Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
ahojky ja som sa konečne dostala k internetu , máme teraz v práci frmol a nedá sa... ;-(
Odpovedať
metlonka: tomu ver :-D sak neviem kde mi hlava stoji a to som si myslela ze mne sa to stat nemoze :-D ale predsa, vela vela robotky, este k tomu aj skola, a pripravy, plus kazdodenne povinnosti ktore mi v tychto dnoch pripadaju ako neskutocna zataz :) napr aj ked mam len umyt riad tak mam pocit ze mi to zaberie strasne vela casu - pri tom vsetkom co musim stihnut... no a dnes v noci som mala uplne mory - zase nieco nebolo ok so svadobnou kyticou... uz si pripadam jak z kazajky :-D
Odpovedať
baby, ja som sa rano zobudila s tym, ze sa mi kdesi v podvedomi vynorila myslienka, ze som nedala opravit opatok na topankach, ktore budem mat po polnoci, proste mi to uuuplne vypadlo a teraz nadranom, no az ma skoro o zem hodilo..
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooojte :-) je tu niekto??? : ;-)
Odpovedať
ahoj. ja som tu. ako idu pripravy? si uz objednana na skusku svadobnych siat? ja mam skusku 10.4., prave som volala so tesedikova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj shirley...davno si tu nebola ;-) Co vsetko uz mas vybavene? ja uz takmer vsetko, uz len drobne doladovacky. Na skusku svadob. siat idem zajtra, ale nakoniec si saty beriem z Dunaj. Stredy tiez z ich pobocky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja občas kuk, ale písmenkovať nestíhačky ;-)
Odpovedať
ahoj,dnes som rano cestou do prace kupila mirkovi popolnocnu kravatu a koselu - taku broskynovej farby, lebo aj saty mam take.my uz tiez len veci podoladovat, zenichovi kupit žabó a mne spodne pradlo a este take drobnosti. aj ked ma uz chyta stres, ze nieco nestihnem, alebo zabudnem a ako to vsetko dopadne... normalne predsvadobny stres...
Odpovedať
Profilova fotka
to je super ked budete tak pekne zladeni ;-) ja som sa praveze teraz uz ukludnila...ale viem ze ten pravy stres pride den-dva pred dnom "D" Ja to mam dnes za 12 dni!! radsej to ani nepocitam:)
Odpovedať
ale aj tak, povedala som si, ze si svoj - nas velky den nenecham nicim pokazit... ozaj a kde mate hostinu? my mame sobas v svatoplukove a hostinu na ranci nove sedlo, od kostola su to asi 3 min. autom. a aku mas kyticu? ja biele tulipany. to som dnes ale zvedava... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
viem ze to mas na ranci..uz sme si o nom pisali...asi si uz zabudla ;-) Ale to je normalne...davno si tu nebola:) my to mame v NR v Transmotely, lebo je tam hned aj ubytko...a budeme mat vela cezpolnych hosti :-) Kyticku budem mat biele ruze...mam ju v albume ;-)
Odpovedať
metlonka, prepac. ale to co som nezabudla je, ze cakas babatko. kedy mas termin? inak v tom transmoteli je pekne, buduca svokra tam mala minuly rok oslavu a velmi sa nam pacilo. uz aj pozriem tvoj album, musim dohnat zameskane...
Odpovedať
Článok sa načítava...
to metlonka: prave som pozerala tvoj album a som uplne nadsena z ucesu :-) nieco take si predstavujem aj ja, len aj ked som si vlasy nechala troska odrast, este stale ich nemam velmi dlhe. tak snad kadernicka nieco vykúzli
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Pozeram, ze ste sa tu pekne rozpisali. Ale uz k vam asi az do svadby nebudem chodit - preventivne. Som vystresovana este viac, ked vidim, ze napr. Shirley (s rovnakym terminom) uz vsetko ma. U nas sa pripravy spomalili... Vcera sme boli dohodnut podrobnosti v novej restike. Chceli sme doriesit vsetko, no musime prist znovu. Aj svokra robi problemy - maminka ma uz tiez z nej uz nervy. ]-( Ani za svet nechce autobus, hoci jej dcera s rodinou nema auto a vlastne "zvysuje". To je iba jedna z nedoriesenych veci... o ostatnych radsej nejdem rozpisovat. Nieco pozitivne na zaver: bola som zajednat presnu hodinu u fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
no to je zaujimave ze na to si nezabudla ;-) termin mam az v oktobri...straaaaaasne sa tesim :-) zelam ti ten pocit zazit co najskor ;-) V Trasmoteli to mala minuly rok moja sestra, a celkom sa nam tam pacilo, nie je to velmi drahe...a hlavne je tam to ubytko.. Vyzdoba tiez celkom ujde...a dozdobime si to svojpomocne :-)
Odpovedať
to metlonka: tesim sa s tebou,my si babatko nechavame na neskor, zatial si to obidvaja nevieme ani predstavit, aj ked vek uz na to mame... opustam vas kocky, mam tu kopec roboty, aj ked v poslednom case skoro stale myslim na svadbu a kopec veci s tym spojenych. prajem krasny dnicek a budem chodit castejsie, ved nielen pracou je clovek zivy...papa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sa maj zatial krasne...a neprehanaj to s pracou ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak mna chyta tiez predsvadobny stres. Konecne sme sa prestahovali do nasho bytiku, tak sme teraz sami :-( ale zvladneme to, ked sme zvladli aj horsie. tak pekny den vsetkym a ja sa tiez vytratim z fora, lebo uz toho je vela aj na kona.
