duchu smiala, že sa to už naozaj kráti ked sa mi to strká do sna :-D
Odpovedať
weroni neboj niekto sa nájde, my sme všetky šikulky a všetko stihneme ;-)
Odpovedať
sonulienka: aj mne sa obcas prisnije taka psycho nocna mora :-) ale to je asi take nejaka "docasna psychiatricka diagnoza neviest" - teda nastavajucich neviest :-) zrejme preto, ze vsetky chceme mat vsetko tip-top a snazime sa skutocne domysliet to do detailov - a aj ked si ziaden stres nepripustame - podvedome sa stresujeme jak dive :-D a kedze je to podvedome - tak sa to prejavuje v noci v snoch :-p no co uz - nejako to zvladneme :-) ja tiez musim tento tyzden tooooooooooolko veci vybavit ze sa z toho asi scvokatiem - najhorsie je, ze obaja s drahym sme od stvrtku s antibiotikami doma - dnes som este zostala lezat pre istotu a od zajtra som jak na beziacom pase.... vsetko uz len take "prkotiny" ako si vravela, ale bez ktorych to nepojde :-S takze uz ked tento tyzden prezijem tak uz potom vsetko ;-)
Odpovedať
inac sonulienka, ty si z Levic? Nam odtial z okolia pride draheho rodina - tusim Vinica sa to vola. Je to tam blizko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?