Odpovedať
ahojte dzupinka: blahozelam k prestahovaniu, uvidis, casom si zvyknete na to, ze ste sami a bude vam to len vyhovovat :-D Pozeram, ze sme vsetky akosi zavalene pracou a vybavovackami, ze nie je casu na chodenie na pokec, a aj ja chytam stresy, ked vidim, co vsetko mate. Aj ked my toho mame zariadene v podstate vsetko az na organizacne veci.. Len mam problem: akosi mi zacinaju praskat zilky na nohach, som sama modrina, a to mi este moj mily slubil, ze ma teraz nebude steklit ani sa so mnou natahovat, aby sa mi neurobila modrina, kedze som na to citlivejsia. Ale takto, bez priciny sa mi to nikdy nerobilo!!! Mze to byt tym, ze chodim do solarka? Fakt neviem, ako niekomu doma vysvetlim, ked sa budem obliekat do svad. siat, ze som sama modrina.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky... ja som konecne po tyzdni nepritomnosti v praci, tak ani nestiham citat co vsetko ste popisali... tiez mam teraz roboty nad hlavu, ale sem tam jednym ockom kuknem...
Odpovedať
jankazaba: my mame svadbu v rovnaky den - tak co, ako si na tom so stresom ?
Odpovedať
Profilova fotka
so stresom zatial v pohode, ale urcite to pride, ked budem stresovat - par dni pred dnom D... :-D :-D :-D mame uz vsetko vybavene, zariadene, este ladime svadobny den a ladujeme ludi do aut, aby sme sa vsetci pomestili... a este upresnit co vsetko chcem na vyzdobu - robi nam to firma, na hrubo sme sa uz dohodli, uz to len dotiahnut do detailu....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, nebola som tu už dva týždne a už ani nebudem. prajem Vám krásnu svadbu, nech to vyjde tak ako sme si to predstavovali. po apríli dáme stretko na tejto stránke. zatiaľ sa majte a za rady a nápady dodatočne ďakujem. hor sa na to áááááááááááááááááááááááááááááááááááno
Odpovedať
jankazaba: u nas stresuju skor nase mamky, aby ludia dosli nacas, kto kedy a kde ma byt... akoby svadba klapala podla vopred urceneho scenara. Pritom to cele je o inprovizacii ;-) Iste, nenechat veci, ze jak pride, tak budeme riesit, ale do detailov sa to presne neda.. Co ja viem, ci sa na foteni nieco nepredlzi, neskoncime skor, prip. niekomu nieco nesadne... No a potom z nich mame my s milym doma debatu na cely vecer,
Odpovedať
Profilova fotka
dupinka, no my to mame nieco podobne... hlavne moja mama je na vetvy z toho, ze si to robime vsetko sami - aj dnes rano mi hovori, ze ked budem mat trochu casu, ze si popisala nejake body, aby sa nic nezabudlo... pritom my uz mame vsetko zabezpecene - ona je taky "generalsky" typ, vsetko chce mat podla seba..., ale bratovu svadbu si uzila organizacne, tak chceme aby pri nasej relaxovala a bavila sa... ale inac je vsetko v pohode :-D :-D :-D , tesime sa na nas velky den :-D , ved uz len 18 dnííííí... kristin, vsetko dobre a nech sa svadba a aj manzelstvo vydari podla vasich predstav.... vela lasky x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá:-) Už sa nám to veru kráti:-) Neviete mi prosím poradiť, koľko sa asi dáva DJ-ovi? My budemem mať totižto známeho a on si určite nepovie, koľko chce, tak aby som mala predstavu, koľko mu asi máme dať. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,v albume sú naše poháriky, môžte kuk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mzuzka - pohariky su velmi pekne.... ako sa inac mavas? tebe sa to uz velmi blizi... :-) :-) :-) vsetko zariadene?
Odpovedať
dupinka dakujem pekne. no zvykame si :-) obzerame klokocinske prostredie. a rozmyslame ako co ulozit a zariadit, ale to je celkom prijemne. teraz ideme pobehat vychodniarov, tak sa aj tesim "na zmenu" cinnosti:-). Postielka je este stale makkaaa, tak sme tak trosku dolamanii :-N
Odpovedať
dobré ránko, bola som na služobke a vidím, že ste sa dobre rozpísali, kedže som bola preč tak len včera sme posielali oznámenia, pri mne normálne, že na poslednú chvíľu, zajtra ešte pobehám tých, ktorým to dám priamo :-D sem tam už nemám prehľad čo ešte, ešteže si píšem čo treba chcela som sa spýtať, ja som včera v robote povedala, že sa vydávam a kedže nás je okolo 20 neviem ako s oznámením nemáme ani nástenku a zas všetkým dávať nie je bohviečo, ako to máte vyriešené ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?